Hopp til innhold
Følg sokfirma.no på LinkedIn.Følg oss
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Ati Vvs AS

Org.nr 927992523

Om Ati Vvs AS

Ati Vvs AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Arendal, Agder. Selskapet er registrert i bransjen Rørleggerarbeid. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Kim Krosshøl Igland er daglig leder, og Andre Garcia De Presno er styreleder. I 2025 hadde Ati Vvs AS en omsetning på 25,42 mill kr, en nedgang på 1 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 5,66 mill kr. Egenkapitalen var −7,82 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Agder Tekniske Investeringer AS med 100 % av aksjene.

Aktivitet

Rør-, elektro- og ventilasjonstjenester til private og offentlige kunder

Formål

Tilby rør-, elektro- og ventilasjonstjenester til private og offentlige kunder, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.

Økonomi

Balanse

2025
Eiendeler4,07 mill kr
Anleggsmidler31 %1,25 mill krOmløpsmidler69 %2,81 mill kr
Egenkapital og gjeld4,07 mill kr
Innskutt egenkapital5 %194,43K krOpptjent egenkapital-197 %−8,01 mill krLangsiktig gjeld126 %5,14 mill krKortsiktig gjeld166 %6,74 mill kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader30,96 mill kr
Finansinntekter29,63K kr
Finanskostnader90,04K kr
Netto finans−60,41K kr
Ordinært resultat før skatt−5,60 mill kr
ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
202525,42 mill kr−5,54 mill kr−5,66 mill kr4,07 mill kr−7,82 mill kr11,88 mill kr
202425,66 mill kr−2,89 mill kr−2,35 mill kr5,46 mill kr−2,16 mill kr7,62 mill kr
202317,31 mill kr−1,77 mill kr−1,42 mill kr6,13 mill kr194,43K kr5,94 mill kr
20223,60 mill kr237,43K kr182,57K kr1,37 mill kr193,58K kr1,18 mill kr
20210 kr0 kr0 kr0 kr
Årsregnskap

Roller og styre5

Daglig leder

1Sist endret 04.05.2026
Daglig lederSignatur

Styre

3Sist endret 04.05.2026
Styrets lederSignatur
StyremedlemSignatur
Simen Tveit(f. 1991)
StyremedlemSignatur

Revisor

1Sist endret 20.09.2024
Revisor
repr. AGDER-TEAM REVISJON ASGodkjent revisjonsforetakVis revisor-profil →

Aksjonærer og eierstruktur

Eierendringer

Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.

1 nye · 1 ute

År:
AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Agder Tekniske Investeringer ASSelskapOrdinære aksjer100.0 %10 000

1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Ati Vvs ASBEDRRørleggerarbeidArendal7

Kunngjøringer25

DatoKunngjøring
13.7.2026Godkjente årsregnskap
4.5.2026Styre
4.5.2026Daglig leder
20.10.2025Daglig leder
13.9.2025Godkjente årsregnskap
24.3.2025Vedtektsdato
24.3.2025Styre
24.3.2025Foretaksnavn
20.9.2024Revisor
20.9.2024Styre

Kilde: Brønnøysundregistrene

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Selskapsopplysninger oppdatert
    Ansatte:87
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  3. Selskapsopplysninger oppdatert
    Ansatte:98
  4. Selskapsopplysninger oppdatert
    Ansatte:109
  5. Endring i roller og styre
    +Kim Krosshøl Igland(Daglig leder)Ronny Eugen Beisland(Styremedlem)

Offentlige anbud

Ati Vvs AS har vunnet 1 offentlig anbud.

PublisertRolleAnbudStedFristVerdiStatus
22.2.2024VinnerGrimstad kirke sprinklingAgder8,00 mill krTildelt

Kilde: Doffin

Også på denne adressen

Ofte spurt om Ati Vvs AS

Hva er statusen til Ati Vvs AS?

Ati Vvs AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvem er daglig leder i Ati Vvs AS?

Daglig leder i Ati Vvs AS er Kim Krosshøl Igland, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvem er største aksjonær i Ati Vvs AS?

Største aksjonær i Ati Vvs AS er Agder Tekniske Investeringer AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.

Er Ati Vvs AS en del av et konsern?

Ati Vvs AS inngår i et konsern. Nærmeste morselskap er Agder Tekniske Investeringer AS, som eier 100 % av selskapet. Konsernspissen er Fg Fund Alpha AS.

Hva er omsetningen til Ati Vvs AS?

Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 25,42 mill kr, ned 1 % fra 2024. Egenkapitalen var −7,82 mill kr ved årsslutt.

Hva er aksjekapitalen i Ati Vvs AS?

Ati Vvs AS har en registrert aksjekapital på 100,00K kr, fordelt på 10 000 aksjer.

Har Ati Vvs AS vunnet offentlige anbud?

Ati Vvs AS er registrert som vinner av 1 offentlig anbud i Doffin siden november 2022, med en samlet registrert kontraktsverdi på 8,00 mill kr.

Hvem er revisor for Ati Vvs AS?

Agder-Team Revisjon AS er registrert som revisor for Ati Vvs AS.

Alle kommuner i Agder