Nordre Gt 4 AS
- Omsetning
- 2,0 mill
- −4 %
- Resultat
- 525 800
- 5 års regnskap
Om Nordre Gt 4 AS
Nordre Gt 4 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Trondheim, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Øyvind Antonsen er styrets leder. I 2025 hadde Nordre Gt 4 AS en omsetning på 2,01 mill kr, en nedgang på 4 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 525 800 kr. Egenkapitalen var 444 198 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Nordre Gate 4 Trondheim AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 2 844 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Trondheim, og ett av 76 545 i Norge. Det ble etablert samme år som 3 371 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet og formål
Kjøp, salg og utleie av fast eiendom samt det som har naturlig sammenheng med dette.
API og MCPGET /company/929169409
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929169409" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929169409",
"name": "NORDRE GT 4 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TRONDHEIM", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "929169409" })Spør AI-assistenten
Når ble Nordre Gt 4 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Trondheim holder Nordre Gt 4 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Nordre Gt 4 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −4 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,01 mill kr | 1,04 mill kr | 525 800 kr | 6,74 mill kr | 444 198 kr | 6,30 mill kr |
| 2024 | 2,09 mill kr | −270 552 kr | −467 755 kr | 6,74 mill kr | 329 307 kr | 6,41 mill kr |
| 2023 | 1,71 mill kr | 1,12 mill kr | 685 256 kr | 6,37 mill kr | 399 750 kr | 5,97 mill kr |
| 2022 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 30 000 kr | 30 000 kr | 0 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at andre driftskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 41 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Gjeld til konsernselskaper
- 6,2 mill kr (92 % av balansen)
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 360 000 kr
- Avgitt konsernbidrag
- 410 000 kr
API og MCPGET /company/929169409/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929169409/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929169409",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 2005278,
"operating_profit": 1035549,
"net_profit": 525800,
"equity": 444198,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 2088245,
"operating_profit": -270552,
"net_profit": -467755,
"equity": 329307,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "929169409" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Nordre Gt 4 AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Nordre Gt 4 AS per år.
Hvordan har omsetningen til Nordre Gt 4 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre3
Styre
1Sist endret 01.02.2024Regnskapsfører
2Sist endret 07.03.2026API og MCPGET /company/929169409/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929169409/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929169409",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "929169409" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Nordre Gt 4 AS?
List alle roller i Nordre Gt 4 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Nordre Gt 4 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 2 ute
- Jensen Ranch AShadde 50 %
- Tej AShadde 50 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Nordre Gate 4 Trondheim AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 15 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/929169409/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929169409/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929169409",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "NORDRE GATE 4 TRONDHEIM AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "929169409" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Nordre Gt 4 AS eier Nordre Gate 4 Trondheim AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Nordre Gt 4 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Nordre Gt 4 AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/929169409/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929169409/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929169409",
"chain": [
{ "org_no": "988802093", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "929959558", "owner_pct": 100, … },
{ "org_no": "929169409", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "929169409" })Spør AI-assistenten
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Nordre Gt 4 AS?
Hvem eier Nordre Gt 4 AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Nordre Gt 4 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Trondheim | − |
Kunngjøringer12
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 4.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.4.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.2.2024 | Redegjørelse finansiell bistand erverv av aksjer ↗ |
| 1.2.2024 | Vedtektsdato ↗ |
| 1.2.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 1.2.2024 | Signatur ↗ |
| 1.2.2024 | Styre ↗ |
| 18.11.2023 | Gjennomføring av fusjon ↗ |
| 14.8.2023 | Fusjonsbeslutning ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/929169409/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929169409/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929169409",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-04", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-05", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "929169409" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Nordre Gt 4 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Nordre Gt 4 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Nordre Gt 4 AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 40,5 % av driftsinntektene — 21,3 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 51,6 % | 42,3 % |
| Resultatmargin | 26,2 % | 17,1 % |
| Egenkapitalandel | 6,6 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,86 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 14,17 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | 118,4 % | 5,7 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -4,0 % | +2,4 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 40,5 % | 19,2 % |
| Avskrivninger | 7,8 % | 14,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/929169409/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929169409/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929169409",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64557,
"revenue": { "value": 2005278, "percentile": 0.7381 },
"operating_margin": { "value": 0.5164, "percentile": 0.6031 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "929169409" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Nordre Gt 4 AS blant de 64557 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Nordre Gt 4 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Nordre Gt 4 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+102 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Godt å vite om Nordre Gt 4 AS
Hvor stor er bransjen Nordre Gt 4 AS tilhører?
Nordre Gt 4 AS er ett av 2 844 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Trondheim, og ett av 76 545 på landsbasis.
Hvor lenge har Nordre Gt 4 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Nordre Gt 4 AS ble etablert i 2022 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 16 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Nordre Gt 4 AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Nordre Gt 4 AS i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Nordre Gt 4 AS?
Nordre Gt 4 AS er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom (næringskode 68.200). Registrert aktivitet: Kjøp, salg og utleie av fast eiendom samt det som har naturlig sammenheng med dette.
Hvem er største aksjonær i Nordre Gt 4 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Nordre Gate 4 Trondheim AS største eier i Nordre Gt 4 AS med 100 % av aksjene.
Hva omsatte Nordre Gt 4 AS for i 2025?
I 2025 omsatte Nordre Gt 4 AS for 2,01 mill kr, ned 4 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 525 800 kr.
Hvor stor aksjekapital har Nordre Gt 4 AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Nordre Gt 4 AS er 30 000 kr (15 000 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Er Nordre Gt 4 AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2024. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.