Hopp til innhold
Følg sokfirma.no på LinkedIn.Følg oss
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Botnavegen Holding AS

Org.nr 928682811

Om Botnavegen Holding AS

Botnavegen Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Bergen, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Kjøp og salg av egen fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Kristian Vaardal Løseth er styrets leder. I 2025 hadde Botnavegen Holding AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 1 103 kr. Egenkapitalen var 38,54K kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Kristian Vaardal Løseth med 100 % av aksjene.

Aktivitet og formål

Kjøp og salg av aksjer, eiendom og andre verdipapirer.

Økonomi

Balanse

2025
Eiendeler38,54K kr
Anleggsmidler78 %30,00K krOmløpsmidler22 %8 542 kr
Egenkapital og gjeld38,54K kr
Innskutt egenkapital130 %50,00K krOpptjent egenkapital-30 %−11,46K krLangsiktig gjeld0 %0 krKortsiktig gjeld0 %0 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader1 103 kr
Ordinært resultat før skatt−1 103 kr
ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20250 kr−1 103 kr−1 103 kr38,54K kr38,54K kr0 kr
20240 kr−1 418 kr−1 418 kr39,64K kr39,64K kr0 kr
20230 kr−2 602 kr−2 602 kr41,06K kr41,06K kr0 kr
20220 kr−766 kr−766 kr43,66K kr43,66K kr0 kr
20210 kr0 kr0 kr0 kr0 kr0 kr
Årsregnskap

Roller og styre1

Styre

1Sist endret 05.02.2022
Styrets lederSignatur
Representant for de ansatte

Aksjonærer

År:
AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Kristian Vaardal LøsethPersonA-aksjer100.0 %1 000

1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

Kunngjøringer5

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  4. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Også på denne adressen

Godt å vite om Botnavegen Holding AS

Er Botnavegen Holding AS et aktivt selskap?

Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Botnavegen Holding AS i Brønnøysundregistrene.

Hvem er største aksjonær i Botnavegen Holding AS?

Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Kristian Vaardal Løseth største eier i Botnavegen Holding AS med 100 % av aksjene.

Hva omsatte Botnavegen Holding AS for i 2025?

Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr. Egenkapitalen var 38,54K kr ved årsslutt.

Hvor lønnsom er driften i Botnavegen Holding AS?

Driftsresultatet for 2025 var −1 103 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.

Hvor stor aksjekapital har Botnavegen Holding AS?

Den registrerte aksjekapitalen i Botnavegen Holding AS er 50,00K kr (1 000 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.

Hvorfor har ikke Botnavegen Holding AS revisor?

Det er ikke registrert revisor for Botnavegen Holding AS — selskapet har benyttet adgangen mindre aksjeselskaper har til å fravelge revisjon.

Alle kommuner i Vestland