Høyeraal Holding AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −7 143
- 5 års regnskap
Om Høyeraal Holding AS
Høyeraal Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Sondre Høyeraal Graver er styrets leder. I 2025 hadde Høyeraal Holding AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 7 143 kr. Egenkapitalen var 165 807 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Sondre Høyeraal Graver med 100 % av aksjene. Det er eldre enn 61 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet og formål
Investere i selskaper og eiendom og alt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagende.
API og MCPGET /company/928126129
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928126129" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928126129",
"name": "HØYERAAL HOLDING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "00.000",
"nace_desc": "Uoppgitt",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "928126129" })Spør AI-assistenten
Hva driver Høyeraal Holding AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Høyeraal Holding AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Høyeraal Holding AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −7 143 kr | −7 143 kr | 170 214 kr | 165 807 kr | 4 407 kr |
| 2024 | 0 kr | −7 695 kr | −6 556 kr | 172 971 kr | 172 950 kr | 21 kr |
| 2023 | 0 kr | −1 185 kr | 449 kr | 179 528 kr | 179 507 kr | 21 kr |
| 2022 | 0 kr | −1 250 kr | −372 kr | 179 058 kr | 179 058 kr | 0 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av omløpsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/928126129/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928126129/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928126129",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -7143, "net_profit": -7143, "equity": 165807, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -7695, "net_profit": -6556, "equity": 172950, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "928126129" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Høyeraal Holding AS i 2025?
Hvor stort underskudd hadde Høyeraal Holding AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Høyeraal Holding AS de siste årene.
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 12.11.2021API og MCPGET /company/928126129/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928126129/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928126129",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "928126129" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Høyeraal Holding AS?
List alle roller i Høyeraal Holding AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Sondre Høyeraal Graver | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 185 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/928126129/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928126129/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928126129",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "928126129" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Høyeraal Holding AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Høyeraal Holding AS, og hvor store eierandeler har de?
Kunngjøringer9
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 18.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 3.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.10.2022 | Kapital ↗ |
| 26.10.2022 | Vedtektsdato ↗ |
| 2.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.11.2021 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/928126129/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928126129/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928126129",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-18", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-25", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "928126129" })Spør AI-assistenten
Når ble Høyeraal Holding AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Høyeraal Holding AS sist godkjent årsregnskap?
Har Høyeraal Holding AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i aksjekapital
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 97,4 % | 85,7 % |
| Likviditetsgrad | 38,62 | 3,55 |
| Gjeldsgrad | 0,03 | 0,07 |
| Egenkapitalrentabilitet | -4,3 % | 0,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/928126129/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928126129/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928126129",
"nace_code": "00.000",
"industry_count": 45461,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0021 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "928126129" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Høyeraal Holding AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Høyeraal Holding AS blant de største selskapene innen uoppgitt?
Hvor solid er Høyeraal Holding AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Investeringer
HØYERAAL HOLDING AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Folq AS | Oslo | 0,1 % | 2022 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså i Oslo
1 000+ til i Oslo →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Høyeraal Holding AS
Er Høyeraal Holding AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2021, som er lenger enn 61 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 6 184 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Høyeraal Holding AS?
Høyeraal Holding AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem sitter i styret i Høyeraal Holding AS?
Sondre Høyeraal Graver er registrert som styreleder i Høyeraal Holding AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvilke eiere står bak Høyeraal Holding AS?
Største aksjonær i Høyeraal Holding AS er Sondre Høyeraal Graver med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Høyeraal Holding AS?
I 2025 omsatte Høyeraal Holding AS for 0 kr. Årsresultatet ble et underskudd på 7 143 kr.
Hva er driftsresultatet til Høyeraal Holding AS?
I 2025 hadde Høyeraal Holding AS et driftsresultat på −7 143 kr.
Hvor solid er balansen til Høyeraal Holding AS?
Egenkapitalen i Høyeraal Holding AS var 165 807 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 97,4 % av totalkapitalen.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Høyeraal Holding AS?
Høyeraal Holding AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvor ligger Høyeraal Holding AS?
Forretningsadressen til Høyeraal Holding AS er Måltrostveien 25D, 0786, OSLO i Oslo kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Høyeraal Holding AS?
Høyeraal Holding AS har org.nr 928 126 129 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.