Hurdal Tannlegesenter AS
- Omsetning
- 4,8 mill
- +9,9 %
- Resultat
- 436 445
- −25,7 %
Om Hurdal Tannlegesenter AS
Hurdal Tannlegesenter AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Hurdal, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Tannlegetjenester. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Mohammed Hassan Siddique er styrets leder. I 2025 hadde Hurdal Tannlegesenter AS en omsetning på 4,82 mill kr, en økning på 10 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 436 445 kr. Egenkapitalen var 3,13 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Ktt Invest AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 5 990 i Norge innen tannlegetjenester. Det ble etablert samme år som 384 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet og formål
Tannlegetjenester.
API og MCPGET /company/926390066
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926390066" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926390066",
"name": "HURDAL TANNLEGESENTER AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "86.230",
"nace_desc": "Tannlegetjenester",
"employees": null,
"address": { "municipality": "HURDAL", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "926390066" })Spør AI-assistenten
Når ble Hurdal Tannlegesenter AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Hurdal holder Hurdal Tannlegesenter AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Hurdal Tannlegesenter AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +9,9 % fra 2024 · −7,9 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,82 mill kr | 628 813 kr | 436 445 kr | 3,43 mill kr | 3,13 mill kr | 297 831 kr |
| 2024 | 4,38 mill kr | 632 675 kr | 587 683 kr | 3,07 mill kr | 2,69 mill kr | 375 178 kr |
| 2023 | 4,52 mill kr | −693 150 kr | −694 699 kr | 2,84 mill kr | 2,11 mill kr | 736 256 kr |
| 2022 | 5,82 mill kr | 2,10 mill kr | 1,62 mill kr | 4,45 mill kr | 2,80 mill kr | 1,65 mill kr |
| 2021 | 5,23 mill kr | 1,47 mill kr | 1,15 mill kr | 2,71 mill kr | 1,18 mill kr | 1,53 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er varekostnader, som utgjør om lag 36 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 18 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 58 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 720 000 kr (21 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 4 kr
API og MCPGET /company/926390066/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926390066/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926390066",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 4817081,
"operating_profit": 628813,
"net_profit": 436445,
"equity": 3129171,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 4384766,
"operating_profit": 632675,
"net_profit": 587683,
"equity": 2692726,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "926390066" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Hurdal Tannlegesenter AS per år.
Hvordan har omsetningen til Hurdal Tannlegesenter AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Hurdal Tannlegesenter AS i 2025?
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 14.01.2021Regnskapsfører
1Sist endret 08.04.2024API og MCPGET /company/926390066/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926390066/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926390066",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "926390066" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Hurdal Tannlegesenter AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Hurdal Tannlegesenter AS?
Hvem er regnskapsfører for Hurdal Tannlegesenter AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Ktt Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/926390066/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926390066/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926390066",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "KTT INVEST AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "926390066" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Hurdal Tannlegesenter AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Hurdal Tannlegesenter AS eier Ktt Invest AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Hurdal Tannlegesenter AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Ktt Invest AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/926390066/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926390066/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926390066",
"chain": [
{ "org_no": "919165278", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "926390066", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "926390066" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Hurdal Tannlegesenter AS?
Hvem eier Hurdal Tannlegesenter AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Hurdal Tannlegesenter AS | BEDR | Tannlegetjenester | Hurdal | − |
Kunngjøringer7
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 24.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.4.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 3.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.4.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.1.2021 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/926390066/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926390066/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926390066",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-24", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "926390066" })Spør AI-assistenten
Når leverte Hurdal Tannlegesenter AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Hurdal Tannlegesenter AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Hurdal Tannlegesenter AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 36,3 % av driftsinntektene — 19,7 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 13,1 % | 12,0 % |
| Resultatmargin | 9,1 % | 11,0 % |
| Egenkapitalandel | 91,3 % | 49,8 % |
| Likviditetsgrad | 8,25 | 1,75 |
| Gjeldsgrad | 0,10 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | 13,9 % | 28,3 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +9,9 % | +3,2 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 36,3 % | 16,6 % |
| Lønnskostnad | 17,7 % | 36,0 % |
| Annen driftskostnad | 23,7 % | 20,8 % |
| Avskrivninger | 9,3 % | 1,6 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/926390066/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926390066/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926390066",
"nace_code": "86.230",
"industry_count": 2222,
"revenue": { "value": 4817081, "percentile": 0.6621 },
"operating_margin": { "value": 0.1305, "percentile": 0.5178 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "926390066" })Spør AI-assistenten
Er Hurdal Tannlegesenter AS blant de største selskapene innen tannlegetjenester?
Hvor solid er Hurdal Tannlegesenter AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Hurdal Tannlegesenter AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså i Hurdal
+665 til i Hurdal →Vis 5 tilVis færre
Godt å vite om Hurdal Tannlegesenter AS
Hvor stor er bransjen Hurdal Tannlegesenter AS tilhører?
Hurdal Tannlegesenter AS er ett av 5 990 selskaper i Norge innen tannlegetjenester.
Hvor lenge har Hurdal Tannlegesenter AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Hurdal Tannlegesenter AS ble etablert i 2021 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 36 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Hurdal Tannlegesenter AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Hurdal Tannlegesenter AS i Brønnøysundregistrene.
Hva betyr organisasjonsformen AS?
Organisasjonsformen til Hurdal Tannlegesenter AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er største aksjonær i Hurdal Tannlegesenter AS?
Største aksjonær i Hurdal Tannlegesenter AS er Ktt Invest AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvem er morselskapet til Hurdal Tannlegesenter AS?
Selskapet er datterselskap av Ktt Invest AS (100 % eierandel).
Hva omsatte Hurdal Tannlegesenter AS for i 2025?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 4,82 mill kr, opp 10 % fra 2024. Egenkapitalen var 3,13 mill kr ved årsslutt.
Hvor lønnsom er driften i Hurdal Tannlegesenter AS?
Driftsresultatet for 2025 var 628 813 kr (driftsmargin 13,1 %). Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.