Hopp til innhold
Nyttsokfirma i Claude og ChatGPTLes mer →
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Re Vei & Vedlikehold AS

Org.nr 925975923
Omsetning
752 913
+27,7 %
Resultat
−71 592
−233,3 %
Mer

Om Re Vei & Vedlikehold AS

Re Vei & Vedlikehold AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Tønsberg, Vestfold. Selskapet er registrert i bransjen Annen rengjøringsvirksomhet og snømåking. Virksomheten ble stiftet i 2020 og har vært i drift i 6 år. Henrik Ødegård er styrets leder. I 2025 hadde Re Vei & Vedlikehold AS en omsetning på 752 913 kr, en økning på 28 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 71 592 kr. Egenkapitalen var 69 587 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Henrik Ødegård med 50 % av aksjene. Selskapet er ett av 11 innen annen rengjøringsvirksomhet og snømåking i Tønsberg, og ett av 1 410 i Norge. Det ble etablert samme år som 102 andre selskaper i bransjen.

Aktivitet

Drift og anleggsbransjen: brøyting, verkstedtjenester, utleie av arbeidskraft, salg av ved samt diverse konsulenttjenester.

Formål

Brøyting, verkstedtjenester, utleie av arbeidskraft, salg av ved samt diverse konsulenttjenester.

API og MCPGET /company/925975923

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/925975923" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "925975923",
  "name": "RE VEI & VEDLIKEHOLD AS",
  "org_form": "AS",
  "nace_code": "81.230",
  "nace_desc": "Annen rengjøringsvirksomhet og snømåking",
  "employees": null,
  "address": { "municipality": "TØNSBERG", "county": "VESTFOLD", … },
  …
}

MCP

lookup_company({ "org_no": "925975923" })

Spør AI-assistenten

  • Er Re Vei & Vedlikehold AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
  • Hva driver Re Vei & Vedlikehold AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
  • Gi meg en kort oversikt over Re Vei & Vedlikehold AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Kom i gang med API og MCP →

Økonomi

Omsetning 2021–2025 · +27,7 % fra 2024 · +6 744,7 % over 4 år

ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
2025752 913 kr−91 555 kr−71 592 kr180 398 kr69 587 kr110 810 kr
2024589 479 kr71 065 kr53 727 kr317 928 kr141 179 kr176 749 kr
2023107 200 kr58 093 kr44 857 kr129 113 kr87 452 kr41 661 kr
202219 150 kr14 161 kr11 046 kr45 712 kr42 597 kr3 115 kr
202111 000 kr1 989 kr1 551 kr31 989 kr31 551 kr438 kr

Balanse

2025
Eiendeler180 398 kr
Anleggsmidler47 %85 155 krOmløpsmidler53 %95 243 kr
Egenkapital og gjeld180 398 kr
Innskutt egenkapital17 %30 000 krOpptjent egenkapital22 %39 587 krKortsiktig gjeld61 %110 810 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader844 468 kr
Finanskostnader191 kr
Netto finans−191 kr
Ordinært resultat før skatt−91 746 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Årsregnskapet for 2025 viser at andre driftskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 57 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 51 prosent av driftsinntektene.

Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 44 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.

API og MCPGET /company/925975923/financials

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/925975923/financials" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "925975923",
  "years": [
    { "year": 2025, "revenue": 752913, "operating_profit": -91555, "net_profit": -71592, "equity": 69587, … },
    { "year": 2024, "revenue": 589479, "operating_profit": 71065, "net_profit": 53727, "equity": 141179, … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_financials({ "org_no": "925975923" })

Spør AI-assistenten

  • Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Re Vei & Vedlikehold AS de siste årene.
  • Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Re Vei & Vedlikehold AS per år.
  • Hvordan har omsetningen til Re Vei & Vedlikehold AS utviklet seg fra 2021 til 2025?

Roller og styre3

Styre

2Sist endret 26.11.2020
Henrik Ødegård(f. 1987)
Styrets lederSignatur
Stein Egil Ødegård(f. 1962)
StyremedlemSignatur

Regnskapsfører

1Sist endret 30.12.2023
Regnskapsfører
repr. SAGA REGNSKAP OG RÅDGIVNING ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →
API og MCPGET /company/925975923/roles

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/925975923/roles" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "925975923",
  "roles": [
    { "role_type": "Regnskapsfører", … },
    { "role_type": "Styrets leder", … },
    { "role_type": "Styremedlem", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_roles({ "org_no": "925975923" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem sitter i styret i Re Vei & Vedlikehold AS?
  • Hvem er regnskapsfører for Re Vei & Vedlikehold AS?
  • List alle roller i Re Vei & Vedlikehold AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.

Aksjonærer

AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Henrik ØdegårdPersonOrdinære aksjer50,0 %15
Stein Egil ØdegårdPersonOrdinære aksjer50,0 %15

2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

API og MCPGET /company/925975923/shareholders

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/925975923/shareholders" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "925975923",
  "shareholders": [
    …
  ],
  "total": 2
}

MCP

get_company_shareholders({ "org_no": "925975923" })

Spør AI-assistenten

  • Hvor mange aksjonærer har Re Vei & Vedlikehold AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
  • Hvem eier Re Vei & Vedlikehold AS, og hvor store eierandeler har de?
  • Er Re Vei & Vedlikehold AS eid av selskaper eller av privatpersoner?

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Re Vei & Vedlikehold ASBEDRAnnen rengjøringsvirksomhet og snømåkingTønsberg−

Kunngjøringer7

API og MCPGET /company/925975923/kunngjoeringer

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/925975923/kunngjoeringer" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "925975923",
  "kunngjoeringer": [
    { "dato": "2026-04-09", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    { "dato": "2025-04-19", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "925975923" })

Spør AI-assistenten

  • Når leverte Re Vei & Vedlikehold AS sist godkjent årsregnskap?
  • Hva er de siste kunngjøringene for Re Vei & Vedlikehold AS i Brønnøysundregistrene?
  • Når ble Re Vei & Vedlikehold AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  4. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Egenkapitalandel38,6 %42,8 %
Likviditetsgrad0,861,57
Gjeldsgrad1,590,99
Egenkapitalrentabilitet-102,9 %10,0 %

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

API og MCPGET /company/925975923/benchmark

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/925975923/benchmark" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "925975923",
  "nace_code": "81.230",
  "industry_count": 360,
  "revenue": { "value": 752913, "percentile": 0.4497 },
  "operating_margin": { "value": -0.1216, "percentile": 0.2248 },
  …
}

MCP

get_company_benchmark({ "org_no": "925975923" })

Spør AI-assistenten

  • Er Re Vei & Vedlikehold AS blant de største selskapene innen annen rengjøringsvirksomhet og snømåking?
  • Hvor solid er Re Vei & Vedlikehold AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
  • Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Re Vei & Vedlikehold AS på i bransjen?

Godt å vite om Re Vei & Vedlikehold AS

Hvor stor er bransjen Re Vei & Vedlikehold AS tilhører?

Re Vei & Vedlikehold AS er ett av 11 selskaper innen annen rengjøringsvirksomhet og snømåking i Tønsberg, og ett av 1 410 på landsbasis.

Hvor lenge har Re Vei & Vedlikehold AS eksistert sammenlignet med bransjen?

Re Vei & Vedlikehold AS ble etablert i 2020 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 37 % av selskapene i bransjen.

Hva er statusen til Re Vei & Vedlikehold AS?

Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Re Vei & Vedlikehold AS i Brønnøysundregistrene.

Hva betyr organisasjonsformen AS?

Organisasjonsformen til Re Vei & Vedlikehold AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.

Hvem er største aksjonær i Re Vei & Vedlikehold AS?

Største aksjonær i Re Vei & Vedlikehold AS er Henrik Ødegård med 50 % av aksjene, fulgt av Stein Egil Ødegård (50 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.

Hva omsatte Re Vei & Vedlikehold AS for i 2025?

Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 752 913 kr, opp 28 % fra 2024. Egenkapitalen var 69 587 kr ved årsslutt.

Hvor stor aksjekapital har Re Vei & Vedlikehold AS?

Den registrerte aksjekapitalen i Re Vei & Vedlikehold AS er 30 000 kr (30 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.

Hvor holder Re Vei & Vedlikehold AS til?

Re Vei & Vedlikehold AS holder til i Valleåsen 32, 3174, REVETAL, i Tønsberg kommune i Vestfold.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Vestfold