Fjellservice Engerdal AS
Org.nr 924313951
Om Fjellservice Engerdal AS
Fjellservice Engerdal AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Engerdal, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Eiendomsforvaltning på oppdrag. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Svein Ove Nordsveen er daglig leder, og Svein Ove Nordsveen er styreleder. I 2025 hadde Fjellservice Engerdal AS en omsetning på 1,90 mill kr, en nedgang på 18 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 87 600 kr. Egenkapitalen var 463 306 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Solheimshytta AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 15 innen eiendomsforvaltning på oppdrag i Engerdal, og ett av 12 868 i Norge. Det ble etablert samme år som 543 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Hytteservice, snørydding og vaktmestertjenester.
Formål
Hytteservice, snørydding, vaktmestertjenester og alt som naturlig hører med til dette.
API og MCPGET /company/924313951
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924313951" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924313951",
"name": "FJELLSERVICE ENGERDAL AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.320",
"nace_desc": "Eiendomsforvaltning på oppdrag",
"employees": null,
"address": { "municipality": "ENGERDAL", "county": "INNLANDET", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "924313951" })Spør AI-assistenten
Når ble Fjellservice Engerdal AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Engerdal holder Fjellservice Engerdal AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Fjellservice Engerdal AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,90 mill kr | −51 584 kr | −87 600 kr | 2,22 mill kr | 463 306 kr | 1,76 mill kr |
| 2024 | 2,31 mill kr | 241 227 kr | 170 319 kr | 2,03 mill kr | 550 906 kr | 1,48 mill kr |
| 2023 | 2,15 mill kr | −138 304 kr | −131 800 kr | 1,37 mill kr | 550 126 kr | 823 326 kr |
| 2022 | 1,93 mill kr | 154 879 kr | 94 948 kr | 1,56 mill kr | 616 179 kr | 947 043 kr |
| 2021 | 1,66 mill kr | −134 475 kr | −131 100 kr | 1,69 mill kr | 521 231 kr | 1,17 mill kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er andre driftskostnader, som utgjør om lag 59 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 31 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
API og MCPGET /company/924313951/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924313951/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924313951",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1895771,
"operating_profit": -51584,
"net_profit": -87600,
"equity": 463306,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 2311537,
"operating_profit": 241227,
"net_profit": 170319,
"equity": 550906,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "924313951" })Spør AI-assistenten
Hvor mye falt omsetningen til Fjellservice Engerdal AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Hvor stort underskudd hadde Fjellservice Engerdal AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Fjellservice Engerdal AS de siste årene.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 24.12.2019Styre
1Sist endret 24.12.2019Regnskapsfører
1Sist endret 20.04.2026API og MCPGET /company/924313951/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924313951/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924313951",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "924313951" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Fjellservice Engerdal AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Fjellservice Engerdal AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Fjellservice Engerdal AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Solheimshytta AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100.0 % | 350 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/924313951/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924313951/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924313951",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "SOLHEIMSHYTTA AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "924313951" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Fjellservice Engerdal AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Fjellservice Engerdal AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Fjellservice Engerdal AS eier Solheimshytta AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Solheimshytta AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/924313951/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924313951/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924313951",
"chain": [
{ "org_no": "989229745", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "924313951", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "924313951" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Fjellservice Engerdal AS?
Hvem eier Fjellservice Engerdal AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Fjellservice Engerdal AS | BEDR | Eiendomsforvaltning på oppdrag | Engerdal | − |
Kunngjøringer10
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 17.3.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.2.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.2.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.2.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.2.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.2.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.3.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 24.12.2019 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/924313951/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924313951/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924313951",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-03-17", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-02-04", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "924313951" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Fjellservice Engerdal AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Fjellservice Engerdal AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Fjellservice Engerdal AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+ADMENTO AS(Regnskapsfører)−ACCOUNTOR NORDVEST AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 20,8 % | 45,6 % |
| Likviditetsgrad | 0,76 | 1,86 |
| Gjeldsgrad | 3,80 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | -18,9 % | 6,1 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -18,0 % | +2,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/924313951/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924313951/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924313951",
"nace_code": "68.320",
"industry_count": 4187,
"revenue": { "value": 1895771, "percentile": 0.7359 },
"operating_margin": { "value": -0.0272, "percentile": 0.2438 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "924313951" })Spør AI-assistenten
Er Fjellservice Engerdal AS blant de største selskapene innen eiendomsforvaltning på oppdrag?
Hvor solid er Fjellservice Engerdal AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Fjellservice Engerdal AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Fjellservice Engerdal AS
Hvor stor er bransjen Fjellservice Engerdal AS tilhører?
Fjellservice Engerdal AS er ett av 15 selskaper innen eiendomsforvaltning på oppdrag i Engerdal, og ett av 12 868 på landsbasis.
Hvor lenge har Fjellservice Engerdal AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Fjellservice Engerdal AS ble etablert i 2019 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 30 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Fjellservice Engerdal AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Fjellservice Engerdal AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken selskapsform har Fjellservice Engerdal AS?
Organisasjonsformen til Fjellservice Engerdal AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem leder Fjellservice Engerdal AS?
Svein Ove Nordsveen er registrert som daglig leder i Fjellservice Engerdal AS.
Hvem er styreleder i Fjellservice Engerdal AS?
Styrets leder i Fjellservice Engerdal AS er Svein Ove Nordsveen.
Hvilke eiere står bak Fjellservice Engerdal AS?
Største aksjonær i Fjellservice Engerdal AS er Solheimshytta AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva omsatte Fjellservice Engerdal AS for i 2025?
I 2025 omsatte Fjellservice Engerdal AS for 1,90 mill kr, ned 18 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 87 600 kr.
Hvor stor aksjekapital har Fjellservice Engerdal AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Fjellservice Engerdal AS er 350 000 kr (350 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvilken regnskapsfører bruker Fjellservice Engerdal AS?
I Enhetsregisteret er Fjellservice Engerdal AS registrert med regnskapsfører Admento AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Innlandet
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.