Bare Invest Holding AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- 1,9 mill
- −33,4 %
Om Bare Invest Holding AS
Bare Invest Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Trondheim, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Kjøp og salg av egen fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2020 og har vært i drift i 6 år. Øivin Rygvold Reppe er styrets leder. I 2025 hadde Bare Invest Holding AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 1,89 mill kr. Egenkapitalen var 3,28 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Fba Holding AS med 50 % av aksjene. Selskapet er ett av 600 innen kjøp og salg av egen fast eiendom i Trondheim, og ett av 14 172 i Norge. Det ble etablert samme år som 633 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (96 %).
Aktivitet og formål
Investering i andre selskaper, samt andre tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder kjøp og salg av eiendommer.
API og MCPGET /company/925101222
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925101222" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925101222",
"name": "BARE INVEST HOLDING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.110",
"nace_desc": "Kjøp og salg av egen fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TRONDHEIM", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "925101222" })Spør AI-assistenten
Hvor i Trondheim holder Bare Invest Holding AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Bare Invest Holding AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Bare Invest Holding AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −200 707 kr | 1,89 mill kr | 11,02 mill kr | 3,28 mill kr | 7,74 mill kr |
| 2024 | 0 kr | −35 090 kr | 2,84 mill kr | 15,31 mill kr | 2,19 mill kr | 13,12 mill kr |
| 2023 | 0 kr | −42 608 kr | 200 000 kr | 12,44 mill kr | 30 000 kr | 12,41 mill kr |
| 2022 | 0 kr | −63 380 kr | 180 000 kr | 12,67 mill kr | 30 000 kr | 12,64 mill kr |
| 2021 | 0 kr | −36 021 kr | 0 kr | 12,41 mill kr | 30 000 kr | 12,38 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIFor 2025 ble det avsatt utbytte tilsvarende om lag halvparten av årsresultatet.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Til gode hos konsernselskaper
- 140 000 kr (1 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 7,5 mill kr (68 % av balansen)
API og MCPGET /company/925101222/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925101222/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925101222",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -200707, "net_profit": 1888513, "equity": 3279581, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -35090, "net_profit": 2836546, "equity": 2191068, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "925101222" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Bare Invest Holding AS per år.
Hvordan har omsetningen til Bare Invest Holding AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Bare Invest Holding AS i 2025?
Roller og styre3
Styre
2Sist endret 22.05.2020Regnskapsfører
1Sist endret 22.05.2020API og MCPGET /company/925101222/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925101222/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925101222",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "925101222" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Bare Invest Holding AS?
Hvem er regnskapsfører for Bare Invest Holding AS?
List alle roller i Bare Invest Holding AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Fba Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 50,0 % | 15 000 |
| Mona Rygvold Reppe | Person | Ordinære aksjer | 25,0 % | 7 500 |
| Oir Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 25,0 % | 7 500 |
3 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/925101222/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925101222/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925101222",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "FBA HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 50, "year": 2025, … },
{ "shareholder_name": "OIR HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 25, "year": 2025, … },
…
],
"total": 3
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "925101222" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Bare Invest Holding AS eier Fba Holding AS, og hvem eier resten?
Er Bare Invest Holding AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Bare Invest Holding AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Datterselskaper av Bare Invest Holding AS
2 selskaperAPI og MCPGET /company/925101222/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925101222/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925101222",
"chain": [
{ "org_no": "925101222", "owner_pct": null, … }
],
"subsidiaries_total": 2,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "925101222" })Spør AI-assistenten
Hvilke datterselskaper har Bare Invest Holding AS, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Kunngjøringer7
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 4.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.8.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.5.2020 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/925101222/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925101222/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925101222",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-04", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-01", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "925101222" })Spør AI-assistenten
Når leverte Bare Invest Holding AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Bare Invest Holding AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Bare Invest Holding AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 29,8 % | 49,8 % |
| Likviditetsgrad | 18,63 | 2,50 |
| Gjeldsgrad | 2,36 | 0,38 |
| Egenkapitalrentabilitet | 57,6 % | 1,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/925101222/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/925101222/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "925101222",
"nace_code": "68.110",
"industry_count": 12525,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0031 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "925101222" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Bare Invest Holding AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Bare Invest Holding AS blant de 12525 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Bare Invest Holding AS sammenlignet med andre i bransjen?
Investeringer
BARE INVEST HOLDING AS eier aksjer i 2 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Øvre Bakklandet 33 AS | Trondheim | 100,0 % | 2020 | 2025 | Aktiv |
| Ulven Scene AS | Trondheim | 75,0 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Bare Invest Holding AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Bare Invest Holding AS?
Det er registrert 14 172 selskaper i Norge innen kjøp og salg av egen fast eiendom, hvorav 600 i Trondheim.
Er Bare Invest Holding AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2020, som er lenger enn 40 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 633 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Bare Invest Holding AS i Enhetsregisteret?
Bare Invest Holding AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Bare Invest Holding AS med?
Bare Invest Holding AS driver innen kjøp og salg av egen fast eiendom, med NACE-kode 68.110 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Investering i andre selskaper, samt andre tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder kjøp og salg av eiendommer.
Hvem er største aksjonær i Bare Invest Holding AS?
Største aksjonær i Bare Invest Holding AS er Fba Holding AS med 50 % av aksjene, fulgt av Mona Rygvold Reppe (25 %) og Oir Holding AS (25 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvilke datterselskaper har Bare Invest Holding AS?
Bare Invest Holding AS har 2 registrerte datterselskaper: Øvre Bakklandet 33 AS og Ulven Scene AS. Hele eierstrukturen vises i Eierstruktur-seksjonen på denne siden.
Hva er omsetningen til Bare Invest Holding AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr. Egenkapitalen var 3,28 mill kr ved årsslutt.
Hva er driftsresultatet til Bare Invest Holding AS?
I 2025 hadde Bare Invest Holding AS et driftsresultat på −200 707 kr.
Hva er organisasjonsnummeret til Bare Invest Holding AS?
Organisasjonsnummeret til Bare Invest Holding AS er 925 101 222. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 22.05.2020.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.