Hopp til innhold
Nytt: prøv API og MCP gratis.Kom i gang →
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Hewi Invest AS

Org.nr 926661345

Om Hewi Invest AS

Hewi Invest AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2020 og har vært i drift i 6 år. Camilla Wiborg er daglig leder, og Camilla Wiborg er styreleder. I 2025 hadde Hewi Invest AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 15 712 kr. Egenkapitalen var 10,95 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Camilla Wiborg med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 496 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 452 i Norge. Det ble etablert samme år som 3 619 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).

Aktivitet og formål

Eie og leie ut fast eiendom, samt investere i selskaper med tilsvarende eller lignende formål.

Økonomi

Balanse

2025
Eiendeler11,91 mill kr
Anleggsmidler89 %10,58 mill krOmløpsmidler11 %1,33 mill kr
Egenkapital og gjeld11,91 mill kr
Innskutt egenkapital19 %2,23 mill krOpptjent egenkapital73 %8,73 mill krKortsiktig gjeld8 %955 000 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader20 126 kr
Finanskostnader13 kr
Netto finans−13 kr
Ordinært resultat før skatt−20 139 kr
ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20250 kr−20 126 kr−15 712 kr11,91 mill kr10,95 mill kr955 000 kr
20240 kr−19 126 kr1,48 mill kr13,12 mill kr13,11 mill kr11 942 kr
20230 kr−16 098 kr1,28 mill kr13,33 mill kr13,32 mill kr11 288 kr
20220 kr−12 922 kr983 285 kr13,08 mill kr13,05 mill kr28 757 kr
20210 kr−18 235 kr2,97 mill kr13,59 mill kr13,56 mill kr28 288 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Ved utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.

Roller og styre4

Daglig leder

1Sist endret 23.02.2021
Daglig lederSignatur

Styre

2Sist endret 23.02.2021
Styrets lederSignatur
StyremedlemSignatur

Regnskapsfører

1Sist endret 23.02.2021
Regnskapsfører
repr. AKERSHUS ØKONOMI ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Aksjonærer

År:
AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Camilla WiborgPersonOrdinære aksjer100.0 %50

1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Selskapsopplysninger oppdatert
    MVA-registrert:Nei→Ja
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  4. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Egenkapitalandel92,0 %37,1 %
Likviditetsgrad1,391,77
Gjeldsgrad0,091,06
Egenkapitalrentabilitet-0,1 %5,7 %

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

Investeringer

HEWI INVEST AS eier aksjer i 1 selskap

SelskapKommuneEierandelFørste årSiste årStatus
Jaas Holding ASOslo33.3 %20212025Aktiv

Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.

Ofte spurt om Hewi Invest AS

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Hewi Invest AS?

Det er registrert 76 452 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 12 496 i Oslo.

Er Hewi Invest AS et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2020, som er lenger enn 22 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 3 619 andre selskaper i bransjen etablert.

Er Hewi Invest AS et aktivt selskap?

Hewi Invest AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hva slags selskap er Hewi Invest AS?

Hewi Invest AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.

Hvem er daglig leder i Hewi Invest AS?

Daglig leder i Hewi Invest AS er Camilla Wiborg, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvem er største aksjonær i Hewi Invest AS?

Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Camilla Wiborg største eier i Hewi Invest AS med 100 % av aksjene.

Hva er omsetningen til Hewi Invest AS?

Hewi Invest AS hadde i 2025 en omsetning på 0 kr og et underskudd på 15 712 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.

Hva er aksjekapitalen i Hewi Invest AS?

Hewi Invest AS har en registrert aksjekapital på 783 667 kr, fordelt på 50 aksjer.

Bransjen der selskapet holder til

Andre interessante kommuner