Hopp til innhold
Nyttsokfirma i Claude og ChatGPTLes mer →
Aktivt selskap
Borettslag

Høybråtenveien 73 BRL

Org.nr 926725009
Omsetning
0
2025
Resultat
651 724
5 års regnskap
Mer

Om Høybråtenveien 73 BRL

Høybråtenveien 73 BRL er registrert som borettslag med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Vojislav Bely Medic er styrets leder. I 2025 hadde Høybråtenveien 73 BRL en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 651 724 kr. Egenkapitalen var −2,70 mill kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 9 290 innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Oslo, og ett av 47 206 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 672 andre selskaper i bransjen.

Aktivitet og formål

Borettslag

API og MCPGET /company/926725009

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/926725009" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "926725009",
  "name": "HØYBRÅTENVEIEN 73 BRL",
  "org_form": "BRL",
  "nace_code": "97.001",
  "nace_desc": "Aktiviteter i borettslag og boligsameier",
  "employees": null,
  "address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
  …
}

MCP

lookup_company({ "org_no": "926725009" })

Spør AI-assistenten

  • Hva driver Høybråtenveien 73 BRL med, og hvor mange ansatte har selskapet?
  • Gi meg en kort oversikt over Høybråtenveien 73 BRL: bransje, adresse og antall ansatte.
  • Hvilken bransje er Høybråtenveien 73 BRL registrert i, og hva betyr næringskoden?
Kom i gang med API og MCP →

Økonomi

Omsetning 2021–2025

ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20250 kr−220 781 kr651 724 kr61,16 mill kr−2,70 mill kr63,86 mill kr
20240 kr−232 247 kr−4,27 mill kr57,20 mill kr−6,45 mill kr63,65 mill kr
20230 kr−119 427 kr−1,59 mill kr44,90 mill kr−2,18 mill kr47,08 mill kr
20221,46 mill kr1,30 mill kr−529 361 kr53,59 mill kr−589 036 kr54,18 mill kr
20210 kr0 kr0 kr100 000 kr50 000 kr50 000 kr

Balanse

2025
Eiendeler61,16 mill kr
Anleggsmidler93 %57,15 mill krOmløpsmidler7 %4,02 mill kr
Egenkapital og gjeld61,16 mill kr
Innskutt egenkapital5 %3,17 mill krOpptjent egenkapital-10 %−5,87 mill krLangsiktig gjeld104 %63,86 mill krKortsiktig gjeld0 %6 719 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader220 781 kr
Finanskostnader406 kr
Netto finans−406 kr
Ordinært resultat før skatt−221 187 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Ved utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.

Mellomværende med konsernselskaper (2025)

Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.

Til gode hos konsernselskaper
4 mill kr (6 % av balansen)
Gjeld til konsernselskaper
64 mill kr
API og MCPGET /company/926725009/financials

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/926725009/financials" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "926725009",
  "years": [
    { "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -220781, "net_profit": 651724, "equity": -2700607, … },
    { "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -232247, "net_profit": -4266927, "equity": -6447198, … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_financials({ "org_no": "926725009" })

Spør AI-assistenten

  • Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Høybråtenveien 73 BRL per år.
  • Hvordan har omsetningen til Høybråtenveien 73 BRL utviklet seg fra 2021 til 2025?
  • Hva var driftsmarginen til Høybråtenveien 73 BRL i 2025?

Roller og styre6

Styre

3Sist endret 31.01.2026
Styrets lederSignatur
StyremedlemSignatur
Ivana Medic(f. 1986)
StyremedlemSignatur

Regnskapsfører

1Sist endret 08.05.2025
Regnskapsfører
repr. AGDER REGNSKAP ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Revisor

1Sist endret 16.01.2026
Revisor
repr. REVISJON SØR ASGodkjent revisjonsforetakVis revisor-profil →

Forretningsfører

1Sist endret 07.04.2025
ForretningsførerSignatur
API og MCPGET /company/926725009/roles

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/926725009/roles" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "926725009",
  "roles": [
    { "role_type": "Forretningsfører", … },
    { "role_type": "Regnskapsfører", … },
    { "role_type": "Revisor", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_roles({ "org_no": "926725009" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem sitter i styret i Høybråtenveien 73 BRL?
  • Hvilket revisjonsselskap reviderer Høybråtenveien 73 BRL?
  • Hvem er regnskapsfører for Høybråtenveien 73 BRL?

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Høybråtenveien 73 BRLAAFYAktiviteter i borettslag og boligsameierOslo−

Kunngjøringer20

Kilde: Brønnøysundregistrene

API og MCPGET /company/926725009/kunngjoeringer

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/926725009/kunngjoeringer" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "926725009",
  "kunngjoeringer": [
    { "dato": "2026-07-28", "type": "Forretningsadresse", … },
    { "dato": "2026-07-27", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "926725009" })

Spør AI-assistenten

  • Når ble styret i Høybråtenveien 73 BRL sist endret?
  • Hva er de siste kunngjøringene for Høybråtenveien 73 BRL i Brønnøysundregistrene?
  • Når ble Høybråtenveien 73 BRL sist kunngjort, og hva gjaldt det?

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Selskapsopplysninger oppdatert
    Adresse:c/o Høybråtenveien Holding AS Pastor Fangens vei 18→Maridalsveien 271Postnummer:0854→0872
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  4. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Egenkapitalandel-4,4 %33,1 %
Likviditetsgrad597,816,07

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

API og MCPGET /company/926725009/benchmark

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/926725009/benchmark" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "926725009",
  "nace_code": "97.001",
  "industry_count": 21422,
  "revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0001 },
  "operating_margin": null,
  …
}

MCP

get_company_benchmark({ "org_no": "926725009" })

Spør AI-assistenten

  • Hvor solid er Høybråtenveien 73 BRL sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
  • Hvor ligger Høybråtenveien 73 BRL blant de 21422 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
  • Hvordan er lønnsomheten til Høybråtenveien 73 BRL sammenlignet med andre i bransjen?

Ofte spurt om Høybråtenveien 73 BRL

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Høybråtenveien 73 BRL?

Det er registrert 47 206 selskaper i Norge innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, hvorav 9 290 i Oslo.

Er Høybråtenveien 73 BRL et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2021, som er lenger enn 16 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 672 andre selskaper i bransjen etablert.

Er Høybråtenveien 73 BRL et aktivt selskap?

Høybråtenveien 73 BRL er et aktivt selskap registrert som Borettslag i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvilken selskapsform har Høybråtenveien 73 BRL?

Høybråtenveien 73 BRL er registrert som Borettslag (BRL). Et borettslag eies av andelseierne, som har borett i lagets boliger.

Hvem sitter i styret i Høybråtenveien 73 BRL?

Vojislav Bely Medic er registrert som styreleder i Høybråtenveien 73 BRL, i et styre med 3 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.

Hva er omsetningen til Høybråtenveien 73 BRL?

Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr. Egenkapitalen var −2,70 mill kr ved årsslutt.

Hva er driftsresultatet til Høybråtenveien 73 BRL?

I 2025 hadde Høybråtenveien 73 BRL et driftsresultat på −220 781 kr.

Hvor solid er balansen til Høybråtenveien 73 BRL?

Egenkapitalen i Høybråtenveien 73 BRL var −2,70 mill kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på −4,4 % av totalkapitalen.

Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Høybråtenveien 73 BRL?

Høybråtenveien 73 BRL er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.

Hva er organisasjonsnummeret til Høybråtenveien 73 BRL?

Høybråtenveien 73 BRL har org.nr 926 725 009 og er registrert som Borettslag i Brønnøysundregistrene.

Bransjen der selskapet holder til

Andre interessante kommuner