Logpack AS
- Omsetning
- 284 225
- +1 004,9 %
- Resultat
- 159 960
- 5 års regnskap
Om Logpack AS
Logpack AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Alver, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Logistikktjenester. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Simon Johnson er styrets leder. I 2025 hadde Logpack AS en omsetning på 284 225 kr, en økning på 1005 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 159 960 kr. Egenkapitalen var 98 765 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Vader Private Equity AS med 50 % av aksjene. Selskapet er ett av 3 innen logistikktjenester i Alver, og ett av 209 i Norge. Det ble etablert samme år som 8 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (67 %).
Aktivitet og formål
Jobbe med pakking, forsendelse, og logistikktjenester.
API og MCPGET /company/928682838
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928682838" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928682838",
"name": "LOGPACK AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "52.250",
"nace_desc": "Logistikktjenester",
"employees": null,
"address": { "municipality": "ALVER", "county": "VESTLAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "928682838" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Logpack AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Logpack AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Alver holder Logpack AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +1 004,9 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 284 225 kr | 147 781 kr | 159 960 kr | 449 664 kr | 98 765 kr | 350 899 kr |
| 2024 | 25 725 kr | 7 697 kr | −2,05 mill kr | 13 805 kr | 13 805 kr | 0 kr |
| 2023 | 0 kr | −17 170 kr | −3,45 mill kr | 2,07 mill kr | −5,39 mill kr | 7,46 mill kr |
| 2022 | – | – | −1,96 mill kr | 5,52 mill kr | −1,94 mill kr | 7,45 mill kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 20 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/928682838/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928682838/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928682838",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 284225, "operating_profit": 147781, "net_profit": 159960, "equity": 98765, … },
{ "year": 2024, "revenue": 25725, "operating_profit": 7697, "net_profit": -2051845, "equity": 13805, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "928682838" })Spør AI-assistenten
Hvor mye vokste omsetningen til Logpack AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Logpack AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Logpack AS per år.
Roller og styre8
Styre
6Sist endret 21.11.2025Regnskapsfører
1Sist endret 12.10.2026Forretningsfører
1Sist endret 05.02.2022API og MCPGET /company/928682838/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928682838/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928682838",
"roles": [
{ "role_type": "Forretningsfører", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "928682838" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Logpack AS?
List alle roller i Logpack AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Logpack AS?
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
3 nye · 1 ute
- Marius Arnesenhadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Vader Private Equity AS | Selskap | Ordinære aksjer | 50,0 % | 15 000 |
| 2048 Relax AS | Selskap | Ordinære aksjer | 25,0 % | 7 500 |
| Simon Johnson | Person | Ordinære aksjer | 25,0 % | 7 500 |
3 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/928682838/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928682838/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928682838",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "VADER PRIVATE EQUITY AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 50,
"year": 2025,
…
},
{ "shareholder_name": "2048 RELAX AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 25, "year": 2025, … },
…
],
"total": 3
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "928682838" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Logpack AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Logpack AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Logpack AS eier Vader Private Equity AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Logpack AS | BEDR | Logistikktjenester | Alver | − |
Kunngjøringer14
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 25.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.11.2025 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 21.11.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 21.11.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 21.11.2025 | Styre ↗ |
| 21.11.2025 | Foretaksnavn ↗ |
| 21.11.2025 | Omgjøring av oppløsning ↗ |
| 7.8.2025 | Oppløsning ↗ |
| 24.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/928682838/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928682838/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928682838",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-25", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-11-21", "type": "Vedtektsfestet formål", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "928682838" })Spør AI-assistenten
Når ble Logpack AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Logpack AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Logpack AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+ENORA AS(Regnskapsfører)−VALUE GROUP AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 22,0 % | 31,6 % |
| Likviditetsgrad | 5,49 | 1,21 |
| Gjeldsgrad | 3,55 | 1,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | 162,0 % | 9,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/928682838/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928682838/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928682838",
"nace_code": "52.250",
"industry_count": 131,
"revenue": { "value": 284225, "percentile": 0.2077 },
"operating_margin": { "value": 0.5199, "percentile": 0.9065 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "928682838" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Logpack AS blant de 131 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Logpack AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Logpack AS blant de største selskapene innen logistikktjenester?
Investeringer
LOGPACK AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Bejimar AS | Bergen | 40,0 % | 2024 | 2024 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Logpack AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Logpack AS?
Det er registrert 209 selskaper i Norge innen logistikktjenester, hvorav 3 i Alver.
Er Logpack AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2022, som er lenger enn 33 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 8 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Logpack AS?
Logpack AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken selskapsform har Logpack AS?
Logpack AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem eier Logpack AS?
Logpack AS eies i hovedsak av Vader Private Equity AS (50 %). Totalt er det registrert 3 aksjonærer. Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Logpack AS?
I 2025 omsatte Logpack AS for 284 225 kr, opp 1005 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 159 960 kr.
Hva er driftsresultatet til Logpack AS?
I 2025 hadde Logpack AS et driftsresultat på 147 781 kr.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Logpack AS?
Logpack AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hva er organisasjonsnummeret til Logpack AS?
Organisasjonsnummeret til Logpack AS er 928 682 838. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 05.02.2022.
Hvem fører regnskapet til Logpack AS?
Enora AS er registrert som regnskapsfører for Logpack AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.