Caminowalks AS
- Omsetning
- 419 862
- +34,1 %
- Resultat
- 2 441
- 5 års regnskap
Om Caminowalks AS
Caminowalks AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Sør-Fron, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Guide- og reiseledervirksomhet. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Kari Børrud er styrets leder. I 2025 hadde Caminowalks AS en omsetning på 419 862 kr, en økning på 34 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 2 441 kr. Egenkapitalen var 78 106 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Kari Børrud med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 3 innen guide- og reiseledervirksomhet i Sør-Fron, og ett av 3 018 i Norge. Det er eldre enn 58 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet og formål
Guiding, tilrettelegging og arrangement på pilegrimsleder. Undervisning og tilrettelegging av undervisningsopplegg.
API og MCPGET /company/928607208
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928607208" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928607208",
"name": "CAMINOWALKS AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "79.902",
"nace_desc": "Guide- og reiseledervirksomhet",
"employees": null,
"address": { "municipality": "SØR-FRON", "county": "INNLANDET", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "928607208" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Caminowalks AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Caminowalks AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Sør-Fron holder Caminowalks AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +34,1 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 419 862 kr | 1 864 kr | 2 441 kr | 127 590 kr | 78 106 kr | 49 484 kr |
| 2024 | 313 121 kr | −8 765 kr | −14 130 kr | 125 149 kr | 75 665 kr | 49 484 kr |
| 2023 | 396 804 kr | 35 631 kr | 27 553 kr | 147 586 kr | 89 796 kr | 57 790 kr |
| 2022 | 276 405 kr | 47 002 kr | 37 813 kr | 77 585 kr | 62 243 kr | 15 342 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 100 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/928607208/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928607208/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928607208",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 419862, "operating_profit": 1864, "net_profit": 2441, "equity": 78106, … },
{ "year": 2024, "revenue": 313121, "operating_profit": -8765, "net_profit": -14130, "equity": 75665, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "928607208" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Caminowalks AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Caminowalks AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Caminowalks AS fra 2024 til 2025?
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 26.01.2022Regnskapsfører
1Sist endret 07.11.2023API og MCPGET /company/928607208/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928607208/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928607208",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "928607208" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Caminowalks AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Caminowalks AS?
Hvem er regnskapsfører for Caminowalks AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Kari Børrud | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 3 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/928607208/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928607208/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928607208",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "928607208" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Caminowalks AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Caminowalks AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Caminowalks V/ Kari Børrud | BEDR | Guide- og reiseledervirksomhet | Sør-Fron | − |
Kunngjøringer5
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 4.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.3.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.1.2022 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/928607208/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928607208/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928607208",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-04", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-12", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "928607208" })Spør AI-assistenten
Når ble Caminowalks AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Caminowalks AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Caminowalks AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 61,2 % | 29,9 % |
| Likviditetsgrad | 2,58 | 1,34 |
| Gjeldsgrad | 0,63 | 0,94 |
| Egenkapitalrentabilitet | 3,1 % | 7,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/928607208/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928607208/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928607208",
"nace_code": "79.902",
"industry_count": 513,
"revenue": { "value": 419862, "percentile": 0.5431 },
"operating_margin": { "value": 0.0044, "percentile": 0.4351 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "928607208" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Caminowalks AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Caminowalks AS blant de største selskapene innen guide- og reiseledervirksomhet?
Hvor solid er Caminowalks AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså i Sør-Fron
+797 til i Sør-Fron →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Caminowalks AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Caminowalks AS?
Det er registrert 3 018 selskaper i Norge innen guide- og reiseledervirksomhet, hvorav 3 i Sør-Fron.
Er Caminowalks AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2022, som er lenger enn 58 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 248 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Caminowalks AS i Enhetsregisteret?
Caminowalks AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken selskapsform har Caminowalks AS?
Caminowalks AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem sitter i styret i Caminowalks AS?
Kari Børrud er registrert som styreleder i Caminowalks AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvilke eiere står bak Caminowalks AS?
Største aksjonær i Caminowalks AS er Kari Børrud med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Caminowalks AS?
I 2025 omsatte Caminowalks AS for 419 862 kr, opp 34 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 2 441 kr.
Hva er driftsresultatet til Caminowalks AS?
I 2025 hadde Caminowalks AS et driftsresultat på 1 864 kr.
Hvor solid er balansen til Caminowalks AS?
Egenkapitalen i Caminowalks AS var 78 106 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 61,2 % av totalkapitalen.
Hva er aksjekapitalen i Caminowalks AS?
Caminowalks AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 3 aksjer.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Innlandet
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.