Maur AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −7 480
- 5 års regnskap
Om Maur AS
Maur AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Bergen, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Camilla Ådland Jensen er daglig leder, og Camilla Ådland Jensen er styreleder. I 2025 hadde Maur AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 7 480 kr. Egenkapitalen var 138 317 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Camilla Ådland Jensen med 100 % av aksjene. Det er eldre enn 62 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet og formål
Investere i selskaper og eiendom og alt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagende.
API og MCPGET /company/927893665
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/927893665" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "927893665",
"name": "MAUR AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "00.000",
"nace_desc": "Uoppgitt",
"employees": null,
"address": { "municipality": "BERGEN", "county": "VESTLAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "927893665" })Spør AI-assistenten
Når ble Maur AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Bergen holder Maur AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Maur AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −7 480 kr | −7 480 kr | 211 360 kr | 138 317 kr | 73 043 kr |
| 2024 | 0 kr | −5 134 kr | −5 134 kr | 216 213 kr | 145 798 kr | 70 415 kr |
| 2023 | 0 kr | −6 111 kr | 61 389 kr | 221 347 kr | 150 932 kr | 70 415 kr |
| 2022 | 0 kr | −1 120 kr | 66 380 kr | 158 774 kr | 89 543 kr | 69 231 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIBankinnskudd og kontanter utgjorde om lag 53 prosent av eiendelene ved utgangen av 2025. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/927893665/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/927893665/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "927893665",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -7480, "net_profit": -7480, "equity": 138317, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -5134, "net_profit": -5134, "equity": 145798, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "927893665" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Maur AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Maur AS i 2025?
Hvor stort underskudd hadde Maur AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 08.10.2021Styre
1Sist endret 08.10.2021API og MCPGET /company/927893665/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/927893665/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "927893665",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "927893665" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Maur AS?
List alle roller i Maur AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Maur AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Camilla Ådland Jensen | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/927893665/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/927893665/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "927893665",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "927893665" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Maur AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Maur AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Kunngjøringer7
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 4.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.8.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.3.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.10.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.10.2021 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/927893665/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/927893665/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "927893665",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-04", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-08-16", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "927893665" })Spør AI-assistenten
Når ble Maur AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Maur AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Maur AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 65,4 % | 85,8 % |
| Likviditetsgrad | 1,52 | 3,56 |
| Gjeldsgrad | 0,53 | 0,07 |
| Egenkapitalrentabilitet | -5,4 % | 0,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/927893665/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/927893665/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "927893665",
"nace_code": "00.000",
"industry_count": 45445,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0022 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "927893665" })Spør AI-assistenten
Er Maur AS blant de største selskapene innen uoppgitt?
Hvor solid er Maur AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Maur AS blant de 45445 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Investeringer
MAUR AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Horde AS | Bergen | 0,1 % | 2024 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Maur AS
Hvor lenge har Maur AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Maur AS ble etablert i 2021 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 62 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Maur AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Maur AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Maur AS?
Camilla Ådland Jensen er registrert som daglig leder i Maur AS.
Hvem eier Maur AS?
Maur AS eies i hovedsak av Camilla Ådland Jensen (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva omsatte Maur AS for i 2025?
Maur AS hadde i 2025 en omsetning på 0 kr og et underskudd på 7 480 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor lønnsom er driften i Maur AS?
Driftsresultatet for 2025 var −7 480 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor stor aksjekapital har Maur AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Maur AS er 30 000 kr (30 000 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvor solid er økonomien i Maur AS?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Maur AS økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Hvor holder Maur AS til?
Maur AS holder til i Sandviksveien 24, 5036, BERGEN, i Bergen kommune i Vestland.
Hvorfor har ikke Maur AS revisor?
Det er ikke registrert revisor for Maur AS — selskapet har benyttet adgangen mindre aksjeselskaper har til å fravelge revisjon.
Alle kommuner i Vestland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.