C3 Security AS
- Omsetning
- 249 366
- −16,2 %
- Resultat
- −184 954
- 7 års regnskap
Om C3 Security AS
C3 Security AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Ørland, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning. Virksomheten ble stiftet i 2020 og har vært i drift i 6 år. Nicolay Braderup Klinge er styrets leder. I 2025 hadde C3 Security AS en omsetning på 249 366 kr, en nedgang på 16 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 184 954 kr. Egenkapitalen var 2,35 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Nicolay Braderup Klinge med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 34 innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning i Ørland, og ett av 31 917 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 907 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (55 %).
Aktivitet
Rådgivning og utleie av tjenester innenfor sikkerhet, sikkerhetsadministrasjon, analyser, beredskapsplanleggning og hendelseshåndtering. Virksomheten skal som del av sin virksomhet forestå kjøp, salg, utvikling, utleie og forvaltning av fast eiendom. Virksomheten skal forestå design, produktutvikling, produksjon og markedsføring av produkter til motorsport, primært adventure segmentet for motorsykler.
Formål
Tilbyr konsulent og rådgivningstjenester innen sikkerhets-domenet for offentlige og private virksomheter. Selskapet skal levere tjenester og personellstøtte knyttet til sikkerhetsrådgivning for bedrifter, herunder tjenester til entreprenører, byggherre og prosjekterende i alle prosjektfaser for bygg og anlegg. Selskapet skal levere tilpassede løsninger for implementering av operasjonelle, administrative, personellmessige, fysiske og elektroniske sikringstiltak. Rådgivningsvirksomheten omfatter analyser, evaluering og revisjon av sikkerhetsløsninger og systemer, utvikling av planverk og prosedyrer for drift av sikkerhetssystemer, tiltak for bedret sikkerhetskultur, beredskapsplanlegging og hendelseshåndtering. Virksomheten skal kunne tilby kompetansehevende tjenester i form av utdanning, trening og øvelser innenfor sikkerhets-domenet. 2.Virksomheten skal som del av sin virksomhet forestå kjøp, salg, utvikling, utleie og forvaltning av fast eiendom. 3.Virksomheten skal forestå design, produktutvikling, produksjon og markedsføring av produkter til motorsport, primært adventure segmentet for motorsykler.
API og MCPGET /company/924713879
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924713879" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924713879",
"name": "C3 SECURITY AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "70.200",
"nace_desc": "Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning",
"employees": null,
"address": { "municipality": "ØRLAND", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "924713879" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er C3 Security AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble C3 Security AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Ørland holder C3 Security AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −16,2 % fra 2024 · −86,6 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 249 366 kr | −127 573 kr | −184 954 kr | 3,70 mill kr | 2,35 mill kr | 1,35 mill kr |
| 2024 | 297 589 kr | −339 044 kr | −399 194 kr | 3,86 mill kr | 2,53 mill kr | 1,32 mill kr |
| 2023 | 1,37 mill kr | 837 169 kr | 562 533 kr | 4,44 mill kr | 2,93 mill kr | 1,50 mill kr |
| 2022 | 1,62 mill kr | 1,18 mill kr | 856 609 kr | 4,29 mill kr | 2,37 mill kr | 1,92 mill kr |
| 2021 | 1,86 mill kr | 1,23 mill kr | 963 956 kr | 1,92 mill kr | 1,51 mill kr | 405 787 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/924713879/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924713879/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924713879",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 249366,
"operating_profit": -127573,
"net_profit": -184954,
"equity": 2347634,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 297589,
"operating_profit": -339044,
"net_profit": -399194,
"equity": 2532588,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "924713879" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for C3 Security AS per år.
Hvordan har omsetningen til C3 Security AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til C3 Security AS i 2025?
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 06.03.2020Regnskapsfører
1Sist endret 13.11.2020API og MCPGET /company/924713879/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924713879/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924713879",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "924713879" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i C3 Security AS?
Hvem er regnskapsfører for C3 Security AS?
List alle roller i C3 Security AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Nicolay Braderup Klinge | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/924713879/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924713879/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924713879",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "924713879" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har C3 Security AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier C3 Security AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| C3 Security AS | BEDR | Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning | Ørland | − |
Kunngjøringer11
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 19.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.7.2022 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 29.7.2022 | Vedtektsdato ↗ |
| 11.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.7.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.11.2020 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 12.11.2020 | Vedtektsdato ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/924713879/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924713879/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924713879",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-19", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-02", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "924713879" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for C3 Security AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble C3 Security AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte C3 Security AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 63,5 % | 63,5 % |
| Likviditetsgrad | 0,21 | 2,10 |
| Gjeldsgrad | 0,58 | 0,32 |
| Egenkapitalrentabilitet | -7,9 % | 6,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/924713879/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924713879/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924713879",
"nace_code": "70.200",
"industry_count": 16836,
"revenue": { "value": 249366, "percentile": 0.5953 },
"operating_margin": { "value": -0.5116, "percentile": 0.1566 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "924713879" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til C3 Security AS på i bransjen?
Hvor ligger C3 Security AS blant de 16836 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til C3 Security AS sammenlignet med andre i bransjen?
Immaterielle rettigheter
C3 Security AS har 1 varemerke registrert eller søkt hos Patentstyret.
| Tittel | Søknadsnr. | Reg.nr. | Status | Utløp |
|---|---|---|---|---|
| Unpaved Adventure ↗ | 202105287 | 315558 | Registrert | 25.4.2031 |
Kilde: Patentstyret
Lignende selskaper
AIOgså i Ørland
1 000+ til i Ørland →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om C3 Security AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som C3 Security AS?
Det er registrert 31 917 selskaper i Norge innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning, hvorav 34 i Ørland.
Er C3 Security AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2020, som er lenger enn 48 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 907 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til C3 Security AS?
C3 Security AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva betyr organisasjonsformen AS?
C3 Security AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem sitter i styret i C3 Security AS?
Nicolay Braderup Klinge er registrert som styreleder i C3 Security AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvilke eiere står bak C3 Security AS?
C3 Security AS eies i hovedsak av Nicolay Braderup Klinge (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hvordan går det økonomisk med C3 Security AS?
I 2025 omsatte C3 Security AS for 249 366 kr, ned 16 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 184 954 kr.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i C3 Security AS?
C3 Security AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Har C3 Security AS registrerte immaterielle rettigheter?
Hos Patentstyret er det registrert 1 varemerke knyttet til C3 Security AS.
Hvem fører regnskapet til C3 Security AS?
Agdenes Regnskap SA er registrert som regnskapsfører for C3 Security AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.