Lauvås Og Lauvås AS
Org.nr 922796300
Om Lauvås Og Lauvås AS
Lauvås Og Lauvås AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor scenekunst. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Peder Lauvås er daglig leder, og Peder Lauvås er styreleder. I 2025 hadde Lauvås Og Lauvås AS en omsetning på 56 600 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 56 600 kr. Egenkapitalen var 56 600 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Alv Roe Lauvås med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 3 197 innen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor scenekunst i Oslo, og ett av 7 717 i Norge. Det ble etablert samme år som 498 andre selskaper i bransjen. Bare 5 % av selskapene i bransjen har samme selskapsform.
Aktivitet
Skuespiller. Produksjon av film, video og fjernsynsprogram. Scenetjenester som regissør. Scenetjenester som produsent.
Formål
Drive pedagogisk, juridisk og kreativ rådgivning, medvirke eller delta i andre selskaper innen samme virksomhet, samt alt som hører naturlig til dette.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 56 600 kr | 56 600 kr | 56 600 kr | 56 600 kr | 56 600 kr | 0 kr |
| 2024 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
| 2023 | – | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
| 2022 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 30 000 kr | 0 kr |
| 2021 | 112 750 kr | 89 350 kr | 89 350 kr | 0 kr | 89 350 kr | 0 kr |
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 24.07.2025Styre
1Sist endret 24.07.2025Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Alv Roe Lauvås | Person | Ordinære aksjer | 100.0 % | 30 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Lauvås Og Lauvås AS | BEDR | Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor scenekunst | Oslo | − |
Kunngjøringer13
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 30.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.10.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 24.7.2025 | Styre ↗ |
| 24.7.2025 | Daglig leder ↗ |
| 30.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.4.2022 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 100,0 % | 45,4 % |
| Gjeldsgrad | 0,00 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | 100,0 % | 15,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Lauvås Og Lauvås AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Lauvås Og Lauvås AS?
Det er registrert 7 717 selskaper i Norge innen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor scenekunst, hvorav 3 197 i Oslo.
Er Lauvås Og Lauvås AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2019, som er lenger enn 46 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 498 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Lauvås Og Lauvås AS i Enhetsregisteret?
Lauvås Og Lauvås AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Lauvås Og Lauvås AS?
Daglig leder i Lauvås Og Lauvås AS er Peder Lauvås, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem sitter i styret i Lauvås Og Lauvås AS?
Peder Lauvås er registrert som styreleder i Lauvås Og Lauvås AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvilke eiere står bak Lauvås Og Lauvås AS?
Største aksjonær i Lauvås Og Lauvås AS er Alv Roe Lauvås med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til Lauvås Og Lauvås AS?
I 2025 omsatte Lauvås Og Lauvås AS for 56 600 kr. Årsresultatet ble et overskudd på 56 600 kr.
Hva er organisasjonsnummeret til Lauvås Og Lauvås AS?
Organisasjonsnummeret til Lauvås Og Lauvås AS er 922 796 300. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 03.06.2019.
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.