Mel Gardermoen 13 AS
- Omsetning
- 204 094
- +1 %
- Resultat
- −27 121
- −165,6 %
Om Mel Gardermoen 13 AS
Mel Gardermoen 13 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Thorleif Lerbrekk er daglig leder, og Thorleif Lerbrekk er styreleder. I 2025 hadde Mel Gardermoen 13 AS en omsetning på 204 094 kr, en økning på 1 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 27 121 kr. Egenkapitalen var 154 795 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Tlco AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 587 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 550 i Norge. Det ble etablert samme år som 4 157 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet og formål
Drift eller utleie av egen fast eiendom og hva dermed står i forbindelse.
API og MCPGET /company/928328473
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928328473" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928328473",
"name": "MEL GARDERMOEN 13 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "928328473" })Spør AI-assistenten
Hvor i Oslo holder Mel Gardermoen 13 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Mel Gardermoen 13 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Mel Gardermoen 13 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +1 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 204 094 kr | −34 391 kr | −27 121 kr | 1,75 mill kr | 154 795 kr | 1,59 mill kr |
| 2024 | 202 094 kr | 52 721 kr | 41 344 kr | 1,86 mill kr | 181 916 kr | 1,68 mill kr |
| 2023 | 195 094 kr | 16 323 kr | 12 876 kr | 1,83 mill kr | 140 572 kr | 1,69 mill kr |
| 2022 | 117 642 kr | – | – | 1,82 mill kr | 127 696 kr | 1,69 mill kr |
| 2021 | – | – | – | 854 122 kr | 58 451 kr | 795 671 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Gjeld til konsernselskaper
- 1,6 mill kr (89 % av balansen)
API og MCPGET /company/928328473/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928328473/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928328473",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 204094, "operating_profit": -34391, "net_profit": -27121, "equity": 154795, … },
{ "year": 2024, "revenue": 202094, "operating_profit": 52721, "net_profit": 41344, "equity": 181916, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "928328473" })Spør AI-assistenten
Hvor stort underskudd hadde Mel Gardermoen 13 AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Mel Gardermoen 13 AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Mel Gardermoen 13 AS per år.
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 25.05.2023Styre
2Sist endret 04.06.2022Revisor
1Sist endret 29.09.2026API og MCPGET /company/928328473/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928328473/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928328473",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "928328473" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Mel Gardermoen 13 AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Mel Gardermoen 13 AS?
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Mel Gardermoen 13 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Tlco AS100 %
- Mittegetlokale AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Tlco AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/928328473/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928328473/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928328473",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "TLCO AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "928328473" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Mel Gardermoen 13 AS eier Tlco AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Mel Gardermoen 13 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Mel Gardermoen 13 AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Tlco AS
3 selskaperAPI og MCPGET /company/928328473/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928328473/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928328473",
"chain": [
{ "org_no": "988931012", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "928328473", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "928328473" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Mel Gardermoen 13 AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Mel Gardermoen 13 AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Mel Gardermoen 13 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Oslo | − |
Kunngjøringer17
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 29.9.2026 | Revisor ↗ |
| 20.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.4.2026 | Revisor ↗ |
| 24.11.2025 | Revisjon av årsregnskap ↗ |
| 24.11.2025 | Revisor ↗ |
| 22.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.6.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 27.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.5.2023 | Signatur ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/928328473/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928328473/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928328473",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-09-29", "type": "Revisor", … },
{ "dato": "2026-06-20", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "928328473" })Spør AI-assistenten
Når ble Mel Gardermoen 13 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Mel Gardermoen 13 AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Mel Gardermoen 13 AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+REVISIONSBUREAUET AS(Revisor)−RBAS DATTER AS(Revisor)
- Endring i roller og styre+RBAS DATTER AS(Revisor)−REVISIONSBUREAUET AS(Revisor)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre+REVISIONSBUREAUET AS(Revisor)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 8,9 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 3,98 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 10,27 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | -17,5 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/928328473/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928328473/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928328473",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64561,
"revenue": { "value": 204094, "percentile": 0.3651 },
"operating_margin": { "value": -0.1685, "percentile": 0.1611 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "928328473" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Mel Gardermoen 13 AS på i bransjen?
Hvor ligger Mel Gardermoen 13 AS blant de 64561 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Mel Gardermoen 13 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+63 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Mel Gardermoen 13 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Mel Gardermoen 13 AS?
Det er registrert 76 550 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 12 587 i Oslo.
Er Mel Gardermoen 13 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2021, som er lenger enn 18 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 4 157 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Mel Gardermoen 13 AS i Enhetsregisteret?
Mel Gardermoen 13 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken bransje tilhører Mel Gardermoen 13 AS?
Mel Gardermoen 13 AS driver innen utleie av egen eller leid fast eiendom, med NACE-kode 68.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Drift eller utleie av egen fast eiendom og hva dermed står i forbindelse.
Hvem er daglig leder i Mel Gardermoen 13 AS?
Daglig leder i Mel Gardermoen 13 AS er Thorleif Lerbrekk, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem er største aksjonær i Mel Gardermoen 13 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Tlco AS største eier i Mel Gardermoen 13 AS med 100 % av aksjene.
Hvordan går det økonomisk med Mel Gardermoen 13 AS?
Mel Gardermoen 13 AS hadde i 2025 en omsetning på 204 094 kr og et underskudd på 27 121 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor solid er balansen til Mel Gardermoen 13 AS?
Egenkapitalen i Mel Gardermoen 13 AS var 154 795 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 8,9 % av totalkapitalen.
Hvem er revisor for Mel Gardermoen 13 AS?
Revisionsbureauet AS er registrert som revisor for Mel Gardermoen 13 AS.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.