Nina Malz AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- 4 446
- +111 050 %
Om Nina Malz AS
Nina Malz AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Bærum, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Industri-, produkt- og motedesignvirksomhet. Virksomheten ble stiftet i 2020 og har vært i drift i 6 år. Nina Malz er daglig leder, og Nina Malz er styreleder. I 2025 hadde Nina Malz AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 4 446 kr. Egenkapitalen var 104 458 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Nina Malz med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 174 innen industri-, produkt- og motedesignvirksomhet i Bærum, og ett av 5 455 i Norge. Det er eldre enn 60 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet og formål
Varehandel, produksjon, design og rådgivning innenfor tekstilbransjen. Det vil også utføres andre produkter og tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
API og MCPGET /company/925717851
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925717851" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925717851",
"name": "NINA MALZ AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "74.110",
"nace_desc": "Industri-, produkt- og motedesignvirksomhet",
"employees": null,
"address": { "municipality": "BÆRUM", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "925717851" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Nina Malz AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Nina Malz AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Nina Malz AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −2 210 kr | 4 446 kr | 204 458 kr | 104 458 kr | 100 000 kr |
| 2024 | 0 kr | −2 285 kr | 4 kr | 200 013 kr | 200 013 kr | 0 kr |
| 2023 | 0 kr | −2 747 kr | −2 747 kr | 200 009 kr | 200 009 kr | 0 kr |
| 2022 | 0 kr | −1 762 kr | −1 777 kr | 202 755 kr | 202 755 kr | 0 kr |
| 2021 | 235 800 kr | 222 628 kr | 173 650 kr | 402 510 kr | 204 532 kr | 197 978 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIFor 2025 ble det avsatt utbytte som oversteg årsresultatet.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 100 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/925717851/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925717851/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925717851",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -2210, "net_profit": 4446, "equity": 104458, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -2285, "net_profit": 4, "equity": 200013, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "925717851" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Nina Malz AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Nina Malz AS per år.
Hvordan har omsetningen til Nina Malz AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 29.09.2020Styre
2Sist endret 29.09.2020API og MCPGET /company/925717851/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925717851/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925717851",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "925717851" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Nina Malz AS?
List alle roller i Nina Malz AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Nina Malz AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Nina Malz | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/925717851/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925717851/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925717851",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "925717851" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Nina Malz AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Nina Malz AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| By Malz | BEDR | Industri-, produkt- og motedesignvirksomhet | Bærum | − |
Kunngjøringer8
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 2.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 3.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.6.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.9.2020 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/925717851/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925717851/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925717851",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-02", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-26", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "925717851" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Nina Malz AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Nina Malz AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Nina Malz AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 51,1 % | 40,7 % |
| Likviditetsgrad | 2,04 | 1,47 |
| Gjeldsgrad | 0,96 | 0,44 |
| Egenkapitalrentabilitet | 4,3 % | -0,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/925717851/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925717851/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925717851",
"nace_code": "74.110",
"industry_count": 2056,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0025 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "925717851" })Spør AI-assistenten
Er Nina Malz AS blant de største selskapene innen industri-, produkt- og motedesignvirksomhet?
Hvor solid er Nina Malz AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Nina Malz AS blant de 2056 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså i Bærum
1 000+ til i Bærum →Vis 5 tilVis færre
Godt å vite om Nina Malz AS
Hvor stor er bransjen Nina Malz AS tilhører?
Nina Malz AS er ett av 174 selskaper innen industri-, produkt- og motedesignvirksomhet i Bærum, og ett av 5 455 på landsbasis.
Hvor lenge har Nina Malz AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Nina Malz AS ble etablert i 2020 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 60 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Nina Malz AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Nina Malz AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Nina Malz AS?
Nina Malz er registrert som daglig leder i Nina Malz AS.
Hvem er styreleder i Nina Malz AS?
Styrets leder i Nina Malz AS er Nina Malz. Styret har totalt 2 registrerte medlemmer.
Hvilke eiere står bak Nina Malz AS?
Nina Malz AS eies i hovedsak av Nina Malz (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva omsatte Nina Malz AS for i 2025?
Nina Malz AS hadde i 2025 en omsetning på 0 kr og et overskudd på 4 446 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor lønnsom er driften i Nina Malz AS?
Driftsresultatet for 2025 var −2 210 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor solid er økonomien i Nina Malz AS?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Nina Malz AS økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Er Nina Malz AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2020. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.