Hopp til innhold
Følg sokfirma.no på LinkedIn.Følg oss
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Ninensoma Consulting AS

Org.nr 923136088

Om Ninensoma Consulting AS

Ninensoma Consulting AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Bergen, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Nina Skage er daglig leder, og Nina Skage er styreleder. I 2025 hadde Ninensoma Consulting AS en omsetning på 600,38K kr, en nedgang på 30 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 191,35K kr. Egenkapitalen var −6 027 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Nina Skage med 100 % av aksjene.

Aktivitet

Økonomisk og administrativ rådgivning.

Formål

Økonomisk og administrativ rådgivning, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.

Økonomi

Balanse

2025
Eiendeler1,20 mill kr
Anleggsmidler86 %1,03 mill krOmløpsmidler14 %167,90K kr
Egenkapital og gjeld1,20 mill kr
Innskutt egenkapital3 %30,00K krOpptjent egenkapital-3 %−36,03K krKortsiktig gjeld10 %118,67K kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader734,45K kr
Netto finans−57,28K kr
Ordinært resultat før skatt−191,35K kr
ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
2025600,38K kr−134,07K kr−191,35K kr1,20 mill kr−6 027 kr1,20 mill kr
2024860,55K kr138,05K kr12,65K kr1,48 mill kr185,33K kr1,30 mill kr
202387,03K kr−43,69K kr−63,67K kr1,24 mill kr172,68K kr1,07 mill kr
2022138,75K kr5 857 kr181,10K kr1,27 mill kr236,34K kr1,04 mill kr
2021226,68K kr−52,24K kr−55,40K kr1,11 mill kr55,24K kr1,06 mill kr
Årsregnskap

Roller og styre3

Daglig leder

1Sist endret 30.07.2019
Nina Skage(f. 1962)
Daglig lederSignatur

Styre

1Sist endret 30.07.2019
Nina Skage(f. 1962)
Styrets lederSignatur

Regnskapsfører

1Sist endret 01.10.2019
Regnskapsfører
repr. COMPLÉR ACCOUNTING ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Aksjonærer

År:
AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Nina SkagePersonOrdinære aksjer100.0 %3 000

1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Ninensoma Consulting ASBEDRBedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivningBergen

Kunngjøringer9

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  4. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Investeringer

NINENSOMA CONSULTING AS eier aksjer i 5 selskaper

SelskapKommuneEierandelFørste årSiste årStatus
Hiq Brands ASBergen4.6 %20212025Aktiv
Simen Vatne Produkter ASBergen1.0 %20252025Aktiv
Fjåk Chocolate ASEidfjord0.3 %20242025Aktiv
Podtown Holding I ASBergen0.1 %20242025Aktiv
Dyrket.no ASHole0.1 %20252025Aktiv

Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.

Også på denne adressen

Folk spør om Ninensoma Consulting AS

Hvilken status har Ninensoma Consulting AS i Enhetsregisteret?

Ninensoma Consulting AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvilken selskapsform har Ninensoma Consulting AS?

Ninensoma Consulting AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.

Hvem er daglig leder i Ninensoma Consulting AS?

Daglig leder i Ninensoma Consulting AS er Nina Skage, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvilke eiere står bak Ninensoma Consulting AS?

Ninensoma Consulting AS eies i hovedsak av Nina Skage (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.

Hvordan går det økonomisk med Ninensoma Consulting AS?

Ninensoma Consulting AS hadde i 2025 en omsetning på 600,38K kr og et underskudd på 191,35K kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over.

Hva er driftsresultatet til Ninensoma Consulting AS?

I 2025 hadde Ninensoma Consulting AS et driftsresultat på −134,07K kr, som tilsvarer en driftsmargin på −22,3 %.

Hvor gammelt er Ninensoma Consulting AS?

Ninensoma Consulting AS ble stiftet i 2019 og har dermed vært registrert i rundt 7 år.

Alle kommuner i Vestland