Vulusjøen Løypekjøring AS
- Omsetning
- 776 358
- −14,7 %
- Resultat
- 7 194
- −94,7 %
Om Vulusjøen Løypekjøring AS
Vulusjøen Løypekjøring AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Levanger, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Drift av idrettsanlegg. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Ole Andreas Hustad er styrets leder. I 2025 hadde Vulusjøen Løypekjøring AS en omsetning på 776 358 kr, en nedgang på 15 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 7 194 kr. Egenkapitalen var 903 432 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Frol Idrettslag med 40 % av aksjene. Selskapet er ett av 3 innen drift av idrettsanlegg i Levanger, og ett av 1 122 i Norge. Det ble etablert samme år som 38 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (59 %).
Aktivitet
Oppkjøring av skiløyper på fjellet.
Formål
Drift og utvikling av løypekjøring på Vulusjøen, herunder Frolfjellet skisenter og turløypene fra Vulusjøen. Formålet kan utvides til også å gjelde tilsvarende utfartssteder i kommunen. Selskapet er uten økonomisk formål.
API og MCPGET /company/923190767
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923190767" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923190767",
"name": "VULUSJØEN LØYPEKJØRING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "93.110",
"nace_desc": "Drift av idrettsanlegg",
"employees": null,
"address": { "municipality": "LEVANGER", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "923190767" })Spør AI-assistenten
Hvor i Levanger holder Vulusjøen Løypekjøring AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Vulusjøen Løypekjøring AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Vulusjøen Løypekjøring AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −14,7 % fra 2024 · +9,4 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 776 358 kr | 21 947 kr | 7 194 kr | 969 337 kr | 903 432 kr | 65 905 kr |
| 2024 | 909 623 kr | 204 336 kr | 137 001 kr | 1,64 mill kr | 896 238 kr | 739 436 kr |
| 2023 | 726 573 kr | 13 689 kr | −58 331 kr | 1,68 mill kr | 735 676 kr | 945 431 kr |
| 2022 | 652 787 kr | 25 914 kr | −34 737 kr | 1,87 mill kr | 794 007 kr | 1,07 mill kr |
| 2021 | 709 389 kr | 18 775 kr | −29 011 kr | 2,19 mill kr | 828 744 kr | 1,36 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var avskrivninger den største kostnadsposten, med om lag 50 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 17 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 84 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/923190767/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923190767/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923190767",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 776358, "operating_profit": 21947, "net_profit": 7194, "equity": 903432, … },
{ "year": 2024, "revenue": 909623, "operating_profit": 204336, "net_profit": 137001, "equity": 896238, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "923190767" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Vulusjøen Løypekjøring AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Vulusjøen Løypekjøring AS i 2025?
Hvor mye falt omsetningen til Vulusjøen Løypekjøring AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Roller og styre6
Styre
5Sist endret 24.04.2026Regnskapsfører
1Sist endret 11.12.2025API og MCPGET /company/923190767/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923190767/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923190767",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "923190767" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Vulusjøen Løypekjøring AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Vulusjøen Løypekjøring AS?
Hvem er regnskapsfører for Vulusjøen Løypekjøring AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Frol Idrettslag | Selskap | Ordinære aksjer | 40,0 % | 40 |
| Frol Bygdealmenning | Selskap | Ordinære aksjer | 25,0 % | 25 |
| Levanger Kommune | Selskap | Ordinære aksjer | 20,0 % | 20 |
| Munkebyvola Hytteområde | Selskap | Ordinære aksjer | 10,0 % | 10 |
| Vulusjølaget | Selskap | Ordinære aksjer | 5,0 % | 5 |
5 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2021
API og MCPGET /company/923190767/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923190767/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923190767",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "FROL IDRETTSLAG", "is_corporate": true, "ownership_pct": 40, "year": 2021, … },
{ "shareholder_name": "FROL BYGDEALMENNING", "is_corporate": true, "ownership_pct": 25, "year": 2021, … },
…
],
"total": 5
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "923190767" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Vulusjøen Løypekjøring AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Vulusjøen Løypekjøring AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Vulusjøen Løypekjøring AS eier Frol Idrettslag, og hvem eier resten?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Vulusjøen Løypekjøring AS | BEDR | Drift av idrettsanlegg | Levanger | − |
Kunngjøringer17
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 21.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.4.2026 | Styre ↗ |
| 9.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.8.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.6.2024 | Styre ↗ |
| 25.9.2023 | Vedtektsdato ↗ |
| 24.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.4.2023 | Styre ↗ |
| 21.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.6.2022 | Styre ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/923190767/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923190767/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923190767",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-21", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-04-23", "type": "Styre", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "923190767" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Vulusjøen Løypekjøring AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Vulusjøen Løypekjøring AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Vulusjøen Løypekjøring AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre+Ole Gunnar Vestvik(Styremedlem)+Vibeke Sletbakk(Styremedlem)−Øystein Veske(Styremedlem)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 93,2 % | 34,4 % |
| Likviditetsgrad | 13,47 | 1,55 |
| Gjeldsgrad | 0,07 | 0,91 |
| Egenkapitalrentabilitet | 0,8 % | 1,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/923190767/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923190767/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923190767",
"nace_code": "93.110",
"industry_count": 710,
"revenue": { "value": 776358, "percentile": 0.3686 },
"operating_margin": { "value": 0.0283, "percentile": 0.4769 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "923190767" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Vulusjøen Løypekjøring AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Vulusjøen Løypekjøring AS på i bransjen?
Hvor ligger Vulusjøen Løypekjøring AS blant de 710 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Vulusjøen Løypekjøring AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Vulusjøen Løypekjøring AS?
Det er registrert 1 122 selskaper i Norge innen drift av idrettsanlegg, hvorav 3 i Levanger.
Er Vulusjøen Løypekjøring AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2019, som er lenger enn 29 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 38 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Vulusjøen Løypekjøring AS et aktivt selskap?
Vulusjøen Løypekjøring AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken bransje tilhører Vulusjøen Løypekjøring AS?
Vulusjøen Løypekjøring AS driver innen drift av idrettsanlegg, med NACE-kode 93.110 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Oppkjøring av skiløyper på fjellet.
Hvilken selskapsform har Vulusjøen Løypekjøring AS?
Vulusjøen Løypekjøring AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvilke eiere står bak Vulusjøen Løypekjøring AS?
Vulusjøen Løypekjøring AS eies i hovedsak av Frol Idrettslag (40 %). Totalt er det registrert 5 aksjonærer. Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2021.
Hva er omsetningen til Vulusjøen Løypekjøring AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 776 358 kr, ned 15 % fra 2024. Egenkapitalen var 903 432 kr ved årsslutt.
Hva er driftsresultatet til Vulusjøen Løypekjøring AS?
I 2025 hadde Vulusjøen Løypekjøring AS et driftsresultat på 21 947 kr.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Vulusjøen Løypekjøring AS?
Vulusjøen Løypekjøring AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.