Drømmehagen Sør AS
Org.nr 928914151
Om Drømmehagen Sør AS
Drømmehagen Sør AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Flekkefjord, Agder. Selskapet er registrert i bransjen Detaljhandel med klær. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Harriet Hagen er styrets leder. I 2025 hadde Drømmehagen Sør AS en omsetning på 1,93 mill kr, en økning på 12 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 181 322 kr. Egenkapitalen var −853 410 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Harriet Hagen med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 10 innen detaljhandel med klær i Flekkefjord, og ett av 5 461 i Norge. Det ble etablert samme år som 288 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (53 %).
Aktivitet
Detaljhandel med klær.
Formål
Salg av klær med hva som naturlig hører inn under dette. Selskapet kan også delta i andre selskap med lignende virksomhet.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,93 mill kr | −122 374 kr | −181 322 kr | 841 384 kr | −853 410 kr | 1,69 mill kr |
| 2024 | 1,72 mill kr | −399 064 kr | −443 588 kr | 912 147 kr | −672 088 kr | 1,58 mill kr |
| 2023 | 2,02 mill kr | −365 362 kr | −392 754 kr | 1,23 mill kr | −228 500 kr | 1,46 mill kr |
| 2022 | 1,75 mill kr | −10 510 kr | −30 176 kr | 910 318 kr | 164 254 kr | 746 064 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var varekostnader den største kostnadsposten, med om lag 66 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 23 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 11.03.2022Regnskapsfører
1Sist endret 03.05.2024Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Harriet Hagen | Person | Ordinære aksjer | 100.0 % | 1 000 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Drømmehagen Sør AS | BEDR | Detaljhandel med klær | Flekkefjord | − |
Kunngjøringer6
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 28.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.2.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 13.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.3.2022 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -101,4 % | 34,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,49 | 1,71 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Drømmehagen Sør AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Drømmehagen Sør AS?
Det er registrert 5 461 selskaper i Norge innen detaljhandel med klær, hvorav 10 i Flekkefjord.
Er Drømmehagen Sør AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2022, som er lenger enn 43 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 288 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Drømmehagen Sør AS et aktivt selskap?
Drømmehagen Sør AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Drømmehagen Sør AS?
Drømmehagen Sør AS driver innen detaljhandel med klær, med NACE-kode 47.710 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Detaljhandel med klær.
Hvem sitter i styret i Drømmehagen Sør AS?
Harriet Hagen er registrert som styreleder i Drømmehagen Sør AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem eier Drømmehagen Sør AS?
Drømmehagen Sør AS eies i hovedsak av Harriet Hagen (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Drømmehagen Sør AS?
I 2025 omsatte Drømmehagen Sør AS for 1,93 mill kr, opp 12 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 181 322 kr.
Hvor solid er balansen til Drømmehagen Sør AS?
Egenkapitalen i Drømmehagen Sør AS var −853 410 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på −101,4 % av totalkapitalen.
Hva er organisasjonsnummeret til Drømmehagen Sør AS?
Drømmehagen Sør AS har org.nr 928 914 151 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Agder
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.