Tenacity Invest AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- 0
- 7 års regnskap
Om Tenacity Invest AS
Tenacity Invest AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Andre egeninvesteringsselskaper. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Simen Sundheim Vogt-Svendsen er styrets leder. I 2025 hadde Tenacity Invest AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 0 kr. Egenkapitalen var 1,21 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Ruv Invest AS med 20,3 % av aksjene. Selskapet er ett av 3 232 innen andre egeninvesteringsselskaper i Oslo, og ett av 13 763 i Norge. Det ble etablert samme år som 95 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (100 %).
Aktivitet
Investere direkte i aksjer i selskapet Antler Innovation Pte. Ltd.
Formål
Eie aksjer i Antler-konsernet.
API og MCPGET /company/924051477
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924051477" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924051477",
"name": "TENACITY INVEST AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "64.323",
"nace_desc": "Andre egeninvesteringsselskaper",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "924051477" })Spør AI-assistenten
Er Tenacity Invest AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Tenacity Invest AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Tenacity Invest AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 1,21 mill kr | 1,21 mill kr | 1 kr |
| 2024 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 1,21 mill kr | 1,21 mill kr | 0 kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 1,21 mill kr | 1,21 mill kr | 0 kr |
| 2022 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 1,21 mill kr | 1,21 mill kr | 0 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 1,21 mill kr | 1,21 mill kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
API og MCPGET /company/924051477/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924051477/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924051477",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": 0, "net_profit": 0, "equity": 1214249, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": 0, "net_profit": 0, "equity": 1214249, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "924051477" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Tenacity Invest AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Tenacity Invest AS i 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Tenacity Invest AS de siste årene.
Roller og styre2
Styre
2Sist endret 10.12.2019API og MCPGET /company/924051477/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924051477/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924051477",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "924051477" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Tenacity Invest AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Tenacity Invest AS?
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 6 endret eierandel
- Stoneman Invest AS1,9 %
- Christer Buen10,7 % → 5,9 %
- Hoss AS8,2 % → 3,9 %
- Ruv Invest AS16,4 % → 20,3 %
- Marlou AS8,2 % → 10,6 %
- Sandy Beach Capital AS5,7 % → 3,9 %
- Alle Stelle AS8,2 % → 10,1 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Ruv Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 20,3 % | 247 000 |
| Marlou AS | Selskap | Ordinære aksjer | 10,6 % | 129 000 |
| Alle Stelle AS | Selskap | Ordinære aksjer | 10,1 % | 123 000 |
| Lilletind AS | Selskap | Ordinære aksjer | 8,2 % | 100 000 |
| Steinar Halland Fretheim | Person | Ordinære aksjer | 8,2 % | 100 000 |
| Tore Skeide | Person | Ordinære aksjer | 8,2 % | 100 000 |
| Christer Buen | Person | Ordinære aksjer | 5,9 % | 72 000 |
| Solgry Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 5,7 % | 70 000 |
| Steinnesset Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 5,1 % | 62 000 |
| Håvard Heggem Von Krogh | Person | Ordinære aksjer | 4,1 % | 50 000 |
14 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/924051477/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924051477/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924051477",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "RUV INVEST AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 20.25, "year": 2025, … },
{ "shareholder_name": "MARLOU AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 10.57, "year": 2025, … },
…
],
"total": 14
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "924051477" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Tenacity Invest AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Tenacity Invest AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Tenacity Invest AS eier Ruv Invest AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Vis 2 flere eiere ↓Vis færre ↑
Kunngjøringer9
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 2.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.4.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.7.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.7.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 10.12.2019 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/924051477/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924051477/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924051477",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-02", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-25", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "924051477" })Spør AI-assistenten
Når leverte Tenacity Invest AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Tenacity Invest AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Tenacity Invest AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 100,0 % | 95,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,00 | 0,03 |
| Egenkapitalrentabilitet | 0,0 % | 7,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/924051477/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924051477/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924051477",
"nace_code": "64.323",
"industry_count": 13714,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0019 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "924051477" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Tenacity Invest AS blant de 13714 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Tenacity Invest AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Tenacity Invest AS blant de største selskapene innen andre egeninvesteringsselskaper?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Tenacity Invest AS
Hvor stor er bransjen Tenacity Invest AS tilhører?
Tenacity Invest AS er ett av 3 232 selskaper innen andre egeninvesteringsselskaper i Oslo, og ett av 13 763 på landsbasis.
Hvor lenge har Tenacity Invest AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Tenacity Invest AS ble etablert i 2019 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 5 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Tenacity Invest AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Tenacity Invest AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem er styreleder i Tenacity Invest AS?
Styrets leder i Tenacity Invest AS er Simen Sundheim Vogt-Svendsen. Styret har totalt 2 registrerte medlemmer.
Hvem eier Tenacity Invest AS?
Tenacity Invest AS eies i hovedsak av Ruv Invest AS (20,3 %). Totalt er det registrert 14 aksjonærer. Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Går Tenacity Invest AS med overskudd?
Tenacity Invest AS hadde i 2025 en omsetning på 0 kr og et overskudd på 0 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor mye egenkapital har Tenacity Invest AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Tenacity Invest AS en egenkapital på 1,21 mill kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 100 %.
Hvor solid er økonomien i Tenacity Invest AS?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Tenacity Invest AS økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Hvilket org.nr har Tenacity Invest AS?
Tenacity Invest AS har organisasjonsnummer 924 051 477. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.