Sameiet Furuset Allé 29-39
Org.nr 926769987
Om Sameiet Furuset Allé 29-39
Sameiet Furuset Allé 29-39 er registrert som eierseksjonssameie med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Fred Arne Andersen er styrets leder. I 2025 hadde Sameiet Furuset Allé 29-39 en omsetning på 280,77K kr, en økning på 4 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 13,57K kr. Egenkapitalen var 51,09K kr ved utgangen av 2025.
Aktivitet og formål
Eierseksjonssameie
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 280,77K kr | 12,78K kr | 13,57K kr | 55,84K kr | 51,09K kr | 4 752 kr |
| 2024 | 268,75K kr | −23,36K kr | −22,47K kr | 41,63K kr | 37,51K kr | 4 117 kr |
| 2021 | 19,10K kr | 2 244 kr | 2 244 kr | 2 244 kr | 2 244 kr | 0 kr |
| 2020 | – | – | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Roller og styre6
Styre
4Sist endret 04.09.2024Regnskapsfører
1Sist endret 10.03.2021Forretningsfører
1Sist endret 10.03.2021Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Sameiet Furuset Allé 29-39 | AAFY | Aktiviteter i borettslag og boligsameier | Oslo | − |
Kunngjøringer5
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 8.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.9.2024 | Styre ↗ |
| 17.8.2023 | Styre ↗ |
| 23.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.3.2021 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+905 til på samme adresse →Spørsmål og svar om Sameiet Furuset Allé 29-39
Hvilken status har Sameiet Furuset Allé 29-39 i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Eierseksjonssameie. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Sameiet Furuset Allé 29-39 i Brønnøysundregistrene.
Hvem er styreleder i Sameiet Furuset Allé 29-39?
Styrets leder i Sameiet Furuset Allé 29-39 er Fred Arne Andersen. Styret har totalt 3 registrerte medlemmer.
Går Sameiet Furuset Allé 29-39 med overskudd?
Sameiet Furuset Allé 29-39 hadde i 2025 en omsetning på 280,77K kr og et overskudd på 13,57K kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over.
Hvor lønnsom er driften i Sameiet Furuset Allé 29-39?
Driftsresultatet for 2025 var 12,78K kr (driftsmargin 4,6 %). Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor solid er økonomien i Sameiet Furuset Allé 29-39?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Sameiet Furuset Allé 29-39 økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Hvor holder Sameiet Furuset Allé 29-39 til?
Sameiet Furuset Allé 29-39 holder til i c/o Solibo AS Dronning Eufemias gate 16, 0191, OSLO, i Oslo kommune.
Hvilket org.nr har Sameiet Furuset Allé 29-39?
Sameiet Furuset Allé 29-39 har organisasjonsnummer 926 769 987. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Hvilken regnskapsfører bruker Sameiet Furuset Allé 29-39?
I Enhetsregisteret er Sameiet Furuset Allé 29-39 registrert med regnskapsfører Solibo AS.