Camps R'us AS
Org.nr 928701891
Om Camps R'us AS
Camps R'us AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Nordre Follo, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Undervisning innenfor idrett og rekreasjon. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Vegard Høidalen er daglig leder, og Vegard Høidalen er styreleder. I 2024 hadde Camps R'us AS en omsetning på 995 280 kr, en nedgang på 7 % fra 2023. Selskapet endte året med et underskudd på 94 840 kr. Egenkapitalen var −100 298 kr ved utgangen av 2024. Største aksjonær er Høidalen Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 191 innen undervisning innenfor idrett og rekreasjon i Nordre Follo, og ett av 14 183 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 047 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet og formål
Drive med trening, treningsleirer, arrangementer, sponsorater, samt andre relaterte tjenester forbundet med dette.
API og MCPGET /company/928701891
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928701891" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928701891",
"name": "CAMPS R'US AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "85.510",
"nace_desc": "Undervisning innenfor idrett og rekreasjon",
"employees": null,
"address": { "municipality": "NORDRE FOLLO", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "928701891" })Spør AI-assistenten
Er Camps R'us AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Camps R'us AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Camps R'us AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Balanse
2024| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 995 280 kr | −92 326 kr | −94 840 kr | 355 923 kr | −100 298 kr | 456 222 kr |
| 2023 | 1,07 mill kr | −30 075 kr | −31 822 kr | 344 249 kr | −5 459 kr | 349 707 kr |
| 2022 | 927 488 kr | −18 080 kr | −18 067 kr | 323 393 kr | 26 363 kr | 297 030 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 50 000 kr | 44 430 kr | 5 570 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AII 2024-regnskapet er andre driftskostnader den største kostnadsposten, og posten oversteg driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Kundefordringer står for om lag 60 prosent av eiendelene. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/928701891/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928701891/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928701891",
"years": [
{
"year": 2024,
"revenue": 995280,
"operating_profit": -92326,
"net_profit": -94840,
"equity": -100298,
…
},
{ "year": 2023, "revenue": 1070425, "operating_profit": -30075, "net_profit": -31822, "equity": -5459, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "928701891" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Camps R'us AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Camps R'us AS per år.
Hvordan har omsetningen til Camps R'us AS utviklet seg fra 2021 til 2024?
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 05.05.2022Styre
1Sist endret 05.05.2022Regnskapsfører
1Sist endret 04.03.2022API og MCPGET /company/928701891/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928701891/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928701891",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "928701891" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Camps R'us AS?
Hvem er regnskapsfører for Camps R'us AS?
List alle roller i Camps R'us AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Høidalen Holding AS100 %
- Prospec Consult AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Høidalen Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100.0 % | 1 000 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/928701891/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928701891/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928701891",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "HØIDALEN HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "928701891" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Camps R'us AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Camps R'us AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Camps R'us AS eier Høidalen Holding AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Høidalen Holding AS
3 selskaperAPI og MCPGET /company/928701891/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928701891/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928701891",
"chain": [
{ "org_no": "988663263", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "928701891", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "928701891" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Camps R'us AS?
Hvem eier Camps R'us AS helt til toppen av eierkjeden?
Kunngjøringer14
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 27.10.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.3.2025 | Varsel om tvangsoppløsning ↗ |
| 25.3.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.3.2024 | Varsel om tvangsoppløsning ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 5.5.2022 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 5.5.2022 | Vedtektsdato ↗ |
| 5.5.2022 | Forretningsadresse ↗ |
| 5.5.2022 | Styre ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/928701891/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928701891/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928701891",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2025-10-27", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-03-29", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "928701891" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Camps R'us AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Camps R'us AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Camps R'us AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2024 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -28,2 % | 41,2 % |
| Likviditetsgrad | 0,78 | 1,41 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/928701891/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928701891/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928701891",
"nace_code": "85.510",
"industry_count": 1298,
"revenue": { "value": 995280, "percentile": 0.7221 },
"operating_margin": { "value": -0.0928, "percentile": 0.2544 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "928701891" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Camps R'us AS blant de 1298 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Camps R'us AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Camps R'us AS blant de største selskapene innen undervisning innenfor idrett og rekreasjon?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Camps R'us AS
Hvor stor er bransjen Camps R'us AS tilhører?
Camps R'us AS er ett av 191 selskaper innen undervisning innenfor idrett og rekreasjon i Nordre Follo, og ett av 14 183 på landsbasis.
Hvor lenge har Camps R'us AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Camps R'us AS ble etablert i 2021 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 46 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Camps R'us AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Camps R'us AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Camps R'us AS?
Vegard Høidalen er registrert som daglig leder i Camps R'us AS.
Hvem er styreleder i Camps R'us AS?
Styrets leder i Camps R'us AS er Vegard Høidalen.
Hvilke eiere står bak Camps R'us AS?
Camps R'us AS eies i hovedsak av Høidalen Holding AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Går Camps R'us AS med overskudd?
Siste tilgjengelige regnskap (2024) viser en omsetning på 995 280 kr, ned 7 % fra 2023. Egenkapitalen var −100 298 kr ved årsslutt.
Hvor lønnsom er driften i Camps R'us AS?
Driftsresultatet for 2024 var −92 326 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor stor aksjekapital har Camps R'us AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Camps R'us AS er 50 000 kr (1 000 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.