Manger Fotklinikk AS
- Omsetning
- 1,1 mill
- +2,6 %
- Resultat
- 27 236
- −85,2 %
Om Manger Fotklinikk AS
Manger Fotklinikk AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Alver, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Andre helsetjenester ellers. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Renate Karin Austgarden er daglig leder, og Renate Karin Austgarden er styreleder. I 2025 hadde Manger Fotklinikk AS en omsetning på 1,07 mill kr, en økning på 3 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 27 236 kr. Egenkapitalen var 536 383 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Renate Karin Austgarden med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 26 innen andre helsetjenester ellers i Alver, og ett av 8 190 i Norge. Det er eldre enn 55 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet og formål
Drive fotklinikk og salg av ulike pleieprodukter og andre artikler.
API og MCPGET /company/922674612
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922674612" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922674612",
"name": "MANGER FOTKLINIKK AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "86.993",
"nace_desc": "Andre helsetjenester ellers",
"employees": null,
"address": { "municipality": "ALVER", "county": "VESTLAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "922674612" })Spør AI-assistenten
Når ble Manger Fotklinikk AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Alver holder Manger Fotklinikk AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Manger Fotklinikk AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +2,6 % fra 2024 · +23,4 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,07 mill kr | 35 922 kr | 27 236 kr | 680 997 kr | 536 383 kr | 144 614 kr |
| 2024 | 1,05 mill kr | 228 275 kr | 183 879 kr | 690 970 kr | 509 147 kr | 181 823 kr |
| 2023 | 924 173 kr | 139 219 kr | 107 992 kr | 496 441 kr | 325 268 kr | 171 172 kr |
| 2022 | 828 268 kr | 16 530 kr | 13 155 kr | 381 052 kr | 217 277 kr | 163 775 kr |
| 2021 | 869 972 kr | 81 397 kr | 63 559 kr | 352 964 kr | 204 121 kr | 148 842 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at lønnskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 58 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 72 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/922674612/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922674612/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922674612",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 1073584, "operating_profit": 35922, "net_profit": 27236, "equity": 536383, … },
{
"year": 2024,
"revenue": 1046701,
"operating_profit": 228275,
"net_profit": 183879,
"equity": 509147,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "922674612" })Spør AI-assistenten
Hvor mye vokste omsetningen til Manger Fotklinikk AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Manger Fotklinikk AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Manger Fotklinikk AS per år.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 27.04.2019Styre
1Sist endret 27.04.2019Regnskapsfører
1Sist endret 02.06.2026API og MCPGET /company/922674612/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922674612/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922674612",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "922674612" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Manger Fotklinikk AS?
Hvem er regnskapsfører for Manger Fotklinikk AS?
List alle roller i Manger Fotklinikk AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Renate Karin Austgarden | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 10 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/922674612/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922674612/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922674612",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "922674612" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Manger Fotklinikk AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Manger Fotklinikk AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Manger Fotklinikk AS | BEDR | Andre helsetjenester ellers | Alver | − |
Kunngjøringer9
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 20.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.4.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.7.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.5.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 27.4.2019 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/922674612/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922674612/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922674612",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-04-20", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-28", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "922674612" })Spør AI-assistenten
Når leverte Manger Fotklinikk AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Manger Fotklinikk AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Manger Fotklinikk AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre−MV REGNSKAP AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 78,8 % | 37,4 % |
| Likviditetsgrad | 4,71 | 1,38 |
| Gjeldsgrad | 0,27 | 0,79 |
| Egenkapitalrentabilitet | 5,1 % | 11,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/922674612/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922674612/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922674612",
"nace_code": "86.993",
"industry_count": 1441,
"revenue": { "value": 1073584, "percentile": 0.6253 },
"operating_margin": { "value": 0.0335, "percentile": 0.5194 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "922674612" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Manger Fotklinikk AS på i bransjen?
Hvor ligger Manger Fotklinikk AS blant de 1441 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Manger Fotklinikk AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+8 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Manger Fotklinikk AS
Hvor stor er bransjen Manger Fotklinikk AS tilhører?
Manger Fotklinikk AS er ett av 26 selskaper innen andre helsetjenester ellers i Alver, og ett av 8 190 på landsbasis.
Hvor lenge har Manger Fotklinikk AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Manger Fotklinikk AS ble etablert i 2019 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 55 % av selskapene i bransjen.
Er Manger Fotklinikk AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Manger Fotklinikk AS i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Manger Fotklinikk AS?
Manger Fotklinikk AS er registrert i bransjen Andre helsetjenester ellers (næringskode 86.993). Registrert aktivitet: Drive fotklinikk og salg av ulike pleieprodukter og andre artikler.
Hvem leder Manger Fotklinikk AS?
Renate Karin Austgarden er registrert som daglig leder i Manger Fotklinikk AS.
Hvem eier Manger Fotklinikk AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Renate Karin Austgarden største eier i Manger Fotklinikk AS med 100 % av aksjene.
Går Manger Fotklinikk AS med overskudd?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 1,07 mill kr, opp 3 % fra 2024. Egenkapitalen var 536 383 kr ved årsslutt.
Hvor mye egenkapital har Manger Fotklinikk AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Manger Fotklinikk AS en egenkapital på 536 383 kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 78,8 %.
Hvilket org.nr har Manger Fotklinikk AS?
Organisasjonsnummeret til Manger Fotklinikk AS er 922 674 612. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 27.04.2019.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.