Sector Alarm Manco AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −161 901
- 7 års regnskap
Om Sector Alarm Manco AS
Sector Alarm Manco AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Kasper Wold Kaarbø er styrets leder. I 2025 hadde Sector Alarm Manco AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 161 901 kr. Egenkapitalen var 150,82 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Sector Alarm Topco AS med 6,1 % av aksjene. Det er eldre enn 81 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet
Investeringer og deltakelse i andre selskaper, samt alt det som står i naturlig forbindelse med dette
Formål
Å investere i og delta i andre selskaper, samt all virksomhet som hermed står i forbindelse.
API og MCPGET /company/923186840
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923186840" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923186840",
"name": "SECTOR ALARM MANCO AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "00.000",
"nace_desc": "Uoppgitt",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "923186840" })Spør AI-assistenten
Er Sector Alarm Manco AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Sector Alarm Manco AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Sector Alarm Manco AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −125 252 kr | −161 901 kr | 151,75 mill kr | 150,82 mill kr | 926 514 kr |
| 2024 | 0 kr | −97 641 kr | −132 635 kr | 126,83 mill kr | 125,99 mill kr | 844 560 kr |
| 2023 | 0 kr | −41 806 kr | −77 107 kr | 126,88 mill kr | 126,12 mill kr | 755 527 kr |
| 2022 | 0 kr | −130 148 kr | −119 651 kr | 126,64 mill kr | 126,20 mill kr | 439 479 kr |
| 2021 | 0 kr | −131 608 kr | −102 654 kr | 106,61 mill kr | 106,33 mill kr | 278 999 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 15 000 kr
- Gjeld til konsernselskaper
- 910 000 kr (1 % av balansen)
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 81 000 kr
API og MCPGET /company/923186840/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923186840/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923186840",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -125252, "net_profit": -161901, "equity": 150823134, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -97641, "net_profit": -132635, "equity": 125989515, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "923186840" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Sector Alarm Manco AS i 2025?
Hvor stort underskudd hadde Sector Alarm Manco AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Sector Alarm Manco AS de siste årene.
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 17.06.2025Revisor
1Sist endret 16.10.2019API og MCPGET /company/923186840/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923186840/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923186840",
"roles": [
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "923186840" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Sector Alarm Manco AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Sector Alarm Manco AS?
List alle roller i Sector Alarm Manco AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
10 nye · 9 ute · 2 endret eierandel
- Begoña González-Alemán Callejahadde 1,7 %
… og 8 flere
- Sector Alarm Topco AS12,9 % → 6,1 %
- Cedric Bernard Laufer2,4 % → 3,9 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Sector Alarm Topco AS | Selskap | B-aksjer | 6,1 % | 8 510 |
| Cedric Bernard Laufer | Person | B-aksjer | 3,9 % | 5 448 |
| Jaaberg AS | Selskap | B-aksjer | 3,7 % | 5 180 |
| Fabio Ansaloni | Person | B-aksjer | 3,0 % | 4 092 |
| Amsoco Holding AS | Selskap | B-aksjer | 2,9 % | 4 000 |
| Cotobro Investment Ab | Selskap | B-aksjer | 2,9 % | 4 000 |
| Calamo Invest AS | Selskap | B-aksjer | 2,8 % | 3 921 |
| Lorenzo Bianchi | Person | B-aksjer | 2,7 % | 3 669 |
| Mather AS | Selskap | B-aksjer | 2,5 % | 3 389 |
| Eoin Dunne | Person | B-aksjer | 2,2 % | 3 000 |
107 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/923186840/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923186840/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923186840",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "SECTOR ALARM TOPCO AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 6.14,
"year": 2025,
…
},
{ "shareholder_name": "JAABERG AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 3.74, "year": 2025, … },
…
],
"total": 107
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "923186840" })Spør AI-assistenten
Er Sector Alarm Manco AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Sector Alarm Manco AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Sector Alarm Manco AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Vis 13 flere eiere ↓Vis færre ↑
Viser de 25 største av 107 beregnede eiere.
Sporet stopper ved utenlandske eiere — utenlandske aksjonærregistre er ikke offentlig tilgjengelige.
Kunngjøringer30
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 30.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.6.2025 | Fullmakt kapitalforhøyelse ↗ |
| 17.6.2025 | Kapital ↗ |
| 17.6.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 17.6.2025 | Styre ↗ |
| 22.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.11.2022 | Fullmakt kapitalforhøyelse ↗ |
| 1.11.2022 | Kapital ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/923186840/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923186840/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923186840",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-21", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "923186840" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Sector Alarm Manco AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Sector Alarm Manco AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Sector Alarm Manco AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i aksjekapital
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 99,4 % | 85,8 % |
| Likviditetsgrad | 1,01 | 3,56 |
| Gjeldsgrad | 0,01 | 0,07 |
| Egenkapitalrentabilitet | -0,1 % | 0,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/923186840/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/923186840/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "923186840",
"nace_code": "00.000",
"industry_count": 45448,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0022 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "923186840" })Spør AI-assistenten
Er Sector Alarm Manco AS blant de største selskapene innen uoppgitt?
Hvor solid er Sector Alarm Manco AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Sector Alarm Manco AS blant de 45448 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Investeringer
SECTOR ALARM MANCO AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Sector Alarm Midco AS | Oslo | 0,7 % | 2019 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+36 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Godt å vite om Sector Alarm Manco AS
Hvor lenge har Sector Alarm Manco AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Sector Alarm Manco AS ble etablert i 2019 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 81 % av selskapene.
Hvilken status har Sector Alarm Manco AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Sector Alarm Manco AS i Brønnøysundregistrene.
Hva slags selskap er Sector Alarm Manco AS?
Organisasjonsformen til Sector Alarm Manco AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvilke eiere står bak Sector Alarm Manco AS?
Største aksjonær i Sector Alarm Manco AS er Sector Alarm Topco AS med 6,1 % av aksjene, fulgt av Cedric Bernard Laufer (3,9 %) og Jaaberg AS (3,7 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva omsatte Sector Alarm Manco AS for i 2025?
I 2025 omsatte Sector Alarm Manco AS for 0 kr. Årsresultatet ble et underskudd på 161 901 kr.
Hvor lønnsom er driften i Sector Alarm Manco AS?
Driftsresultatet for 2025 var −125 252 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor mye egenkapital har Sector Alarm Manco AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Sector Alarm Manco AS en egenkapital på 150,82 mill kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 99,4 %.
Hvor stor aksjekapital har Sector Alarm Manco AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Sector Alarm Manco AS er 1,38 mill kr (138 494 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvor holder Sector Alarm Manco AS til?
Sector Alarm Manco AS holder til i Vitaminveien 1A, 0485, OSLO, i Oslo kommune.
Hvilket org.nr har Sector Alarm Manco AS?
Sector Alarm Manco AS har org.nr 923 186 840 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.