Ringeriksveien 768 AS
- Omsetning
- 552 740
- +3,5 %
- Resultat
- −95 751
- −225,3 %
Om Ringeriksveien 768 AS
Ringeriksveien 768 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Øvre Eiker, Buskerud. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2020 og har vært i drift i 6 år. Kristian Myhre Nave er styrets leder. I 2025 hadde Ringeriksveien 768 AS en omsetning på 552 740 kr, en økning på 4 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 95 751 kr. Egenkapitalen var 37 395 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Sigdal Anleggsservice AS med 77,5 % av aksjene. Selskapet er ett av 303 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Øvre Eiker, og ett av 76 560 i Norge. Det ble etablert samme år som 3 604 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Utleie av eiendom.
Formål
Eiendom
API og MCPGET /company/925139173
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925139173" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925139173",
"name": "RINGERIKSVEIEN 768 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "ØVRE EIKER", "county": "BUSKERUD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "925139173" })Spør AI-assistenten
Hva driver Ringeriksveien 768 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Ringeriksveien 768 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Ringeriksveien 768 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +3,5 % fra 2024 · +53,8 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 552 740 kr | 97 703 kr | −95 751 kr | 3,42 mill kr | 37 395 kr | 3,38 mill kr |
| 2024 | 534 000 kr | 339 552 kr | 76 404 kr | 3,48 mill kr | 133 146 kr | 3,35 mill kr |
| 2023 | 505 089 kr | 315 767 kr | 86 664 kr | 3,58 mill kr | 56 746 kr | 3,53 mill kr |
| 2022 | 394 400 kr | 145 125 kr | 1 871 kr | 3,69 mill kr | −29 918 kr | 3,72 mill kr |
| 2021 | 359 400 kr | 110 500 kr | −17 464 kr | 3,79 mill kr | −31 789 kr | 3,82 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 59 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
API og MCPGET /company/925139173/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925139173/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925139173",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 552740, "operating_profit": 97703, "net_profit": -95751, "equity": 37395, … },
{ "year": 2024, "revenue": 534000, "operating_profit": 339552, "net_profit": 76404, "equity": 133146, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "925139173" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Ringeriksveien 768 AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Ringeriksveien 768 AS fra 2024 til 2025?
Hvor stort underskudd hadde Ringeriksveien 768 AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Roller og styre4
Styre
3Sist endret 01.11.2024Regnskapsfører
1Sist endret 05.06.2020API og MCPGET /company/925139173/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925139173/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925139173",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "925139173" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Ringeriksveien 768 AS?
List alle roller i Ringeriksveien 768 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Ringeriksveien 768 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 ute · 1 endret eierandel
- Øst Fjellsprengning AShadde 22,5 %
- Sigdal Anleggsservice AS55 % → 77,5 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Sigdal Anleggsservice AS | Selskap | Ordinære aksjer | 77,5 % | 31 |
| Gl Larsen Entreprenør AS | Selskap | Ordinære aksjer | 22,5 % | 9 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/925139173/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925139173/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925139173",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "SIGDAL ANLEGGSSERVICE AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 77.5,
"year": 2025,
…
},
{
"shareholder_name": "GL LARSEN ENTREPRENØR AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 22.5,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "925139173" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Ringeriksveien 768 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Ringeriksveien 768 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Ringeriksveien 768 AS eier Sigdal Anleggsservice AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/925139173/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925139173/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925139173",
"chain": [
{ "org_no": "920776396", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "925139173", "owner_pct": 77.5, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "925139173" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Ringeriksveien 768 AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Ringeriksveien 768 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Øvre Eiker | − |
Kunngjøringer9
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 9.3.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.11.2024 | Styre ↗ |
| 3.9.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 11.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.7.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.6.2020 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/925139173/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925139173/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925139173",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-03-09", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-04-29", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "925139173" })Spør AI-assistenten
Når ble Ringeriksveien 768 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Ringeriksveien 768 AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Ringeriksveien 768 AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 1,1 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 6,98 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 90,35 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | -256,1 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/925139173/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925139173/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925139173",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64570,
"revenue": { "value": 552740, "percentile": 0.5024 },
"operating_margin": { "value": 0.1768, "percentile": 0.3123 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "925139173" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Ringeriksveien 768 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Ringeriksveien 768 AS på i bransjen?
Hvor ligger Ringeriksveien 768 AS blant de 64570 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså i Øvre Eiker
1 000+ til i Øvre Eiker →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Ringeriksveien 768 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Ringeriksveien 768 AS?
Det er registrert 76 560 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 303 i Øvre Eiker.
Er Ringeriksveien 768 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2020, som er lenger enn 25 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 3 604 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Ringeriksveien 768 AS?
Ringeriksveien 768 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem sitter i styret i Ringeriksveien 768 AS?
Kristian Myhre Nave er registrert som styreleder i Ringeriksveien 768 AS, i et styre med 3 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvilke eiere står bak Ringeriksveien 768 AS?
Største aksjonær i Ringeriksveien 768 AS er Sigdal Anleggsservice AS med 77,5 % av aksjene, fulgt av Gl Larsen Entreprenør AS (22,5 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Ringeriksveien 768 AS?
I 2025 omsatte Ringeriksveien 768 AS for 552 740 kr, opp 4 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 95 751 kr.
Hvor solid er balansen til Ringeriksveien 768 AS?
Egenkapitalen i Ringeriksveien 768 AS var 37 395 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 1,1 % av totalkapitalen.
Er Ringeriksveien 768 AS registrert i MVA-registeret?
Ringeriksveien 768 AS er registrert i MVA-registeret (siden 2021) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Buskerud
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.