- Omsetning
- 1,5 mill
- +23,5 %
- Resultat
- 132 320
- 5 års regnskap
Om Øvre Stabekk Fysioterapi AS
Øvre Stabekk Fysioterapi AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Bærum, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Fysioterapi- og ergoterapitjenester. Virksomheten ble stiftet i 2020 og har vært i drift i 6 år. Rune Fagerlirøen er styrets leder. I 2025 hadde Øvre Stabekk Fysioterapi AS en omsetning på 1,50 mill kr, en økning på 23 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 132 320 kr. Egenkapitalen var 117 477 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Brit Tove Husøy Skau med 16,7 % av aksjene. Selskapet er ett av 214 innen fysioterapi- og ergoterapitjenester i Bærum, og ett av 6 994 i Norge. Det ble etablert samme år som 303 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Fysioterapi
Formål
Helsetjenester som fysioterapi.
API og MCPGET /company/926296361
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926296361" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926296361",
"name": "ØVRE STABEKK FYSIOTERAPI AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "86.950",
"nace_desc": "Fysioterapi- og ergoterapitjenester",
"employees": null,
"address": { "municipality": "BÆRUM", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "926296361" })Spør AI-assistenten
Hva driver Øvre Stabekk Fysioterapi AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Øvre Stabekk Fysioterapi AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Øvre Stabekk Fysioterapi AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +23,5 % fra 2024 · +49,1 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,50 mill kr | 143 687 kr | 132 320 kr | 679 888 kr | 117 477 kr | 562 411 kr |
| 2024 | 1,21 mill kr | −14 067 kr | −13 788 kr | 423 480 kr | −14 844 kr | 438 323 kr |
| 2023 | 1,07 mill kr | −8 836 kr | −8 564 kr | 396 667 kr | −1 056 kr | 397 723 kr |
| 2022 | 921 931 kr | −68 625 kr | −68 384 kr | 406 505 kr | 7 507 kr | 398 997 kr |
| 2021 | 1,00 mill kr | 58 617 kr | 45 892 kr | 454 856 kr | 75 892 kr | 378 964 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at andre driftskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 89 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 37 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/926296361/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926296361/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926296361",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1495198,
"operating_profit": 143687,
"net_profit": 132320,
"equity": 117477,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 1210967,
"operating_profit": -14067,
"net_profit": -13788,
"equity": -14844,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "926296361" })Spør AI-assistenten
Hvor mye vokste omsetningen til Øvre Stabekk Fysioterapi AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Øvre Stabekk Fysioterapi AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Øvre Stabekk Fysioterapi AS per år.
Roller og styre7
Styre
6Sist endret 25.01.2022Regnskapsfører
1Sist endret 23.02.2022API og MCPGET /company/926296361/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926296361/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926296361",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "926296361" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Øvre Stabekk Fysioterapi AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Øvre Stabekk Fysioterapi AS?
Hvem er regnskapsfører for Øvre Stabekk Fysioterapi AS?
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 5 endret eierandel
- Ingrid Hjorth Kollevold16,7 %
- Marit Krogstad20 % → 16,7 %
- Sigrid Bryhni20 % → 16,7 %
- Hanne Netland Øxnes20 % → 16,7 %
- Rune Fagerlirøen20 % → 16,7 %
- Brit Tove Husøy Skau20 % → 16,7 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Brit Tove Husøy Skau | Person | Ordinære aksjer | 16,7 % | 5 |
| Hanne Netland Øxnes | Person | Ordinære aksjer | 16,7 % | 5 |
| Ingrid Hjorth Kollevold | Person | Ordinære aksjer | 16,7 % | 5 |
| Marit Krogstad | Person | Ordinære aksjer | 16,7 % | 5 |
| Rune Fagerlirøen | Person | Ordinære aksjer | 16,7 % | 5 |
| Sigrid Bryhni | Person | Ordinære aksjer | 16,7 % | 5 |
6 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/926296361/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926296361/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926296361",
"shareholders": [
…
],
"total": 6
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "926296361" })Spør AI-assistenten
Hvem er de fem største aksjonærene i Øvre Stabekk Fysioterapi AS?
Er Øvre Stabekk Fysioterapi AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Øvre Stabekk Fysioterapi AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Øvre Stabekk Fysioterapi AS | BEDR | Fysioterapi- og ergoterapitjenester | Bærum | − |
Kunngjøringer8
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 1.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 22.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.1.2022 | Styre ↗ |
| 5.1.2021 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/926296361/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926296361/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926296361",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-01", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-14", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "926296361" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Øvre Stabekk Fysioterapi AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Øvre Stabekk Fysioterapi AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Øvre Stabekk Fysioterapi AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 17,3 % | 47,3 % |
| Likviditetsgrad | 1,21 | 1,64 |
| Gjeldsgrad | 4,79 | 0,74 |
| Egenkapitalrentabilitet | 112,6 % | 17,6 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/926296361/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/926296361/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "926296361",
"nace_code": "86.950",
"industry_count": 1083,
"revenue": { "value": 1495198, "percentile": 0.5587 },
"operating_margin": { "value": 0.0961, "percentile": 0.6603 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "926296361" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Øvre Stabekk Fysioterapi AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Øvre Stabekk Fysioterapi AS blant de største selskapene innen fysioterapi- og ergoterapitjenester?
Hvor solid er Øvre Stabekk Fysioterapi AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+12 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Øvre Stabekk Fysioterapi AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Øvre Stabekk Fysioterapi AS?
Det er registrert 6 994 selskaper i Norge innen fysioterapi- og ergoterapitjenester, hvorav 214 i Bærum.
Er Øvre Stabekk Fysioterapi AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2020, som er lenger enn 27 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 303 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Øvre Stabekk Fysioterapi AS i Enhetsregisteret?
Øvre Stabekk Fysioterapi AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilke eiere står bak Øvre Stabekk Fysioterapi AS?
Øvre Stabekk Fysioterapi AS eies i hovedsak av Brit Tove Husøy Skau (16,7 %). Totalt er det registrert 6 aksjonærer. Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva er omsetningen til Øvre Stabekk Fysioterapi AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 1,50 mill kr, opp 23 % fra 2024. Egenkapitalen var 117 477 kr ved årsslutt.
Hvor solid er balansen til Øvre Stabekk Fysioterapi AS?
Egenkapitalen i Øvre Stabekk Fysioterapi AS var 117 477 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 17,3 % av totalkapitalen.
Hvordan kommer jeg i kontakt med Øvre Stabekk Fysioterapi AS?
I Enhetsregisteret har Øvre Stabekk Fysioterapi AS registrert nettsiden www.ovrestabekkfysioterapi.no. Telefonnummer er også registrert og vises på selskapssiden.
Hva er organisasjonsnummeret til Øvre Stabekk Fysioterapi AS?
Organisasjonsnummeret til Øvre Stabekk Fysioterapi AS er 926 296 361. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 05.01.2021.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.