Nesveien 19 AS
- Omsetning
- 523 096
- +6,3 %
- Resultat
- −17 054
- 7 års regnskap
Om Nesveien 19 AS
Nesveien 19 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Bærum, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Kjell Norderhaug er styrets leder. I 2025 hadde Nesveien 19 AS en omsetning på 523 096 kr, en økning på 6 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 17 054 kr. Egenkapitalen var 260 570 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Kn-Invest AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 1 675 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Bærum, og ett av 76 560 i Norge. Det ble etablert samme år som 3 572 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Forvalte Nesveien 19 som er næringseiendom samt investere i andre selskaper.
Formål
Kjøpe, selge og forvalte fast eiendom og delta i andre selskaper.
API og MCPGET /company/923804277
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923804277" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923804277",
"name": "NESVEIEN 19 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "BÆRUM", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "923804277" })Spør AI-assistenten
Hvor i Bærum holder Nesveien 19 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Nesveien 19 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Nesveien 19 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +6,3 % fra 2024 · +86,5 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 523 096 kr | 44 635 kr | −17 054 kr | 1,94 mill kr | 260 570 kr | 1,68 mill kr |
| 2024 | 492 000 kr | −1,38 mill kr | −1,18 mill kr | 3,24 mill kr | 84 920 kr | 3,16 mill kr |
| 2023 | 228 000 kr | −3,15 mill kr | −3,15 mill kr | 1,84 mill kr | 265 449 kr | 1,57 mill kr |
| 2022 | 193 000 kr | −660 051 kr | −609 999 kr | 2,80 mill kr | 266 044 kr | 2,54 mill kr |
| 2021 | 280 453 kr | −37 773 kr | −325 198 kr | 1,72 mill kr | 159 783 kr | 1,56 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 87 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Til gode hos konsernselskaper
- 250 000 kr (13 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 1,4 mill kr (72 % av balansen)
API og MCPGET /company/923804277/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923804277/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923804277",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 523096, "operating_profit": 44635, "net_profit": -17054, "equity": 260570, … },
{
"year": 2024,
"revenue": 492000,
"operating_profit": -1378911,
"net_profit": -1181474,
"equity": 84920,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "923804277" })Spør AI-assistenten
Hvor stort underskudd hadde Nesveien 19 AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Nesveien 19 AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Nesveien 19 AS per år.
Roller og styre3
Styre
1Sist endret 28.04.2022Regnskapsfører
2Sist endret 04.01.2023API og MCPGET /company/923804277/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923804277/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923804277",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "923804277" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Nesveien 19 AS?
List alle roller i Nesveien 19 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Nesveien 19 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Kn-Invest AS100 %
- Kjell Norderhaug Invest AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Kn-Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 3 050 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/923804277/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923804277/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923804277",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "KN-INVEST AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "923804277" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Nesveien 19 AS eier Kn-Invest AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Nesveien 19 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Nesveien 19 AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Kn-Invest AS
2 selskaperAPI og MCPGET /company/923804277/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923804277/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923804277",
"chain": [
{ "org_no": "998729025", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "923804277", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "923804277" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Nesveien 19 AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Nesveien 19 AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Nesveien 19 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Bærum | − |
Kunngjøringer20
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 16.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.4.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 8.8.2023 | Forretningsadresse ↗ |
| 24.4.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.12.2022 | Revisjon av årsregnskap ↗ |
| 27.12.2022 | Revisor ↗ |
| 29.4.2022 | Signatur ↗ |
| 28.4.2022 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/923804277/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923804277/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923804277",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-16", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-21", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "923804277" })Spør AI-assistenten
Når ble Nesveien 19 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Nesveien 19 AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Nesveien 19 AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 13,4 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 7,69 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 6,45 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | -6,5 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/923804277/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923804277/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923804277",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64570,
"revenue": { "value": 523096, "percentile": 0.493 },
"operating_margin": { "value": 0.0853, "percentile": 0.2612 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "923804277" })Spør AI-assistenten
Er Nesveien 19 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Hvor solid er Nesveien 19 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Nesveien 19 AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+1 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Nesveien 19 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Nesveien 19 AS?
Det er registrert 76 560 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 1 675 i Bærum.
Er Nesveien 19 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2019, som er lenger enn 29 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 3 572 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Nesveien 19 AS i Enhetsregisteret?
Nesveien 19 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Nesveien 19 AS med?
Nesveien 19 AS driver innen utleie av egen eller leid fast eiendom, med NACE-kode 68.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Forvalte Nesveien 19 som er næringseiendom samt investere i andre selskaper.
Hvem sitter i styret i Nesveien 19 AS?
Kjell Norderhaug er registrert som styreleder i Nesveien 19 AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem eier Nesveien 19 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Kn-Invest AS største eier i Nesveien 19 AS med 100 % av aksjene.
Hva er omsetningen til Nesveien 19 AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 523 096 kr, opp 6 % fra 2024. Egenkapitalen var 260 570 kr ved årsslutt.
Er Nesveien 19 AS registrert i MVA-registeret?
Nesveien 19 AS er registrert i MVA-registeret (siden 2022) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.