Industriveien 31 Holding AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- 184
- 5 års regnskap
Om Industriveien 31 Holding AS
Industriveien 31 Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Trondheim, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Morten Larsen er styrets leder. I 2025 hadde Industriveien 31 Holding AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 184 kr. Egenkapitalen var −973 819 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Arnstein's Eiendomsservice AS med 33,3 % av aksjene. Selskapet er ett av 2 841 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Trondheim, og ett av 76 536 i Norge. Det ble etablert samme år som 4 157 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Holdingselskap
Formål
Eie og forvalte aksjer og andeler i andre selskaper.
API og MCPGET /company/928236617
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928236617" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928236617",
"name": "INDUSTRIVEIEN 31 HOLDING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TRONDHEIM", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "928236617" })Spør AI-assistenten
Hva driver Industriveien 31 Holding AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Industriveien 31 Holding AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Industriveien 31 Holding AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | 0 kr | 184 kr | 10,98 mill kr | −973 819 kr | 11,95 mill kr |
| 2024 | 0 kr | −3 kr | −213 195 kr | 10,98 mill kr | −974 003 kr | 11,95 mill kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | −468 002 kr | 11,06 mill kr | −760 808 kr | 11,82 mill kr |
| 2022 | 0 kr | 0 kr | −314 237 kr | 10,97 mill kr | −292 806 kr | 11,26 mill kr |
| 2021 | 0 kr | −6 kr | −26 362 kr | 11,05 mill kr | 21 431 kr | 11,03 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Gjeld til konsernselskaper
- 9 mill kr (82 % av balansen)
API og MCPGET /company/928236617/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928236617/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928236617",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": 0, "net_profit": 184, "equity": -973819, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -3, "net_profit": -213195, "equity": -974003, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "928236617" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Industriveien 31 Holding AS i 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Industriveien 31 Holding AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Industriveien 31 Holding AS per år.
Roller og styre4
Styre
3Sist endret 29.11.2021Regnskapsfører
1Sist endret 29.11.2021API og MCPGET /company/928236617/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928236617/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928236617",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "928236617" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Industriveien 31 Holding AS?
List alle roller i Industriveien 31 Holding AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Industriveien 31 Holding AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Arnstein's Eiendomsservice AS | Selskap | Ordinære aksjer | 33,3 % | 10 |
| Mort1 Lars1 Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 33,3 % | 10 |
| Rognmo Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 33,3 % | 10 |
3 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/928236617/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928236617/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928236617",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "ARNSTEIN'S EIENDOMSSERVICE AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 33.33,
"year": 2025,
…
},
{
"shareholder_name": "MORT1 LARS1 HOLDING AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 33.33,
"year": 2025,
…
},
…
],
"total": 3
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "928236617" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Industriveien 31 Holding AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Industriveien 31 Holding AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Industriveien 31 Holding AS eier Arnstein's Eiendomsservice AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Datterselskaper av Industriveien 31 Holding AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/928236617/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928236617/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928236617",
"chain": [
{ "org_no": "928236617", "owner_pct": null, … }
],
"subsidiaries_total": 1,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "928236617" })Spør AI-assistenten
Hvilke datterselskaper har Industriveien 31 Holding AS, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Kunngjøringer6
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 16.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.2.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.11.2021 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/928236617/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928236617/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928236617",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-16", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-13", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "928236617" })Spør AI-assistenten
Når leverte Industriveien 31 Holding AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Industriveien 31 Holding AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Industriveien 31 Holding AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -8,9 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,00 | 1,76 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/928236617/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928236617/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928236617",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64535,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0017 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "928236617" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Industriveien 31 Holding AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Industriveien 31 Holding AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Hvor solid er Industriveien 31 Holding AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Investeringer
INDUSTRIVEIEN 31 HOLDING AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Industriveien 31 AS | Trondheim | 100,0 % | 2021 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Industriveien 31 Holding AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Industriveien 31 Holding AS?
Det er registrert 76 536 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 2 841 i Trondheim.
Er Industriveien 31 Holding AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2021, som er lenger enn 17 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 4 157 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Industriveien 31 Holding AS et aktivt selskap?
Industriveien 31 Holding AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Industriveien 31 Holding AS?
Industriveien 31 Holding AS driver innen utleie av egen eller leid fast eiendom, med NACE-kode 68.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Holdingselskap.
Hvem er største aksjonær i Industriveien 31 Holding AS?
Største aksjonær i Industriveien 31 Holding AS er Arnstein's Eiendomsservice AS med 33,3 % av aksjene, fulgt av Mort1 Lars1 Holding AS (33,3 %) og Rognmo Holding AS (33,3 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Industriveien 31 Holding AS?
I 2025 omsatte Industriveien 31 Holding AS for 0 kr. Årsresultatet ble et overskudd på 184 kr.
Hva er driftsresultatet til Industriveien 31 Holding AS?
I 2025 hadde Industriveien 31 Holding AS et driftsresultat på 0 kr.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Industriveien 31 Holding AS?
Industriveien 31 Holding AS er vurdert til B – Solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.