Credo N1 AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −5 126
- 5 års regnskap
Om Credo N1 AS
Credo N1 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Selskapet er under avvikling. Gudmund Schlytter Killi er styrets leder. I 2025 hadde Credo N1 AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 5 126 kr. Egenkapitalen var −17 308 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Glendrange Invest AS med 17,2 % av aksjene. Det er eldre enn 61 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet og formål
Virke som hovedmann for det indre selskapet Credo N1 AS i henhold til selskapsavtalen for Credo N1 AS.
API og MCPGET /company/928076016
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928076016" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928076016",
"name": "CREDO N1 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "00.000",
"nace_desc": "Uoppgitt",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "928076016" })Spør AI-assistenten
Er Credo N1 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Credo N1 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Credo N1 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −194 412 kr | −5 126 kr | 3,42 mill kr | −17 308 kr | 3,44 mill kr |
| 2024 | 0 kr | −251 848 kr | −273 624 kr | 4,32 mill kr | −12 182 kr | 4,33 mill kr |
| 2023 | 0 kr | −289 029 kr | −172 052 kr | 72,41 mill kr | 261 442 kr | 72,15 mill kr |
| 2022 | 0 kr | −98 656 kr | −1 779 kr | 94,74 mill kr | 345 886 kr | 94,39 mill kr |
| 2021 | 0 kr | −13 243 kr | −13 243 kr | 378 958 kr | 169 500 kr | 209 458 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 27 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Gjeld til konsernselskaper
- 3,4 mill kr
API og MCPGET /company/928076016/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928076016/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928076016",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -194412, "net_profit": -5126, "equity": -17308, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -251848, "net_profit": -273624, "equity": -12182, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "928076016" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Credo N1 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Credo N1 AS i 2025?
Hvor stort underskudd hadde Credo N1 AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Roller og styre6
Styre
4Sist endret 10.01.2022Regnskapsfører
1Sist endret 19.01.2022Revisor
1Sist endret 22.04.2022API og MCPGET /company/928076016/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928076016/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928076016",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "928076016" })Spør AI-assistenten
Hvilket revisjonsselskap reviderer Credo N1 AS?
Hvem er regnskapsfører for Credo N1 AS?
List alle roller i Credo N1 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
2 nye · 2 endret eierandel
- Alle under 1 % eierandel
… og 2 flere
- Blankenborg AS5,9 % → 9,7 %
- Langodden AS17,5 % → 14,8 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Glendrange Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 17,2 % | 1 002 |
| Holmvin AS | Selskap | Ordinære aksjer | 17,2 % | 1 002 |
| Kmir AS | Selskap | Ordinære aksjer | 17,2 % | 1 002 |
| Mango Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 17,2 % | 1 002 |
| Langodden AS | Selskap | Ordinære aksjer | 14,8 % | 866 |
| Blankenborg AS | Selskap | Ordinære aksjer | 9,7 % | 565 |
| Lucky Cat Invests AS | Selskap | Ordinære aksjer | 1,7 % | 100 |
| Audendum AS | Selskap | Ordinære aksjer | 1,2 % | 67 |
| Fisci AS | Selskap | Ordinære aksjer | 1,2 % | 67 |
| Ht Investments AS | Selskap | Ordinære aksjer | 1,1 % | 66 |
14 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/928076016/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928076016/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928076016",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "GLENDRANGE INVEST AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 17.16,
"year": 2025,
…
},
{ "shareholder_name": "HOLMVIN AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 17.16, "year": 2025, … },
…
],
"total": 14
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "928076016" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Credo N1 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Credo N1 AS eier Glendrange Invest AS, og hvem eier resten?
Hvem er de fem største aksjonærene i Credo N1 AS?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Vis 5 flere eiere ↓Vis færre ↑
Kunngjøringer20
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 8.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.9.2025 | Oppløsning ↗ |
| 19.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.1.2024 | Kapital ↗ |
| 19.1.2024 | Vedtektsdato ↗ |
| 22.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.6.2022 | Kapital ↗ |
| 13.6.2022 | Vedtektsdato ↗ |
| 22.4.2022 | Revisor ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/928076016/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928076016/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928076016",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-08", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-09-22", "type": "Oppløsning", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "928076016" })Spør AI-assistenten
Når leverte Credo N1 AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Credo N1 AS sist endret?
Har Credo N1 AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i aksjekapital
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -0,5 % | 85,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/928076016/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928076016/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928076016",
"nace_code": "00.000",
"industry_count": 45463,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0021 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "928076016" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Credo N1 AS blant de 45463 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Credo N1 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Credo N1 AS blant de største selskapene innen uoppgitt?
Investeringer
CREDO N1 AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Caravan Holding AS | Oslo | 35,3 % | 2022 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+82 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Credo N1 AS
Hvor lenge har Credo N1 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Credo N1 AS ble etablert i 2021 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 61 % av selskapene i bransjen.
Er Credo N1 AS konkurs?
Credo N1 AS er under avvikling. Informasjonen på denne siden viser selskapets historikk slik den er registrert i Brønnøysundregistrene.
Hva slags selskap er Credo N1 AS?
Organisasjonsformen til Credo N1 AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvilke eiere står bak Credo N1 AS?
Credo N1 AS eies i hovedsak av Glendrange Invest AS (17,2 %). Totalt er det registrert 14 aksjonærer. Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Går Credo N1 AS med overskudd?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr. Egenkapitalen var −17 308 kr ved årsslutt.
Hvor stor aksjekapital har Credo N1 AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Credo N1 AS er 291 950 kr (5 839 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvor holder Credo N1 AS til?
Credo N1 AS holder til i c/o Credo Partners AS Stortingsgata 22, 0161, OSLO, i Oslo kommune.
Hvilket org.nr har Credo N1 AS?
Organisasjonsnummeret til Credo N1 AS er 928 076 016. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 05.11.2021.
Hvem er revisor og regnskapsfører for Credo N1 AS?
I Enhetsregisteret er Credo N1 AS registrert med regnskapsfører Permian Business Partner AS og revisor Ernst & Young AS.
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.