Cf Revetal AS
- Omsetning
- 1,6 mill
- +4 %
- Resultat
- 52 486
- +347,6 %
- Ansatte
- 5
Om Cf Revetal AS
Cf Revetal AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Holmestrand, Vestfold. Selskapet er registrert i bransjen Treningssentervirksomhet. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Klavs Kjeldmand er styrets leder. Selskapet er ett av 12 innen treningssentervirksomhet i Holmestrand, og ett av 1 786 i Norge. Det ble etablert samme år som 108 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (64 %).
Aktivitet
Crossfit treningssenter.
Formål
Treningssenter.
AI-sammendrag
Stabil, om enn beskjeden, vekst på 4% i et treningssentermarked med sterk konkurranse viser at virksomheten holder stand i Holmestrand-markedet. En egenkapitalandel godt over bransjens snitt signaliserer solid finansiell disiplin for et lite foretak, selv om omsetning og marginer ligger under snittet blant de 1 003 sammenlignbare selskapene. Delt eierskap mellom to aksjonærer (50/50) kan by på styringsutfordringer dersom strategiske veivalg krever rask beslutningstaking.
API og MCPGET /company/923820590
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923820590" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923820590",
"name": "CF REVETAL AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "93.130",
"nace_desc": "Treningssentervirksomhet",
"employees": 5,
"address": { "municipality": "HOLMESTRAND", "county": "VESTFOLD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "923820590" })Spør AI-assistenten
Hva driver Cf Revetal AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Cf Revetal AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Cf Revetal AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +4 % fra 2024 · +85,3 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,62 mill kr | 60 443 kr | 52 486 kr | 512 182 kr | 331 043 kr | 181 139 kr |
| 2024 | 1,56 mill kr | 20 027 kr | 11 725 kr | 466 016 kr | 278 557 kr | 187 460 kr |
| 2023 | 1,36 mill kr | 34 434 kr | 25 086 kr | 483 884 kr | 266 832 kr | 217 052 kr |
| 2022 | 1,30 mill kr | 35 142 kr | 22 451 kr | 517 567 kr | 241 746 kr | 275 821 kr |
| 2021 | 876 671 kr | 85 836 kr | 65 167 kr | 499 364 kr | 219 295 kr | 280 069 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var lønnskostnader den største kostnadsposten, med om lag 53 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 70 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/923820590/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923820590/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923820590",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 1624345, "operating_profit": 60443, "net_profit": 52486, "equity": 331043, … },
{ "year": 2024, "revenue": 1562033, "operating_profit": 20027, "net_profit": 11725, "equity": 278557, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "923820590" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Cf Revetal AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Cf Revetal AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Cf Revetal AS de siste årene.
Roller og styre3
Styre
2Sist endret 14.11.2019Regnskapsfører
1Sist endret 16.01.2020API og MCPGET /company/923820590/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923820590/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923820590",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "923820590" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Cf Revetal AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Cf Revetal AS?
Hvem er regnskapsfører for Cf Revetal AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Klavs Kjeldmand | Person | Ordinære aksjer | 50,0 % | 25 |
| Tone Hjelmtvedt | Person | Ordinære aksjer | 50,0 % | 25 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/923820590/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923820590/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923820590",
"shareholders": [
…
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "923820590" })Spør AI-assistenten
Er Cf Revetal AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Cf Revetal AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Cf Revetal AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Cf Revetal AS | BEDR | Treningssentervirksomhet | Tønsberg | 5 |
Kunngjøringer10
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 5.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 31.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 11.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.4.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.9.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 14.11.2019 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/923820590/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923820590/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923820590",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-05", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-03-31", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "923820590" })Spør AI-assistenten
Når ble Cf Revetal AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Cf Revetal AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Cf Revetal AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 64,6 % | 32,1 % |
| Likviditetsgrad | 2,23 | 1,25 |
| Gjeldsgrad | 0,55 | 1,12 |
| Egenkapitalrentabilitet | 15,9 % | 19,8 % |
| Omsetning per ansatt | 324 869 kr | 340 931,286 kr |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/923820590/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923820590/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923820590",
"nace_code": "93.130",
"industry_count": 1036,
"revenue": { "value": 1624345, "percentile": 0.5165 },
"operating_margin": { "value": 0.0372, "percentile": 0.4299 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "923820590" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Cf Revetal AS på i bransjen?
Hvor ligger Cf Revetal AS blant de 1036 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Cf Revetal AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså i Holmestrand
1 000+ til i Holmestrand →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Cf Revetal AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Cf Revetal AS?
Det er registrert 1 786 selskaper i Norge innen treningssentervirksomhet, hvorav 12 i Holmestrand.
Er Cf Revetal AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2019, som er lenger enn 47 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 108 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Cf Revetal AS i Enhetsregisteret?
Cf Revetal AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken bransje tilhører Cf Revetal AS?
Cf Revetal AS driver innen treningssentervirksomhet, med NACE-kode 93.130 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Crossfit treningssenter.
Hvem sitter i styret i Cf Revetal AS?
Klavs Kjeldmand er registrert som styreleder i Cf Revetal AS, i et styre med 2 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem eier Cf Revetal AS?
Cf Revetal AS eies i hovedsak av Klavs Kjeldmand (50 %). Totalt er det registrert 2 aksjonærer. Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva er omsetningen til Cf Revetal AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 1,62 mill kr, opp 4 % fra 2024. Egenkapitalen var 331 043 kr ved årsslutt.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Cf Revetal AS?
Cf Revetal AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Er Cf Revetal AS registrert i MVA-registeret?
Cf Revetal AS er registrert i MVA-registeret (siden 2020) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Hva er organisasjonsnummeret til Cf Revetal AS?
Cf Revetal AS har organisasjonsnummer 923 820 590. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestfold
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.