Glv 3-9 AS
- Omsetning
- 18,2 mill
- +63,6 %
- Resultat
- −18,1 mill
- 7 års regnskap
Om Glv 3-9 AS
Glv 3-9 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Jørgen Bråten Nordby er styrets leder. I 2025 hadde Glv 3-9 AS en omsetning på 18,18 mill kr, en økning på 64 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 18,06 mill kr. Egenkapitalen var 3,90 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Wilog AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 584 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 541 i Norge. Det ble etablert samme år som 3 568 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Drive med oppkjøp og forvaltning av næringseiendom, samt virksomhet som står i forbindelse med dette.
Formål
Investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
API og MCPGET /company/924012420
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924012420" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924012420",
"name": "GLV 3-9 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "924012420" })Spør AI-assistenten
Hvor i Oslo holder Glv 3-9 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Glv 3-9 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Glv 3-9 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +63,6 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18,18 mill kr | −9,30 mill kr | −18,06 mill kr | 238,48 mill kr | 3,90 mill kr | 234,58 mill kr |
| 2024 | 11,11 mill kr | −21,44 mill kr | −26,11 mill kr | 253,21 mill kr | 21,96 mill kr | 231,25 mill kr |
| 2023 | 10,14 mill kr | −23,27 mill kr | −26,68 mill kr | 222,97 mill kr | 46,26 mill kr | 176,71 mill kr |
| 2022 | 10,07 mill kr | −9,41 mill kr | −10,23 mill kr | 233,99 mill kr | 63,60 mill kr | 170,39 mill kr |
| 2021 | 0 kr | −80 533 kr | 500 000 kr | 196,09 mill kr | 78,71 mill kr | 117,38 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025-regnskapet er avskrivninger den største kostnadsposten, og posten oversteg driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Til gode hos konsernselskaper
- 8,9 mill kr (4 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 220 mill kr (91 % av balansen)
- Renteinntekt fra konsernselskaper
- 590 000 kr
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 14 mill kr
API og MCPGET /company/924012420/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924012420/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924012420",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 18178911,
"operating_profit": -9299102,
"net_profit": -18064900,
"equity": 3896696,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 11114583,
"operating_profit": -21436506,
"net_profit": -26111551,
"equity": 21961596,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "924012420" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Glv 3-9 AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Glv 3-9 AS fra 2024 til 2025?
Hvor stort underskudd hadde Glv 3-9 AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Roller og styre6
Styre
4Sist endret 10.10.2026Regnskapsfører
1Sist endret 26.03.2025Revisor
1Sist endret 11.09.2020Fullmakt
(ikke i roller)API og MCPGET /company/924012420/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924012420/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924012420",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "924012420" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Glv 3-9 AS?
List alle roller i Glv 3-9 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Glv 3-9 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 5 ute
- Wilog AS100 %
- Bunde Eiendom AShadde 40 %
- Trollborg Invest AShadde 30 %
- Hvam Invest AShadde 25 %
- Remøy Invest AShadde 3 %
- Propcap Management AShadde 2 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Wilog AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 805 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/924012420/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924012420/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924012420",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "WILOG AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "924012420" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Glv 3-9 AS eier Wilog AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Glv 3-9 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Glv 3-9 AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Vis 13 flere eiere ↓Vis færre ↑
Viser de 25 største av 42 beregnede eiere.
Eierstrukturen inneholder krysseierskap (sirkulært eierskap). Sporet stopper ved utenlandske eiere — utenlandske aksjonærregistre er ikke offentlig tilgjengelige.
Andre selskaper eid av Wilog AS
12 selskaperAPI og MCPGET /company/924012420/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924012420/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924012420",
"chain": [
{ "org_no": "825572422", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "932453428", "owner_pct": 59.97, … },
{ "org_no": "926341448", "owner_pct": 100, … },
…
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "924012420" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Glv 3-9 AS?
Hvem eier Glv 3-9 AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Glv 3-9 AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Glv 3 -9 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Oslo | − |
Kunngjøringer40
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 10.10.2026 | Signatur ↗ |
| 10.10.2026 | Styre ↗ |
| 12.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.3.2025 | Signatur ↗ |
| 16.9.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 16.9.2024 | Styre ↗ |
| 27.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.2.2024 | Vedtektsdato ↗ |
| 20.2.2024 | Signatur ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/924012420/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924012420/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924012420",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-10-10", "type": "Signatur", … },
{ "dato": "2026-10-10", "type": "Styre", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "924012420" })Spør AI-assistenten
Hvilke fusjoner har Glv 3-9 AS vært involvert i?
Hva er de siste kunngjøringene for Glv 3-9 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Glv 3-9 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+Harald Haakonsen(Styremedlem)+Jørgen Bråten Nordby(Styrets leder)−Jonas Snefjellå Løvås(Styremedlem)−Stian Juul Bøe Sørensen(Styrets leder)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Avskrivninger utgjør 104,5 % av driftsinntektene — 89,7 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -51,2 % | 42,3 % |
| Resultatmargin | -99,4 % | 17,1 % |
| Egenkapitalandel | 1,6 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 3,35 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 60,20 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | -463,6 % | 5,7 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +63,6 % | +2,4 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 0,0 % | 8,0 % |
| Annen driftskostnad | 46,7 % | 19,2 % |
| Avskrivninger | 104,5 % | 14,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/924012420/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/924012420/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "924012420",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64550,
"revenue": { "value": 18178911, "percentile": 0.9643 },
"operating_margin": { "value": -0.5115, "percentile": 0.1131 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "924012420" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Glv 3-9 AS blant de 64550 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Glv 3-9 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Glv 3-9 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+163 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Glv 3-9 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Glv 3-9 AS?
Det er registrert 76 541 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 12 584 i Oslo.
Er Glv 3-9 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2019, som er lenger enn 27 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 3 568 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Glv 3-9 AS et aktivt selskap?
Glv 3-9 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Glv 3-9 AS?
Glv 3-9 AS driver innen utleie av egen eller leid fast eiendom, med NACE-kode 68.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Drive med oppkjøp og forvaltning av næringseiendom, samt virksomhet som står i forbindelse med dette.
Hva betyr organisasjonsformen AS?
Glv 3-9 AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem sitter i styret i Glv 3-9 AS?
Jørgen Bråten Nordby er registrert som styreleder i Glv 3-9 AS, i et styre med 4 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem eier Glv 3-9 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Wilog AS største eier i Glv 3-9 AS med 100 % av aksjene.
Hvordan går det økonomisk med Glv 3-9 AS?
I 2025 omsatte Glv 3-9 AS for 18,18 mill kr, opp 64 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 18,06 mill kr.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.