Hopp til innhold
Nyttsokfirma i Claude og ChatGPTLes mer →
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Ski I Sentrum N1 AS

Org.nr 923106804
Omsetning
0
2025
Resultat
−170 197
7 års regnskap
Mer

Om Ski I Sentrum N1 AS

Ski I Sentrum N1 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Hol, Buskerud. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Arne Pålgardhaugen er styrets leder. I 2025 hadde Ski I Sentrum N1 AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 170 197 kr. Egenkapitalen var −370 209 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Geilo Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 133 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Hol, og ett av 76 550 i Norge. Det ble etablert samme år som 3 569 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).

Aktivitet og formål

Eie, forvalte og utvikle fast eiendom, samt deltakelse i andre selskaper og virksomheter av enhver art.

API og MCPGET /company/923106804

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/923106804" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "923106804",
  "name": "SKI I SENTRUM N1 AS",
  "org_form": "AS",
  "nace_code": "68.200",
  "nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
  "employees": null,
  "address": { "municipality": "HOL", "county": "BUSKERUD", … },
  …
}

MCP

lookup_company({ "org_no": "923106804" })

Spør AI-assistenten

  • Når ble Ski I Sentrum N1 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
  • Hvor i Hol holder Ski I Sentrum N1 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
  • Er Ski I Sentrum N1 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Kom i gang med API og MCP →

Økonomi

Omsetning 2021–2025

ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20250 kr−74 182 kr−170 197 kr854 211 kr−370 209 kr1,22 mill kr
20240 kr−72 643 kr−165 244 kr1,18 mill kr−200 012 kr1,38 mill kr
20230 kr−63 349 kr−126 818 kr561 785 kr−484 768 kr1,05 mill kr
20220 kr−61 366 kr−88 274 kr490 112 kr−357 950 kr848 062 kr
20210 kr−94 916 kr−108 311 kr241 006 kr−269 676 kr510 682 kr

Balanse

2025
Eiendeler854 211 kr
Anleggsmidler100 %854 211 krOmløpsmidler0 %0 kr
Egenkapital og gjeld854 211 kr
Innskutt egenkapital56 %480 000 krOpptjent egenkapital-100 %−850 209 krKortsiktig gjeld2 %18 444 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader74 182 kr
Netto finans−96 015 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Ved utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.

Mellomværende med konsernselskaper (2025)

Rentekostnad til konsernselskaper
96 000 kr
Se pengene internt i konsernet →
API og MCPGET /company/923106804/financials

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/923106804/financials" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "923106804",
  "years": [
    { "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -74182, "net_profit": -170197, "equity": -370209, … },
    { "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -72643, "net_profit": -165244, "equity": -200012, … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_financials({ "org_no": "923106804" })

Spør AI-assistenten

  • Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Ski I Sentrum N1 AS de siste årene.
  • Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Ski I Sentrum N1 AS per år.
  • Hvordan har omsetningen til Ski I Sentrum N1 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?

Roller og styre3

Styre

1Sist endret 18.07.2019
Styrets lederSignatur

Regnskapsfører

1Sist endret 06.08.2019
Regnskapsfører
repr. SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET VALHALL ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Revisor

1Sist endret 18.07.2019
Revisor
repr. ERNST & YOUNG ASGodkjent revisjonsforetakVis revisor-profil →
API og MCPGET /company/923106804/roles

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/923106804/roles" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "923106804",
  "roles": [
    { "role_type": "Regnskapsfører", … },
    { "role_type": "Revisor", … },
    { "role_type": "Styrets leder", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_roles({ "org_no": "923106804" })

Spør AI-assistenten

  • List alle roller i Ski I Sentrum N1 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
  • Hvem sitter i styret i Ski I Sentrum N1 AS?
  • Hvilket revisjonsselskap reviderer Ski I Sentrum N1 AS?

Aksjonærer og eierstruktur

Eierendringer

Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.

1 nye · 1 ute

Inn (1)
Ut (1)
AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Geilo Holding ASSelskapOrdinære aksjer100,0 %30 000

1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

API og MCPGET /company/923106804/shareholders

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/923106804/shareholders" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "923106804",
  "shareholders": [
    { "shareholder_name": "GEILO HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
  ],
  "total": 1
}

MCP

get_company_shareholders({ "org_no": "923106804" })

Spør AI-assistenten

  • Hvor mange aksjonærer har Ski I Sentrum N1 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
  • Hvem eier Ski I Sentrum N1 AS, og hvor store eierandeler har de?
  • Hvor stor andel av Ski I Sentrum N1 AS eier Geilo Holding AS, og hvem eier resten?

Reelle eiere

Beregnet fra aksjonærregisteret 2025

Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.

Eierstrukturen inneholder krysseierskap (sirkulært eierskap). Sporet stopper ved utenlandske eiere — utenlandske aksjonærregistre er ikke offentlig tilgjengelige.

Kunngjøringer10

API og MCPGET /company/923106804/kunngjoeringer

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/923106804/kunngjoeringer" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "923106804",
  "kunngjoeringer": [
    { "dato": "2026-06-29", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    { "dato": "2025-06-26", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "923106804" })

Spør AI-assistenten

  • Når ble Ski I Sentrum N1 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
  • Når leverte Ski I Sentrum N1 AS sist godkjent årsregnskap?
  • Hva er de siste kunngjøringene for Ski I Sentrum N1 AS i Brønnøysundregistrene?

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Endring i roller og styre
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  4. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Egenkapitalandel-43,3 %37,0 %
Likviditetsgrad0,001,76

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

API og MCPGET /company/923106804/benchmark

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/923106804/benchmark" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "923106804",
  "nace_code": "68.200",
  "industry_count": 64561,
  "revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0017 },
  "operating_margin": null,
  …
}

MCP

get_company_benchmark({ "org_no": "923106804" })

Spør AI-assistenten

  • Er Ski I Sentrum N1 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
  • Hvor solid er Ski I Sentrum N1 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
  • Hvor ligger Ski I Sentrum N1 AS blant de 64561 selskapene i bransjen på omsetning og margin?

Godt å vite om Ski I Sentrum N1 AS

Hvor stor er bransjen Ski I Sentrum N1 AS tilhører?

Ski I Sentrum N1 AS er ett av 133 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Hol, og ett av 76 550 på landsbasis.

Hvor lenge har Ski I Sentrum N1 AS eksistert sammenlignet med bransjen?

Ski I Sentrum N1 AS ble etablert i 2019 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 29 % av selskapene i bransjen.

Er Ski I Sentrum N1 AS et aktivt selskap?

Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Ski I Sentrum N1 AS i Brønnøysundregistrene.

Hvilken selskapsform har Ski I Sentrum N1 AS?

Organisasjonsformen til Ski I Sentrum N1 AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.

Hvem er største aksjonær i Ski I Sentrum N1 AS?

Største aksjonær i Ski I Sentrum N1 AS er Geilo Holding AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.

Hvem er morselskapet til Ski I Sentrum N1 AS?

Selskapet er datterselskap av Geilo Holding AS (100 % eierandel).

Hva omsatte Ski I Sentrum N1 AS for i 2025?

I 2025 omsatte Ski I Sentrum N1 AS for 0 kr. Årsresultatet ble et underskudd på 170 197 kr.

Hvor lønnsom er driften i Ski I Sentrum N1 AS?

Driftsresultatet for 2025 var −74 182 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.

Hvor solid er økonomien i Ski I Sentrum N1 AS?

Basert på regnskapstallene for 2025 har Ski I Sentrum N1 AS økonomisk helse-vurderingen B (Solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.

Hvem er revisor og regnskapsfører for Ski I Sentrum N1 AS?

I Enhetsregisteret er Ski I Sentrum N1 AS registrert med regnskapsfører Sparebank 1 Regnskapshuset Valhall AS og revisor Ernst & Young AS.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Buskerud