Bergerbakkvegen 4 AS
- Omsetning
- 594 800
- +4,1 %
- Resultat
- −58 239
- 7 års regnskap
Om Bergerbakkvegen 4 AS
Bergerbakkvegen 4 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Jevnaker, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Kjetil Gaustadnes er daglig leder, og Finn Dahlen er styreleder. I 2025 hadde Bergerbakkvegen 4 AS en omsetning på 594 800 kr, en økning på 4 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 58 239 kr. Egenkapitalen var −269 474 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Gaustadnes Holding AS med 25 % av aksjene. Selskapet er ett av 48 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Jevnaker, og ett av 76 545 i Norge. Det ble etablert samme år som 3 569 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Utvikling, utbygging, utleie, drift og salg av eiendom.
Formål
Å engasjere seg i utvikling, utbygging, utleie, drift og salg av eiendom. Eie og drive fast eiendom, samt delta i andre selskaper og enhver virksomhet som følger av dette.
API og MCPGET /company/923836659
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923836659" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923836659",
"name": "BERGERBAKKVEGEN 4 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "JEVNAKER", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "923836659" })Spør AI-assistenten
Når ble Bergerbakkvegen 4 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Jevnaker holder Bergerbakkvegen 4 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Bergerbakkvegen 4 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +4,1 % fra 2024 · +26,8 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 594 800 kr | 301 445 kr | −58 239 kr | 6,48 mill kr | −269 474 kr | 6,75 mill kr |
| 2024 | 571 420 kr | 320 311 kr | −56 811 kr | 6,51 mill kr | −211 234 kr | 6,72 mill kr |
| 2023 | 546 710 kr | 313 183 kr | −37 720 kr | 6,52 mill kr | −154 423 kr | 6,68 mill kr |
| 2022 | 519 700 kr | 280 853 kr | 31 154 kr | 6,59 mill kr | −116 704 kr | 6,71 mill kr |
| 2021 | 469 100 kr | 95 484 kr | −56 198 kr | 6,67 mill kr | −147 858 kr | 6,82 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 34 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Gjeld til konsernselskaper
- 3 mill kr (46 % av balansen)
API og MCPGET /company/923836659/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923836659/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923836659",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 594800,
"operating_profit": 301445,
"net_profit": -58239,
"equity": -269474,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 571420,
"operating_profit": 320311,
"net_profit": -56811,
"equity": -211234,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "923836659" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Bergerbakkvegen 4 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Bergerbakkvegen 4 AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Bergerbakkvegen 4 AS fra 2024 til 2025?
Roller og styre5
Daglig leder
1Sist endret 18.11.2019Styre
3Sist endret 18.11.2019Regnskapsfører
1Sist endret 05.11.2025API og MCPGET /company/923836659/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923836659/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923836659",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "923836659" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Bergerbakkvegen 4 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Bergerbakkvegen 4 AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Bergerbakkvegen 4 AS?
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 endret eierandel
- Lokus Invest AS25 %
- Gf-Prosjekt AS50 % → 25 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Gaustadnes Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 25,0 % | 25 |
| Gf-Prosjekt AS | Selskap | Ordinære aksjer | 25,0 % | 25 |
| Kg Prosjektering DA | Selskap | Ordinære aksjer | 25,0 % | 25 |
| Lokus Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 25,0 % | 25 |
4 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/923836659/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923836659/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923836659",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "GAUSTADNES HOLDING AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 25,
"year": 2025,
…
},
{ "shareholder_name": "GF-PROSJEKT AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 25, "year": 2025, … },
…
],
"total": 4
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "923836659" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Bergerbakkvegen 4 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Bergerbakkvegen 4 AS eier Gaustadnes Holding AS, og hvem eier resten?
Er Bergerbakkvegen 4 AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Bergerbakkvegen 4 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Jevnaker | − |
Kunngjøringer11
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 30.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.3.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 1.3.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.6.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.6.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.10.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/923836659/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923836659/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923836659",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-04-24", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "923836659" })Spør AI-assistenten
Når leverte Bergerbakkvegen 4 AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Bergerbakkvegen 4 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Bergerbakkvegen 4 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -4,2 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,65 | 1,76 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/923836659/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923836659/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923836659",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64557,
"revenue": { "value": 594800, "percentile": 0.5138 },
"operating_margin": { "value": 0.5068, "percentile": 0.5917 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "923836659" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Bergerbakkvegen 4 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Bergerbakkvegen 4 AS på i bransjen?
Hvor ligger Bergerbakkvegen 4 AS blant de 64557 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Bergerbakkvegen 4 AS
Hvor stor er bransjen Bergerbakkvegen 4 AS tilhører?
Bergerbakkvegen 4 AS er ett av 48 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Jevnaker, og ett av 76 545 på landsbasis.
Hvor lenge har Bergerbakkvegen 4 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Bergerbakkvegen 4 AS ble etablert i 2019 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 27 % av selskapene i bransjen.
Er Bergerbakkvegen 4 AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Bergerbakkvegen 4 AS i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Bergerbakkvegen 4 AS?
Bergerbakkvegen 4 AS er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom (næringskode 68.200). Registrert aktivitet: Utvikling, utbygging, utleie, drift og salg av eiendom.
Hvem leder Bergerbakkvegen 4 AS?
Kjetil Gaustadnes er registrert som daglig leder i Bergerbakkvegen 4 AS.
Hvem eier Bergerbakkvegen 4 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Gaustadnes Holding AS største eier i Bergerbakkvegen 4 AS med 25 % av aksjene. Nest størst er Gf-Prosjekt AS med 25 %.
Hva omsatte Bergerbakkvegen 4 AS for i 2025?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 594 800 kr, opp 4 % fra 2024. Egenkapitalen var −269 474 kr ved årsslutt.
Hvor lønnsom er driften i Bergerbakkvegen 4 AS?
Driftsresultatet for 2025 var 301 445 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor stor aksjekapital har Bergerbakkvegen 4 AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Bergerbakkvegen 4 AS er 30 000 kr (100 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvilket org.nr har Bergerbakkvegen 4 AS?
Bergerbakkvegen 4 AS har org.nr 923 836 659 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.