Hopp til innhold
Følg sokfirma.no på LinkedIn.Følg oss
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Hittin Group AS

Org.nr 925272566

Om Hittin Group AS

Hittin Group AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Drammen, Buskerud. Selskapet er registrert i bransjen Regnskapsføring og bokføring. Virksomheten ble stiftet i 2020 og har vært i drift i 6 år. Jahangir Anwar er styrets leder. Selskapet endte året med et overskudd på 400,00K kr. Egenkapitalen var 430,00K kr ved utgangen av 2024. Største aksjonær er Django Invest AS med 100 % av aksjene.

Aktivitet

Investering i datterselskap og andre selskap.

Formål

Investering i datterselskap.

Økonomi

Balanse

2024
Eiendeler460,00K kr
Anleggsmidler7 %30,00K krOmløpsmidler93 %430,00K kr
Egenkapital og gjeld460,00K kr
Innskutt egenkapital5 %24,43K krOpptjent egenkapital88 %405,57K krLangsiktig gjeld0 %0 krKortsiktig gjeld7 %30,00K kr
Resultatdetaljer
Finansinntekter400,00K kr
Netto finans400,00K kr
Ordinært resultat før skatt400,00K kr
ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
2024400,00K kr460,00K kr430,00K kr30,00K kr
20230 kr44,02K kr14,02K kr30,00K kr
20220 kr−8 393 kr−8 393 kr44,02K kr14,02K kr30,00K kr
20210 kr−2 031 kr−2 024 kr22,41K kr22,41K kr0 kr
20205 kr24,43K kr24,43K kr0 kr
Årsregnskap

Roller og styre1

Styre

1Sist endret 30.06.2020
Styrets lederSignatur

Aksjonærer og eierstruktur

År:
AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Django Invest ASSelskapOrdinære aksjer100.0 %30 000

1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

Reelle eiere

Beregnet fra aksjonærregisteret 2025

Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  4. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Investeringer

HITTIN GROUP AS eier aksjer i 2 selskaper

SelskapKommuneEierandelFørste årSiste årStatus
Hittin Regnskap ASDrammen100.0 %20222025Aktiv
Hittin Services ASDrammen100.0 %20252025Aktiv

Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.

Også på denne adressen

+4 til på samme adresse →

Ofte spurt om Hittin Group AS

Er Hittin Group AS et aktivt selskap?

Hittin Group AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hva gjør Hittin Group AS?

Hittin Group AS driver innen regnskapsføring og bokføring, med NACE-kode 69.202 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Investering i datterselskap og andre selskap.

Hvem sitter i styret i Hittin Group AS?

Jahangir Anwar er registrert som styreleder i Hittin Group AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.

Hvilke eiere står bak Hittin Group AS?

Hittin Group AS eies i hovedsak av Django Invest AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.

Hvilke datterselskaper har Hittin Group AS?

Hittin Group AS har 2 registrerte datterselskaper: Hittin Regnskap AS og Hittin Services AS. Hele eierstrukturen vises i Eierstruktur-seksjonen på denne siden.

Hvor solid er balansen til Hittin Group AS?

Egenkapitalen i Hittin Group AS var 430,00K kr i 2024-regnskapet, med en egenkapitalandel på 93,5 % av totalkapitalen.

Hva er aksjekapitalen i Hittin Group AS?

Hittin Group AS har en registrert aksjekapital på 30,00K kr, fordelt på 30 000 aksjer.

Hva er organisasjonsnummeret til Hittin Group AS?

Organisasjonsnummeret til Hittin Group AS er 925 272 566. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 30.06.2020.

Alle kommuner i Buskerud