Teglhageveien 29 AS
- Omsetning
- 292 800
- +1,4 %
- Resultat
- −68 883
- 7 års regnskap
Om Teglhageveien 29 AS
Teglhageveien 29 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Tønsberg, Vestfold. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Sture Hammern er styrets leder. I 2025 hadde Teglhageveien 29 AS en omsetning på 292 800 kr, en økning på 1 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 68 883 kr. Egenkapitalen var −272 871 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Hammern Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 1 029 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Tønsberg, og ett av 76 536 i Norge. Det ble etablert samme år som 3 565 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet og formål
Investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, utleie, og alt som dermed står i forbindelse.
API og MCPGET /company/924331801
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924331801" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924331801",
"name": "TEGLHAGEVEIEN 29 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TØNSBERG", "county": "VESTFOLD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "924331801" })Spør AI-assistenten
Når ble Teglhageveien 29 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Tønsberg holder Teglhageveien 29 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Teglhageveien 29 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +1,4 % fra 2024 · +22,7 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 292 800 kr | 43 214 kr | −68 883 kr | 1,88 mill kr | −272 871 kr | 2,15 mill kr |
| 2024 | 288 800 kr | 54 601 kr | −68 430 kr | 2,02 mill kr | −203 988 kr | 2,22 mill kr |
| 2023 | 265 800 kr | 28 152 kr | −80 135 kr | 2,17 mill kr | −135 558 kr | 2,30 mill kr |
| 2022 | 210 483 kr | −34 351 kr | −111 125 kr | 2,13 mill kr | −252 284 kr | 2,39 mill kr |
| 2021 | 238 624 kr | −30 293 kr | −131 729 kr | 2,29 mill kr | −141 159 kr | 2,43 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 200 000 kr (10 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 13 000 kr (1 % av balansen)
API og MCPGET /company/924331801/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924331801/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924331801",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 292800, "operating_profit": 43214, "net_profit": -68883, "equity": -272871, … },
{ "year": 2024, "revenue": 288800, "operating_profit": 54601, "net_profit": -68430, "equity": -203988, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "924331801" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Teglhageveien 29 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Teglhageveien 29 AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Teglhageveien 29 AS fra 2024 til 2025?
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 24.02.2022Fullmakt
(ikke i roller)API og MCPGET /company/924331801/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924331801/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924331801",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "924331801" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Teglhageveien 29 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Teglhageveien 29 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Hammern Holding AS100 %
- Gr8 Est8 AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Hammern Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 000 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/924331801/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924331801/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924331801",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "HAMMERN HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "924331801" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Teglhageveien 29 AS eier Hammern Holding AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Teglhageveien 29 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Teglhageveien 29 AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Hammern Holding AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/924331801/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924331801/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924331801",
"chain": [
{ "org_no": "925700762", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "924331801", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "924331801" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Teglhageveien 29 AS?
Hvem eier Teglhageveien 29 AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Teglhageveien 29 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Tønsberg | − |
Kunngjøringer16
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 9.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 31.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 3.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.2.2022 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 24.2.2022 | Vedtektsdato ↗ |
| 24.2.2022 | Forretningsadresse ↗ |
| 24.2.2022 | Signatur ↗ |
| 24.2.2022 | Styre ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/924331801/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924331801/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924331801",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-09", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-31", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "924331801" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Teglhageveien 29 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Teglhageveien 29 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Teglhageveien 29 AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -14,5 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 2,56 | 1,76 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/924331801/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924331801/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924331801",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64535,
"revenue": { "value": 292800, "percentile": 0.4047 },
"operating_margin": { "value": 0.1476, "percentile": 0.2965 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "924331801" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Teglhageveien 29 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Teglhageveien 29 AS på i bransjen?
Hvor ligger Teglhageveien 29 AS blant de 64535 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Teglhageveien 29 AS
Hvor stor er bransjen Teglhageveien 29 AS tilhører?
Teglhageveien 29 AS er ett av 1 029 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Tønsberg, og ett av 76 536 på landsbasis.
Hvor lenge har Teglhageveien 29 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Teglhageveien 29 AS ble etablert i 2019 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 27 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Teglhageveien 29 AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Teglhageveien 29 AS i Brønnøysundregistrene.
Hva betyr organisasjonsformen AS?
Organisasjonsformen til Teglhageveien 29 AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er styreleder i Teglhageveien 29 AS?
Styrets leder i Teglhageveien 29 AS er Sture Hammern.
Hvilke eiere står bak Teglhageveien 29 AS?
Største aksjonær i Teglhageveien 29 AS er Hammern Holding AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvem er morselskapet til Teglhageveien 29 AS?
Selskapet er datterselskap av Hammern Holding AS (100 % eierandel).
Går Teglhageveien 29 AS med overskudd?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 292 800 kr, opp 1 % fra 2024. Egenkapitalen var −272 871 kr ved årsslutt.
Hvor lønnsom er driften i Teglhageveien 29 AS?
Driftsresultatet for 2025 var 43 214 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor mye egenkapital har Teglhageveien 29 AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Teglhageveien 29 AS en egenkapital på −272 871 kr, tilsvarende en egenkapitalandel på −14,5 %.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestfold
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.