Remlo AS
- Omsetning
- 173 354
- +58,7 %
- Resultat
- 20 331
- 5 års regnskap
Om Remlo AS
Remlo AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Voss, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Tjenester tilknyttet planteproduksjon. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Kjartan Tøn er daglig leder, og Kjartan Tøn er styreleder. I 2025 hadde Remlo AS en omsetning på 173 354 kr, en økning på 59 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 20 331 kr. Egenkapitalen var −72 156 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Kjartan Tøn med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 21 innen tjenester tilknyttet planteproduksjon i Voss, og ett av 2 397 i Norge. Det ble etablert samme år som 124 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet og formål
Landbrukstenester, utleige av maskiner og mannskap, og andre produkter/tenester som naturlig hører sammen med dette.
API og MCPGET /company/928902110
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928902110" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928902110",
"name": "REMLO AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "01.610",
"nace_desc": "Tjenester tilknyttet planteproduksjon",
"employees": null,
"address": { "municipality": "VOSS", "county": "VESTLAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "928902110" })Spør AI-assistenten
Hva driver Remlo AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Remlo AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Remlo AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +58,7 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 173 354 kr | 56 296 kr | 20 331 kr | 417 973 kr | −72 156 kr | 490 129 kr |
| 2024 | 109 245 kr | −82 050 kr | −112 535 kr | 331 905 kr | −92 487 kr | 424 392 kr |
| 2023 | 248 355 kr | −13 372 kr | −18 122 kr | 61 215 kr | 20 047 kr | 41 168 kr |
| 2022 | 224 220 kr | 25 879 kr | 17 239 kr | 73 173 kr | 38 169 kr | 35 002 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 25 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/928902110/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928902110/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928902110",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 173354, "operating_profit": 56296, "net_profit": 20331, "equity": -72156, … },
{
"year": 2024,
"revenue": 109245,
"operating_profit": -82050,
"net_profit": -112535,
"equity": -92487,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "928902110" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Remlo AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Remlo AS per år.
Hvordan har omsetningen til Remlo AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 09.03.2022Styre
1Sist endret 09.03.2022Regnskapsfører
1Sist endret 09.03.2022API og MCPGET /company/928902110/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928902110/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928902110",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "928902110" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Remlo AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Remlo AS?
Hvem er regnskapsfører for Remlo AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Kjartan Tøn | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/928902110/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928902110/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928902110",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "928902110" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Remlo AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Remlo AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Remlo AS | BEDR | Tjenester tilknyttet planteproduksjon | Voss | − |
Kunngjøringer5
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 1.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.3.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.3.2022 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/928902110/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928902110/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928902110",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-01", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-03-15", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "928902110" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Remlo AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Remlo AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Remlo AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -17,3 % | 49,1 % |
| Likviditetsgrad | 1,61 | 1,73 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/928902110/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928902110/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928902110",
"nace_code": "01.610",
"industry_count": 266,
"revenue": { "value": 173354, "percentile": 0.2348 },
"operating_margin": { "value": 0.3247, "percentile": 0.8326 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "928902110" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Remlo AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Remlo AS på i bransjen?
Hvor ligger Remlo AS blant de 266 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Remlo AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Remlo AS?
Det er registrert 2 397 selskaper i Norge innen tjenester tilknyttet planteproduksjon, hvorav 21 i Voss.
Er Remlo AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2022, som er lenger enn 28 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 124 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Remlo AS et aktivt selskap?
Remlo AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken bransje tilhører Remlo AS?
Remlo AS driver innen tjenester tilknyttet planteproduksjon, med NACE-kode 01.610 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Landbrukstenester, utleige av maskiner og mannskap, og andre produkter/tenester som naturlig hører sammen med dette.
Hva slags selskap er Remlo AS?
Remlo AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er daglig leder i Remlo AS?
Daglig leder i Remlo AS er Kjartan Tøn, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem er største aksjonær i Remlo AS?
Største aksjonær i Remlo AS er Kjartan Tøn med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til Remlo AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 173 354 kr, opp 59 % fra 2024. Egenkapitalen var −72 156 kr ved årsslutt.
Hva er driftsresultatet til Remlo AS?
I 2025 hadde Remlo AS et driftsresultat på 56 296 kr.
Hvor solid er balansen til Remlo AS?
Egenkapitalen i Remlo AS var −72 156 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på −17,3 % av totalkapitalen.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.