Remi Vetås Holding AS
- Omsetning
- 300 000
- +1 100 %
- Resultat
- 18 712
- 5 års regnskap
Om Remi Vetås Holding AS
Remi Vetås Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Øvre Eiker, Buskerud. Selskapet er registrert i bransjen Gulvlegging og tapetsering. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Remi Andre Vetås er styrets leder. I 2025 hadde Remi Vetås Holding AS en omsetning på 300 000 kr, en økning på 1100 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 18 712 kr. Egenkapitalen var 1,69 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Remi Andre Vetås med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 10 innen gulvlegging og tapetsering i Øvre Eiker, og ett av 1 525 i Norge. Det ble etablert samme år som 71 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet og formål
Å eie og investere i aksjer, selskapsandeler, andre verdipapirer og fast eiendom, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
API og MCPGET /company/928005461
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928005461" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928005461",
"name": "REMI VETÅS HOLDING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "43.330",
"nace_desc": "Gulvlegging og tapetsering",
"employees": null,
"address": { "municipality": "ØVRE EIKER", "county": "BUSKERUD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "928005461" })Spør AI-assistenten
Når ble Remi Vetås Holding AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Øvre Eiker holder Remi Vetås Holding AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Remi Vetås Holding AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +1 100 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 300 000 kr | 124 742 kr | 18 712 kr | 3,03 mill kr | 1,69 mill kr | 1,34 mill kr |
| 2024 | 25 000 kr | −15 846 kr | −37 701 kr | 3,07 mill kr | 1,67 mill kr | 1,40 mill kr |
| 2023 | 0 kr | −15 419 kr | −15 419 kr | 1,71 mill kr | 1,71 mill kr | 320 kr |
| 2022 | 0 kr | −7 496 kr | −7 496 kr | 1,73 mill kr | 1,73 mill kr | 0 kr |
| 2021 | 0 kr | −79 070 kr | −79 070 kr | 1,73 mill kr | 1,73 mill kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 17 000 kr (1 % av balansen)
API og MCPGET /company/928005461/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928005461/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928005461",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 300000, "operating_profit": 124742, "net_profit": 18712, "equity": 1691026, … },
{ "year": 2024, "revenue": 25000, "operating_profit": -15846, "net_profit": -37701, "equity": 1672314, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "928005461" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Remi Vetås Holding AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Remi Vetås Holding AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Remi Vetås Holding AS de siste årene.
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 27.10.2021Regnskapsfører
1Sist endret 28.04.2026API og MCPGET /company/928005461/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928005461/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928005461",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "928005461" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Remi Vetås Holding AS?
Hvem er regnskapsfører for Remi Vetås Holding AS?
List alle roller i Remi Vetås Holding AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Remi Andre Vetås | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/928005461/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928005461/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928005461",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "928005461" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Remi Vetås Holding AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Remi Vetås Holding AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Datterselskaper av Remi Vetås Holding AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/928005461/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928005461/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928005461",
"chain": [
{ "org_no": "928005461", "owner_pct": null, … }
],
"subsidiaries_total": 1,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "928005461" })Spør AI-assistenten
Hvilke datterselskaper har Remi Vetås Holding AS, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Kunngjøringer8
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 22.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.4.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 19.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.10.2021 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
| 27.10.2021 | Gjennomføring av fisjon ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/928005461/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928005461/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928005461",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-04-22", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-02", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "928005461" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Remi Vetås Holding AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Remi Vetås Holding AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Remi Vetås Holding AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertBransje:00.000 Uoppgitt→43.330 Gulvlegging og tapetsering
- Endring i roller og styre+AIDER AS(Regnskapsfører)−HAGEL AS(Regnskapsfører)
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 55,7 % | 30,8 % |
| Likviditetsgrad | 8,91 | 1,20 |
| Gjeldsgrad | 0,79 | 1,51 |
| Egenkapitalrentabilitet | 1,1 % | 19,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/928005461/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/928005461/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "928005461",
"nace_code": "43.330",
"industry_count": 609,
"revenue": { "value": 300000, "percentile": 0.2492 },
"operating_margin": { "value": 0.4158, "percentile": 0.9529 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "928005461" })Spør AI-assistenten
Er Remi Vetås Holding AS blant de største selskapene innen gulvlegging og tapetsering?
Hvor solid er Remi Vetås Holding AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Remi Vetås Holding AS på i bransjen?
Investeringer
REMI VETÅS HOLDING AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Tepper & Gulvbelegg AS | Øvre Eiker | 100,0 % | 2024 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Remi Vetås Holding AS
Hvor stor er bransjen Remi Vetås Holding AS tilhører?
Remi Vetås Holding AS er ett av 10 selskaper innen gulvlegging og tapetsering i Øvre Eiker, og ett av 1 525 på landsbasis.
Hvor lenge har Remi Vetås Holding AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Remi Vetås Holding AS ble etablert i 2021 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 45 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Remi Vetås Holding AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Remi Vetås Holding AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje tilhører Remi Vetås Holding AS?
Remi Vetås Holding AS er registrert i bransjen Gulvlegging og tapetsering (næringskode 43.330). Registrert aktivitet: Å eie og investere i aksjer, selskapsandeler, andre verdipapirer og fast eiendom, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Hvem er største aksjonær i Remi Vetås Holding AS?
Største aksjonær i Remi Vetås Holding AS er Remi Andre Vetås med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Går Remi Vetås Holding AS med overskudd?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 300 000 kr, opp 1100 % fra 2024. Egenkapitalen var 1,69 mill kr ved årsslutt.
Hvor stor aksjekapital har Remi Vetås Holding AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Remi Vetås Holding AS er 50 000 kr (100 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvilken regnskapsfører bruker Remi Vetås Holding AS?
I Enhetsregisteret er Remi Vetås Holding AS registrert med regnskapsfører Aider AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Buskerud
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.