Tunet Borettslag Verdal
Org.nr 928132323
Om Tunet Borettslag Verdal
Tunet Borettslag Verdal er registrert som borettslag med forretningsadresse i Verdal, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Jan Torstein Juberg er styrets leder. I 2025 hadde Tunet Borettslag Verdal en omsetning på 2,45 mill kr, en økning på 2 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 69 761 kr. Egenkapitalen var −484 507 kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 254 innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Verdal, og ett av 47 195 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 672 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet og formål
Borettslag
API og MCPGET /company/928132323
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928132323" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928132323",
"name": "TUNET BORETTSLAG VERDAL",
"org_form": "BRL",
"nace_code": "97.001",
"nace_desc": "Aktiviteter i borettslag og boligsameier",
"employees": null,
"address": { "municipality": "VERDAL", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "928132323" })Spør AI-assistenten
Når ble Tunet Borettslag Verdal stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Verdal holder Tunet Borettslag Verdal til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Tunet Borettslag Verdal registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,45 mill kr | 1,93 mill kr | −69 761 kr | 43,33 mill kr | −484 507 kr | 43,82 mill kr |
| 2024 | 2,40 mill kr | 1,97 mill kr | −82 192 kr | 43,47 mill kr | −414 747 kr | 43,89 mill kr |
| 2023 | 2,06 mill kr | 1,81 mill kr | 22 966 kr | 43,20 mill kr | −332 554 kr | 43,54 mill kr |
| 2022 | 1,38 mill kr | 1,02 mill kr | −49 016 kr | 43,15 mill kr | −355 520 kr | 43,50 mill kr |
| 2021 | 143 211 kr | −323 675 kr | −366 504 kr | 43,10 mill kr | −306 504 kr | 43,41 mill kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at andre driftskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 21 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
API og MCPGET /company/928132323/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928132323/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928132323",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 2447719,
"operating_profit": 1929557,
"net_profit": -69761,
"equity": -484507,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 2400483,
"operating_profit": 1965053,
"net_profit": -82192,
"equity": -414747,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "928132323" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Tunet Borettslag Verdal utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Tunet Borettslag Verdal i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Tunet Borettslag Verdal fra 2024 til 2025?
Roller og styre7
Styre
4Sist endret 01.08.2025Regnskapsfører
1Sist endret 15.11.2021Revisor
1Sist endret 15.11.2021Forretningsfører
1Sist endret 15.11.2021API og MCPGET /company/928132323/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928132323/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928132323",
"roles": [
{ "role_type": "Forretningsfører", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "928132323" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Tunet Borettslag Verdal?
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Tunet Borettslag Verdal?
List alle roller i Tunet Borettslag Verdal: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Tunet Borettslag Verdal | AAFY | Aktiviteter i borettslag og boligsameier | Verdal | − |
Kunngjøringer10
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 14.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.8.2025 | Styre ↗ |
| 1.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.6.2024 | Styre ↗ |
| 24.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.5.2023 | Styre ↗ |
| 25.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.9.2022 | Styre ↗ |
| 12.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.11.2021 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/928132323/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928132323/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928132323",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-14", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-08-01", "type": "Styre", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "928132323" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Tunet Borettslag Verdal i Brønnøysundregistrene?
Når ble Tunet Borettslag Verdal sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Tunet Borettslag Verdal sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 21,2 % av driftsinntektene — 47,0 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 78,8 % | 18,4 % |
| Resultatmargin | -2,9 % | 10,1 % |
| Egenkapitalandel | -1,1 % | 33,1 % |
| Likviditetsgrad | 2,59 | 6,07 |
| Omsetningsvekst (siste år) | +2,0 % | +3,7 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 21,2 % | 68,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/928132323/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928132323/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928132323",
"nace_code": "97.001",
"industry_count": 21422,
"revenue": { "value": 2447719, "percentile": 0.7182 },
"operating_margin": { "value": 0.7883, "percentile": 0.9809 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "928132323" })Spør AI-assistenten
Er Tunet Borettslag Verdal blant de største selskapene innen aktiviteter i borettslag og boligsameier?
Hvor solid er Tunet Borettslag Verdal sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Tunet Borettslag Verdal på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+223 til på samme adresse →Spørsmål og svar om Tunet Borettslag Verdal
Hvor stor er bransjen Tunet Borettslag Verdal tilhører?
Tunet Borettslag Verdal er ett av 254 selskaper innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Verdal, og ett av 47 195 på landsbasis.
Hvor lenge har Tunet Borettslag Verdal eksistert sammenlignet med bransjen?
Tunet Borettslag Verdal ble etablert i 2021 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 13 % av selskapene i bransjen.
Hvordan er lønnsomheten til Tunet Borettslag Verdal sammenlignet med bransjen?
Medianen for aktiviteter i borettslag og boligsameier er en driftsmargin på 18,4 %. Tunet Borettslag Verdal lå på 78,8 % i siste tilgjengelige regnskap.
Hvilken status har Tunet Borettslag Verdal i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Borettslag. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Tunet Borettslag Verdal i Brønnøysundregistrene.
Hva slags selskap er Tunet Borettslag Verdal?
Organisasjonsformen til Tunet Borettslag Verdal er Borettslag, forkortet BRL. Et borettslag eies av andelseierne, som har borett i lagets boliger.
Hvem er styreleder i Tunet Borettslag Verdal?
Styrets leder i Tunet Borettslag Verdal er Jan Torstein Juberg. Styret har totalt 3 registrerte medlemmer.
Går Tunet Borettslag Verdal med overskudd?
I 2025 omsatte Tunet Borettslag Verdal for 2,45 mill kr, opp 2 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 69 761 kr.
Hvor lønnsom er driften i Tunet Borettslag Verdal?
Driftsresultatet for 2025 var 1,93 mill kr (driftsmargin 78,8 %). Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor solid er økonomien i Tunet Borettslag Verdal?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Tunet Borettslag Verdal økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Hvem er revisor og regnskapsfører for Tunet Borettslag Verdal?
I Enhetsregisteret er Tunet Borettslag Verdal registrert med regnskapsfører Boligbyggelaget Midt og revisor Ernst & Young AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.