Sr Sales AS
- Omsetning
- 849 200
- 2025
- Resultat
- 51 678
- 5 års regnskap
Om Sr Sales AS
Sr Sales AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Våler, Østfold. Selskapet er registrert i bransjen Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Sindre Melbø Ratvik er styrets leder. I 2025 hadde Sr Sales AS en omsetning på 849 200 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 51 678 kr. Egenkapitalen var 53 612 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Sindre Melbø Ratvik med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 6 innen sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted i Våler, og ett av 2 793 i Norge. Det ble etablert samme år som 141 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet og formål
Drift av stall, rideskole, kjøp og salg av hester, transporttjenester, utleie, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
API og MCPGET /company/927110261
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/927110261" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "927110261",
"name": "SR SALES AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "93.190",
"nace_desc": "Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted",
"employees": null,
"address": { "municipality": "VÅLER", "county": "ØSTFOLD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "927110261" })Spør AI-assistenten
Når ble Sr Sales AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Våler holder Sr Sales AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Sr Sales AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 849 200 kr | 60 970 kr | 51 678 kr | 1,27 mill kr | 53 612 kr | 1,22 mill kr |
| 2024 | 0 kr | −6 447 kr | −6 447 kr | 10 830 kr | 1 935 kr | 8 895 kr |
| 2023 | 133 262 kr | −17 905 kr | −17 911 kr | 17 277 kr | 8 382 kr | 8 895 kr |
| 2022 | 421 800 kr | 2 988 kr | 2 463 kr | 146 951 kr | 26 292 kr | 120 658 kr |
| 2021 | 0 kr | −600 kr | −600 kr | 23 830 kr | 23 830 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er varekostnader, som utgjør om lag 58 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Gjeld til konsernselskaper
- 1,1 mill kr (85 % av balansen)
API og MCPGET /company/927110261/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/927110261/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "927110261",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 849200, "operating_profit": 60970, "net_profit": 51678, "equity": 53612, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -6447, "net_profit": -6447, "equity": 1935, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "927110261" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Sr Sales AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Sr Sales AS per år.
Hvordan har omsetningen til Sr Sales AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 08.04.2025API og MCPGET /company/927110261/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/927110261/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "927110261",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "927110261" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Sr Sales AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Sr Sales AS?
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Sindre Melbø Ratvik100 %
- Line Wethe Evenrødhadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Sindre Melbø Ratvik | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/927110261/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/927110261/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "927110261",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "927110261" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Sr Sales AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Sr Sales AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Sr Sales AS | BEDR | Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted | Våler | − |
Kunngjøringer17
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 27.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.4.2025 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 8.4.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 8.4.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 8.4.2025 | Styre ↗ |
| 8.4.2025 | Daglig leder ↗ |
| 8.4.2025 | Foretaksnavn ↗ |
| 31.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.4.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.3.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/927110261/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/927110261/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "927110261",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-27", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-04-08", "type": "Vedtektsfestet formål", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "927110261" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Sr Sales AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Sr Sales AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Sr Sales AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 4,2 % | 40,2 % |
| Likviditetsgrad | 9,10 | 1,58 |
| Gjeldsgrad | 22,71 | 0,56 |
| Egenkapitalrentabilitet | 96,4 % | 3,6 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/927110261/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/927110261/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "927110261",
"nace_code": "93.190",
"industry_count": 573,
"revenue": { "value": 849200, "percentile": 0.5702 },
"operating_margin": { "value": 0.0718, "percentile": 0.6181 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "927110261" })Spør AI-assistenten
Er Sr Sales AS blant de største selskapene innen sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted?
Hvor solid er Sr Sales AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Sr Sales AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Sr Sales AS
Hvor stor er bransjen Sr Sales AS tilhører?
Sr Sales AS er ett av 6 selskaper innen sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted i Våler, og ett av 2 793 på landsbasis.
Hvor lenge har Sr Sales AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Sr Sales AS ble etablert i 2021 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 39 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Sr Sales AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Sr Sales AS i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Sr Sales AS?
Sr Sales AS er registrert i bransjen Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted (næringskode 93.190). Registrert aktivitet: Drift av stall, rideskole, kjøp og salg av hester, transporttjenester, utleie, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Hvilken selskapsform har Sr Sales AS?
Organisasjonsformen til Sr Sales AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er største aksjonær i Sr Sales AS?
Største aksjonær i Sr Sales AS er Sindre Melbø Ratvik med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Går Sr Sales AS med overskudd?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 849 200 kr. Egenkapitalen var 53 612 kr ved årsslutt.
Hvor mye egenkapital har Sr Sales AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Sr Sales AS en egenkapital på 53 612 kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 4,2 %.
Hvor holder Sr Sales AS til?
Sr Sales AS holder til i Gyldermyra 2, 1592, VÅLER I ØSTFOLD, i Våler kommune i Østfold.
Hvorfor har ikke Sr Sales AS revisor?
Det er ikke registrert revisor for Sr Sales AS — selskapet har benyttet adgangen mindre aksjeselskaper har til å fravelge revisjon.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Østfold
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.