Marlou Stylingbar & Café AS
- Omsetning
- 1,9 mill
- −2,8 %
- Resultat
- −75 451
- −168 %
Om Marlou Stylingbar & Café AS
Marlou Stylingbar & Café AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Skjønnhetspleie. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Anette Bjerke Klophus er daglig leder, og Anette Bjerke Klophus er styreleder. I 2025 hadde Marlou Stylingbar & Café AS en omsetning på 1,85 mill kr, en nedgang på 3 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 75 451 kr. Egenkapitalen var 166 834 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Anette Bjerke Klophus med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 1 193 innen skjønnhetspleie i Oslo, og ett av 6 560 i Norge. Det er eldre enn 70 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Tjenester innenfor kosmetikk, hår og skjønnhetspleie. Det skal holdes kurs og undervisning innenfor samme fag. Det skal også drives kaffebar med servering av drikke og ferdigprodusert mat samt annet som naturlig hører inn under denne virksomheten.
Formål
Tjenester innenfor kosmetikk, hår og skjønnhetspleie samt hva herved naturlig står i forbindelse, herunder kursing og undervisning. Drive kaffebar, herunder servering av drikke og ferdigprodusert mat, kjøp og salg, samt annet som naturlig hører inn under drift av kaffebar. Selskapet kan delta i og inneha eierandeler i andre selskaper.
API og MCPGET /company/922712301
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922712301" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922712301",
"name": "MARLOU STYLINGBAR & CAFÉ AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "96.220",
"nace_desc": "Skjønnhetspleie",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "922712301" })Spør AI-assistenten
Er Marlou Stylingbar & Café AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Marlou Stylingbar & Café AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Marlou Stylingbar & Café AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −2,8 % fra 2024 · +5,9 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,85 mill kr | −102 093 kr | −75 451 kr | 848 049 kr | 166 834 kr | 681 215 kr |
| 2024 | 1,91 mill kr | 138 107 kr | 111 003 kr | 937 284 kr | 242 284 kr | 695 000 kr |
| 2023 | 1,93 mill kr | 107 142 kr | 85 796 kr | 879 404 kr | 131 281 kr | 748 123 kr |
| 2022 | 2,35 mill kr | 106 810 kr | 97 690 kr | 775 946 kr | 45 485 kr | 730 460 kr |
| 2021 | 1,75 mill kr | 349 834 kr | 348 976 kr | 501 509 kr | −52 205 kr | 553 714 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er lønnskostnader, som utgjør om lag 35 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 84 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/922712301/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922712301/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922712301",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1852393,
"operating_profit": -102093,
"net_profit": -75451,
"equity": 166834,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 1906269,
"operating_profit": 138107,
"net_profit": 111003,
"equity": 242284,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "922712301" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Marlou Stylingbar & Café AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Marlou Stylingbar & Café AS per år.
Hvordan har omsetningen til Marlou Stylingbar & Café AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 23.04.2020Styre
1Sist endret 07.05.2019Regnskapsfører
1Sist endret 12.10.2026API og MCPGET /company/922712301/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922712301/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922712301",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "922712301" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Marlou Stylingbar & Café AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Marlou Stylingbar & Café AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Marlou Stylingbar & Café AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Anette Bjerke Klophus | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/922712301/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922712301/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922712301",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "922712301" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Marlou Stylingbar & Café AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Marlou Stylingbar & Café AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Marlou Stylingbar & Café AS | BEDR | Skjønnhetspleie | Oslo | − |
Kunngjøringer11
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 25.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.7.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.9.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.4.2020 | Daglig leder ↗ |
| 4.12.2019 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/922712301/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922712301/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922712301",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-04-25", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-04-03", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "922712301" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Marlou Stylingbar & Café AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Marlou Stylingbar & Café AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Marlou Stylingbar & Café AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+ENORA AS(Regnskapsfører)−VALUE GROUP AS(Regnskapsfører)
- Endring i roller og styre−IREGNSKAP AS(Regnskapsfører)
- Endring i roller og styre+VALUE GROUP AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 19,7 % | 16,9 % |
| Likviditetsgrad | 5,71 | 1,15 |
| Gjeldsgrad | 4,08 | 1,45 |
| Egenkapitalrentabilitet | -45,2 % | 13,4 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/922712301/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922712301/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922712301",
"nace_code": "96.220",
"industry_count": 995,
"revenue": { "value": 1852393, "percentile": 0.7123 },
"operating_margin": { "value": -0.0551, "percentile": 0.28 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "922712301" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Marlou Stylingbar & Café AS på i bransjen?
Hvor ligger Marlou Stylingbar & Café AS blant de 995 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Marlou Stylingbar & Café AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså i Oslo
1 000+ til i Oslo →Vis 5 tilVis færre
Godt å vite om Marlou Stylingbar & Café AS
Hvor stor er bransjen Marlou Stylingbar & Café AS tilhører?
Marlou Stylingbar & Café AS er ett av 1 193 selskaper innen skjønnhetspleie i Oslo, og ett av 6 560 på landsbasis.
Hvor lenge har Marlou Stylingbar & Café AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Marlou Stylingbar & Café AS ble etablert i 2019 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 70 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Marlou Stylingbar & Café AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Marlou Stylingbar & Café AS i Brønnøysundregistrene.
Hva betyr organisasjonsformen AS?
Organisasjonsformen til Marlou Stylingbar & Café AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem leder Marlou Stylingbar & Café AS?
Anette Bjerke Klophus er registrert som daglig leder i Marlou Stylingbar & Café AS.
Hvilke eiere står bak Marlou Stylingbar & Café AS?
Største aksjonær i Marlou Stylingbar & Café AS er Anette Bjerke Klophus med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva omsatte Marlou Stylingbar & Café AS for i 2025?
I 2025 omsatte Marlou Stylingbar & Café AS for 1,85 mill kr, ned 3 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 75 451 kr.
Hvor solid er økonomien i Marlou Stylingbar & Café AS?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Marlou Stylingbar & Café AS økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.