Firesafe Group AS
- Omsetning
- 12,6 mill
- +16,7 %
- Resultat
- −21,6 mill
- 5 års regnskap
- Ansatte
- 5
Om Firesafe Group AS
Firesafe Group AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Lørenskog, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet sted. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Eskild Rudolf Larsen er daglig leder, og Jon Espen Wergeland Asheim er styreleder. I 2025 hadde Firesafe Group AS en omsetning på 12,60 mill kr, en økning på 17 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 21,57 mill kr. Egenkapitalen var 380,47 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Fire Holdco AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 20 innen annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet sted i Lørenskog, og ett av 3 540 i Norge. Det ble etablert samme år som 196 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet og formål
Å investere, eie, utvikle og selge eller på annet vis helt eller delvis realisere virksomhet og selskaper innenfor brannsikring, og alt som står i forbindelse med forannevnte.
API og MCPGET /company/929047893
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929047893" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929047893",
"name": "FIRESAFE GROUP AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "43.990",
"nace_desc": "Annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet sted",
"employees": 5,
"address": { "municipality": "LØRENSKOG", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "929047893" })Spør AI-assistenten
Når ble Firesafe Group AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Lørenskog holder Firesafe Group AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Firesafe Group AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Selskapets eget regnskap. Konsernregnskapet viser hele konsernet samlet.
Omsetning 2021–2025 · +16,7 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12,60 mill kr | −7,66 mill kr | −21,57 mill kr | 871,91 mill kr | 380,47 mill kr | 491,45 mill kr |
| 2024 | 10,80 mill kr | −7,50 mill kr | −18,28 mill kr | 782,97 mill kr | 382,15 mill kr | 400,82 mill kr |
| 2023 | – | −611 000 kr | −31,64 mill kr | 750,51 mill kr | 400,43 mill kr | 350,08 mill kr |
| 2022 | 0 kr | −1,12 mill kr | −9,97 mill kr | 754,92 mill kr | 432,07 mill kr | 322,85 mill kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Selskapets balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 120 000 kr (13 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 18 000 kr (2 % av balansen)
API og MCPGET /company/929047893/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929047893/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929047893",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 12600000,
"operating_profit": -7655000,
"net_profit": -21571000,
"equity": 380468000,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 10800000,
"operating_profit": -7504000,
"net_profit": -18280000,
"equity": 382147000,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "929047893" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Firesafe Group AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Firesafe Group AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Firesafe Group AS fra 2024 til 2025?
Roller og styre12
Daglig leder
1Sist endret 25.03.2024Styre
10Sist endret 20.05.2026Revisor
1Sist endret 06.10.2026API og MCPGET /company/929047893/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929047893/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929047893",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "929047893" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Firesafe Group AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Firesafe Group AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Firesafe Group AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Fire Holdco AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 3 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/929047893/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929047893/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929047893",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "FIRE HOLDCO AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "929047893" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Firesafe Group AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Firesafe Group AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Firesafe Group AS eier Fire Holdco AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Vis 13 flere eiere ↓Vis færre ↑
Viser de 25 største av 63 beregnede eiere.
Eierstrukturen inneholder krysseierskap (sirkulært eierskap). Sporet stopper ved utenlandske eiere — utenlandske aksjonærregistre er ikke offentlig tilgjengelige.
Datterselskaper av Firesafe Group AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/929047893/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929047893/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929047893",
"chain": [
{ "org_no": "929047788", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "929047877", "owner_pct": 52.87, … },
{ "org_no": "929047893", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 1,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "929047893" })Spør AI-assistenten
Hvilke datterselskaper har Firesafe Group AS, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Hvem eier Firesafe Group AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Firesafe Group AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Firesafe Group AS | BEDR | Annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet sted | Lørenskog | 5 |
Kunngjøringer31
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 6.10.2026 | Revisor ↗ |
| 3.10.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.7.2026 | Revisor ↗ |
| 20.5.2026 | Styre ↗ |
| 20.4.2026 | Styre ↗ |
| 22.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.3.2025 | Styre ↗ |
| 3.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.3.2024 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/929047893/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929047893/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929047893",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-10-06", "type": "Revisor", … },
{ "dato": "2026-10-03", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "929047893" })Spør AI-assistenten
Har Firesafe Group AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Hva er de siste kunngjøringene for Firesafe Group AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Firesafe Group AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+CEDRA NORGE AS(Revisor)−CEDRA NORGE MOMENTUM AS(Revisor)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre+CEDRA NORGE MOMENTUM AS(Revisor)−HKW NORGE MOMENTUM AS(Revisor)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre+Jon Espen Wergeland Asheim(Styrets leder)−Olof Stefan Nordstrøm(Styrets leder)
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -60,8 % | 4,5 % |
| Resultatmargin | -171,2 % | 3,7 % |
| Egenkapitalandel | 43,6 % | 35,3 % |
| Likviditetsgrad | 0,80 | 1,34 |
| Gjeldsgrad | 1,29 | 1,18 |
| Egenkapitalrentabilitet | -5,7 % | 15,9 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +16,7 % | +4,9 % |
| Omsetning per ansatt | 2,52 mill kr | 1,48 mill kr |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/929047893/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929047893/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929047893",
"nace_code": "43.990",
"industry_count": 1331,
"revenue": { "value": 12600000, "percentile": 0.7738 },
"operating_margin": { "value": -0.6075, "percentile": 0.0573 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "929047893" })Spør AI-assistenten
Er Firesafe Group AS blant de største selskapene innen annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet sted?
Hvor solid er Firesafe Group AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Firesafe Group AS på i bransjen?
Investeringer
FIRESAFE GROUP AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Firesafe AS | Lørenskog | 100,0 % | 2022 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+3 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Firesafe Group AS
Hvor stor er bransjen Firesafe Group AS tilhører?
Firesafe Group AS er ett av 20 selskaper innen annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet sted i Lørenskog, og ett av 3 540 på landsbasis.
Hvor lenge har Firesafe Group AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Firesafe Group AS ble etablert i 2022 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 25 % av selskapene i bransjen.
Hvordan er lønnsomheten til Firesafe Group AS sammenlignet med bransjen?
Medianen for annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet sted er en driftsmargin på 4,5 %. Firesafe Group AS lå på −60,8 % i siste tilgjengelige regnskap.
Hvilken status har Firesafe Group AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Firesafe Group AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Firesafe Group AS?
Eskild Rudolf Larsen er registrert som daglig leder i Firesafe Group AS.
Hvem er styreleder i Firesafe Group AS?
Styrets leder i Firesafe Group AS er Jon Espen Wergeland Asheim. Styret har totalt 8 registrerte medlemmer.
Hvem eier Firesafe Group AS?
Firesafe Group AS eies i hovedsak av Fire Holdco AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Går Firesafe Group AS med overskudd?
Firesafe Group AS hadde i 2025 en omsetning på 12,60 mill kr og et underskudd på 21,57 mill kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor lønnsom er driften i Firesafe Group AS?
Driftsresultatet for 2025 var −7,66 mill kr (driftsmargin −60,8 %). Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor stor aksjekapital har Firesafe Group AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Firesafe Group AS er 120 000 kr (3 000 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.