Rf G2 38 AS
- Omsetning
- 87,5 mill
- +7,2 %
- Resultat
- 997 977
- −8,6 %
- Ansatte
- 17
- −2 siden mars
Om Rf G2 38 AS
Rf G2 38 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Kinn, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Detaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidler. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Khavazhi Kungaev er daglig leder, og Khavazhi Kungaev er styreleder. Selskapet er ett av 18 innen detaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidler i Kinn, og ett av 5 127 i Norge. Det ble etablert samme år som 276 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (74 %).
Aktivitet
Butikkhandel med dagligvare.
Formål
Selv, gjennom hel- eller deleide selskaper eller ved samarbeide med andre virksomheter, å forestå drift av dagligvareforretning og annen virksomhet beslektet med denne.
AI-sammendrag
Omsetningen på 87 mrd... Korrigering: omsetningen på 87 millioner kroner (+7%) plasserer dagligvarebutikken blant de største 25% i bransjen, og en driftsmargin over snittet ga et resultat på nær 1 million kroner. Egenkapitalandelen på rundt 11% er derimot under bransjesnittet, og med 100% eierskap hos daglig leder og kun ett styremedlem er virksomheten både sårbar og avhengig av én person. Gjelden på 8 millioner kroner mot 1 million i egenkapital gir begrenset buffer dersom marginene skulle svekkes.
API og MCPGET /company/927651203
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/927651203" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "927651203",
"name": "RF G2 38 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "47.110",
"nace_desc": "Detaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidler",
"employees": 17,
"address": { "municipality": "KINN", "county": "VESTLAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "927651203" })Spør AI-assistenten
Når ble Rf G2 38 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Kinn holder Rf G2 38 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Rf G2 38 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +7,2 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 87,46 mill kr | 1,31 mill kr | 997 977 kr | 9,23 mill kr | 1,38 mill kr | 7,84 mill kr |
| 2024 | 81,62 mill kr | 1,35 mill kr | 1,09 mill kr | 9,13 mill kr | 1,37 mill kr | 7,76 mill kr |
| 2023 | 75,64 mill kr | 1,02 mill kr | 826 285 kr | 9,70 mill kr | 855 635 kr | 8,85 mill kr |
| 2022 | 0 kr | −1 000 kr | −650 kr | 29 350 kr | 29 350 kr | 0 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 30 000 kr | 30 000 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er varekostnader, som utgjør om lag 83 prosent av driftsinntektene. Det meste av årsresultatet ble avsatt til utbytte.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 37 prosent av eiendelene. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/927651203/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/927651203/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "927651203",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 87458032,
"operating_profit": 1306747,
"net_profit": 997977,
"equity": 1384094,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 81619996,
"operating_profit": 1351931,
"net_profit": 1091632,
"equity": 1369268,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "927651203" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Rf G2 38 AS per år.
Hvordan har omsetningen til Rf G2 38 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Rf G2 38 AS i 2025?
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 25.10.2022Styre
1Sist endret 16.11.2022Regnskapsfører
1Sist endret 03.09.2021Revisor
1Sist endret 29.07.2024API og MCPGET /company/927651203/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/927651203/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "927651203",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "927651203" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Rf G2 38 AS?
List alle roller i Rf G2 38 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Rf G2 38 AS?
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Khavazhi Kungaev100 %
- Rema 1000 Norge AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Khavazhi Kungaev | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 500 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/927651203/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/927651203/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "927651203",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "927651203" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Rf G2 38 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Rf G2 38 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Rema 1000 Evja | BEDR | Detaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidler | Kinn | 17 |
Kunngjøringer13
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 13.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.7.2024 | Kapital ↗ |
| 30.7.2024 | Vedtektsdato ↗ |
| 29.7.2024 | Revisor ↗ |
| 29.4.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.11.2022 | Forretningsadresse ↗ |
| 16.11.2022 | Styre ↗ |
| 25.10.2022 | Daglig leder ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/927651203/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/927651203/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "927651203",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-04-13", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-03-19", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "927651203" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Rf G2 38 AS sist endret?
Har Rf G2 38 AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Hva er de siste kunngjøringene for Rf G2 38 AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:18→17
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:19→18
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:21→19
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:19→21
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:17→19
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 83,2 % av driftsinntektene — 9,0 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 1,5 % | 1,3 % |
| Resultatmargin | 1,1 % | 1,1 % |
| Egenkapitalandel | 15,0 % | 26,7 % |
| Likviditetsgrad | 1,02 | 1,30 |
| Gjeldsgrad | 5,67 | 1,95 |
| Egenkapitalrentabilitet | 72,1 % | 16,7 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +7,2 % | +4,4 % |
| Omsetning per ansatt | 5,14 mill kr | 2,36 mill kr |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 83,2 % | 74,2 % |
| Lønnskostnad | 6,3 % | 11,9 % |
| Annen driftskostnad | 8,7 % | 10,2 % |
| Avskrivninger | 0,2 % | 0,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/927651203/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/927651203/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "927651203",
"nace_code": "47.110",
"industry_count": 3545,
"revenue": { "value": 87458032, "percentile": 0.8771 },
"operating_margin": { "value": 0.0149, "percentile": 0.5209 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "927651203" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Rf G2 38 AS på i bransjen?
Hvor ligger Rf G2 38 AS blant de 3545 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Rf G2 38 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså i Kinn
1 000+ til i Kinn →Vis 5 tilVis færre
Godt å vite om Rf G2 38 AS
Hvor stor er bransjen Rf G2 38 AS tilhører?
Rf G2 38 AS er ett av 18 selskaper innen detaljhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på nærings- og nytelsesmidler i Kinn, og ett av 5 127 på landsbasis.
Hvor lenge har Rf G2 38 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Rf G2 38 AS ble etablert i 2021 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 33 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Rf G2 38 AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Rf G2 38 AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Rf G2 38 AS?
Khavazhi Kungaev er registrert som daglig leder i Rf G2 38 AS.
Hvem er største aksjonær i Rf G2 38 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Khavazhi Kungaev største eier i Rf G2 38 AS med 100 % av aksjene.
Hva omsatte Rf G2 38 AS for i 2025?
I 2025 omsatte Rf G2 38 AS for 87,46 mill kr, opp 7 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 997 977 kr.
Hvor lønnsom er driften i Rf G2 38 AS?
Driftsresultatet for 2025 var 1,31 mill kr (driftsmargin 1,5 %). Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor stor aksjekapital har Rf G2 38 AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Rf G2 38 AS er 500 000 kr (500 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.