Tumazi AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- 455 638
- +484 %
Om Tumazi AS
Tumazi AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Lillestrøm, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2020 og har vært i drift i 6 år. Terje Myhre er styrets leder. I 2025 hadde Tumazi AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 455 638 kr. Egenkapitalen var 5,95 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Terje Myhre med 100 % av aksjene. Det er eldre enn 76 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet
Investering i aksjer.
Formål
Investering.
API og MCPGET /company/925129704
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925129704" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925129704",
"name": "TUMAZI AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "00.000",
"nace_desc": "Uoppgitt",
"employees": null,
"address": { "municipality": "LILLESTRØM", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "925129704" })Spør AI-assistenten
Når ble Tumazi AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Lillestrøm holder Tumazi AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Tumazi AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −11 752 kr | 455 638 kr | 8,84 mill kr | 5,95 mill kr | 2,89 mill kr |
| 2024 | 0 kr | −11 755 kr | 78 023 kr | 8,56 mill kr | 8,34 mill kr | 222 145 kr |
| 2023 | 0 kr | −22 813 kr | 12,95 mill kr | 11,48 mill kr | 8,46 mill kr | 3,02 mill kr |
| 2022 | 0 kr | −10 475 kr | −10 475 kr | 1,00 mill kr | 979 574 kr | 20 500 kr |
| 2021 | 0 kr | −9 974 kr | −9 969 kr | 1,00 mill kr | 990 049 kr | 10 000 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIFor 2025 ble det avsatt utbytte som oversteg årsresultatet.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 33 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/925129704/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925129704/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925129704",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -11752, "net_profit": 455638, "equity": 5945929, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -11755, "net_profit": 78023, "equity": 8340291, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "925129704" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Tumazi AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Tumazi AS i 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Tumazi AS de siste årene.
Roller og styre2
Styre
2Sist endret 25.06.2025API og MCPGET /company/925129704/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925129704/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925129704",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Varamedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "925129704" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Tumazi AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Tumazi AS?
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Tumazi AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Terje Myhre | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/925129704/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925129704/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925129704",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "925129704" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Tumazi AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Tumazi AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Kunngjøringer13
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 2.2.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.6.2025 | Styre ↗ |
| 25.1.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.2.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 27.4.2023 | Kapital ↗ |
| 27.4.2023 | Vedtektsdato ↗ |
| 1.3.2023 | Nedsettelse av kapital ↗ |
| 23.2.2023 | Godkjent mellombalanse ↗ |
| 23.2.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/925129704/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925129704/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925129704",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-02-02", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-25", "type": "Styre", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "925129704" })Spør AI-assistenten
Når leverte Tumazi AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Tumazi AS sist endret?
Har Tumazi AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i aksjekapital
- Endring i aksjekapital
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 67,3 % | 85,8 % |
| Likviditetsgrad | 1,01 | 3,56 |
| Gjeldsgrad | 0,49 | 0,07 |
| Egenkapitalrentabilitet | 7,7 % | 0,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/925129704/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925129704/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925129704",
"nace_code": "00.000",
"industry_count": 45450,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0022 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "925129704" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Tumazi AS blant de 45450 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Tumazi AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Tumazi AS blant de største selskapene innen uoppgitt?
Investeringer
TUMAZI AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Nimlas Norway Holding AS | Lier | 0,4 % | 2020 | 2022 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså i Lillestrøm
1 000+ til i Lillestrøm →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Tumazi AS
Hvor lenge har Tumazi AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Tumazi AS ble etablert i 2020 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 76 % av selskapene.
Hva er statusen til Tumazi AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Tumazi AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem er styreleder i Tumazi AS?
Styrets leder i Tumazi AS er Terje Myhre.
Hvilke eiere står bak Tumazi AS?
Tumazi AS eies i hovedsak av Terje Myhre (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Går Tumazi AS med overskudd?
I 2025 omsatte Tumazi AS for 0 kr. Årsresultatet ble et overskudd på 455 638 kr.
Hvor lønnsom er driften i Tumazi AS?
Driftsresultatet for 2025 var −11 752 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor stor aksjekapital har Tumazi AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Tumazi AS er 30 000 kr (100 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvor solid er økonomien i Tumazi AS?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Tumazi AS økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Hvor holder Tumazi AS til?
Tumazi AS holder til i c/o Terje Myhre Hellastubben 2, 2013, SKJETTEN, i Lillestrøm kommune i Akershus.
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.