Nedre Romerike Tak AS
- Omsetning
- 718 995
- −33,5 %
- Resultat
- 223 946
- 4 års regnskap
Om Nedre Romerike Tak AS
Nedre Romerike Tak AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Eidsvoll, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Takarbeid. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Vaidotas Bernotas er daglig leder, og Vaidotas Bernotas er styreleder. I 2024 hadde Nedre Romerike Tak AS en omsetning på 718 995 kr, en nedgang på 33 % fra 2023. Selskapet endte året med et overskudd på 223 946 kr. Egenkapitalen var 189 156 kr ved utgangen av 2024. Største aksjonær er Vaidotas Bernotas med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 8 innen takarbeid i Eidsvoll, og ett av 1 592 i Norge. Det ble etablert samme år som 81 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (61 %).
Aktivitet
Takarbeid ellers vedlikehold og rehabilitering av bygninger, snekkerarbeider, anleggsarbeid.
Formål
Vedlikehold og rehabilitering av bygninger, snekkerarbeider, anleggsarbeid, taktekking samt kjøp og salg av tilhørende produkter, tjenester og alt som følger naturlig av dette bransjen. Annen forretningsmessig tjenesteyting ikke nevnet annet sted og andre produkter som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.
API og MCPGET /company/926806920
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926806920" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926806920",
"name": "NEDRE ROMERIKE TAK AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "43.410",
"nace_desc": "Takarbeid",
"employees": null,
"address": { "municipality": "EIDSVOLL", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "926806920" })Spør AI-assistenten
Hva driver Nedre Romerike Tak AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Nedre Romerike Tak AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Nedre Romerike Tak AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2024 · −33,5 % fra 2023 · −46,5 % over 3 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 718 995 kr | 226 960 kr | 223 946 kr | 664 901 kr | 189 156 kr | 475 745 kr |
| 2023 | 1,08 mill kr | −406 549 kr | −440 457 kr | 224 227 kr | −34 790 kr | 259 016 kr |
| 2022 | 2,96 mill kr | 34 277 kr | 24 898 kr | 1,25 mill kr | 405 666 kr | 848 856 kr |
| 2021 | 1,34 mill kr | 449 702 kr | 350 768 kr | 708 111 kr | – | – |
Balanse
2024Hva årsregnskapet forteller
AII 2024 var lønnskostnader den største kostnadsposten, med om lag 29 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 63 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Kundefordringer står for om lag 34 prosent av eiendelene. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/926806920/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926806920/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926806920",
"years": [
{ "year": 2024, "revenue": 718995, "operating_profit": 226960, "net_profit": 223946, "equity": 189156, … },
{
"year": 2023,
"revenue": 1080601,
"operating_profit": -406549,
"net_profit": -440457,
"equity": -34790,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "926806920" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Nedre Romerike Tak AS per år.
Hvordan har omsetningen til Nedre Romerike Tak AS utviklet seg fra 2021 til 2024?
Hva var driftsmarginen til Nedre Romerike Tak AS i 2024?
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 17.03.2021Styre
1Sist endret 24.10.2022API og MCPGET /company/926806920/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926806920/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926806920",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "926806920" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Nedre Romerike Tak AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Nedre Romerike Tak AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Nedre Romerike Tak AS?
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 ute · 1 endret eierandel
- Ramune Bernotienehadde 50 %
- Vaidotas Bernotas50 % → 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Vaidotas Bernotas | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2023
API og MCPGET /company/926806920/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926806920/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926806920",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "926806920" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Nedre Romerike Tak AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Nedre Romerike Tak AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Nedre Romerike Tak AS | BEDR | Takarbeid | Eidsvoll | − |
Kunngjøringer9
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 10.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 6.12.2023 | Forretningsadresse ↗ |
| 11.4.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.10.2022 | Styre ↗ |
| 1.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.3.2021 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/926806920/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926806920/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926806920",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2025-07-10", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2024-05-08", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "926806920" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Nedre Romerike Tak AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Nedre Romerike Tak AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Nedre Romerike Tak AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertMVA-registrert:Ja→Nei
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2024 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 28,4 % | 38,1 % |
| Likviditetsgrad | 1,92 | 1,58 |
| Gjeldsgrad | 2,52 | 1,14 |
| Egenkapitalrentabilitet | 118,4 % | 16,4 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/926806920/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926806920/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926806920",
"nace_code": "43.410",
"industry_count": 930,
"revenue": { "value": 718995, "percentile": 0.2816 },
"operating_margin": { "value": 0.3157, "percentile": 0.921 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "926806920" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Nedre Romerike Tak AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Nedre Romerike Tak AS på i bransjen?
Hvor ligger Nedre Romerike Tak AS blant de 930 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså i Eidsvoll
1 000+ til i Eidsvoll →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Nedre Romerike Tak AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Nedre Romerike Tak AS?
Det er registrert 1 592 selskaper i Norge innen takarbeid, hvorav 8 i Eidsvoll.
Er Nedre Romerike Tak AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2021, som er lenger enn 38 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 81 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Nedre Romerike Tak AS?
Nedre Romerike Tak AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva slags selskap er Nedre Romerike Tak AS?
Nedre Romerike Tak AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er daglig leder i Nedre Romerike Tak AS?
Daglig leder i Nedre Romerike Tak AS er Vaidotas Bernotas, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem sitter i styret i Nedre Romerike Tak AS?
Vaidotas Bernotas er registrert som styreleder i Nedre Romerike Tak AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem eier Nedre Romerike Tak AS?
Nedre Romerike Tak AS eies i hovedsak av Vaidotas Bernotas (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2023.
Hva er omsetningen til Nedre Romerike Tak AS?
I 2024 omsatte Nedre Romerike Tak AS for 718 995 kr, ned 33 % fra 2023. Årsresultatet ble et overskudd på 223 946 kr.
Hva er aksjekapitalen i Nedre Romerike Tak AS?
Nedre Romerike Tak AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 100 aksjer.
Hvor ligger Nedre Romerike Tak AS?
Forretningsadressen til Nedre Romerike Tak AS er Hjeramoen 34D, 2072, DAL i Eidsvoll kommune.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.