- Omsetning
- 49 519
- −25,6 %
- Resultat
- −32 849
- −224,6 %
Om Israel Next STI
Israel Next STI er registrert som stiftelse med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i fond/legat som støtter veldedige og allmennyttige formål. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Anton Sigurd Eick er daglig leder, og Stephan Christiansen er styreleder. I 2025 hadde Israel Next STI en omsetning på 49 519 kr, en nedgang på 26 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 32 849 kr. Egenkapitalen var 331 508 kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 1 043 innen aktiviteter i fond/legat som støtter veldedige og allmennyttige formål i Oslo, og ett av 3 228 i Norge. Det ble etablert samme år som 56 andre selskaper i bransjen. Stiftelse er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet
Informasjonsspredning, utdanning/kurs, studiereiser og kristen aktivitet.
API og MCPGET /company/922664633
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922664633" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922664633",
"name": "ISRAEL NEXT STI",
"org_form": "STI",
"nace_code": "94.991",
"nace_desc": "Aktiviteter i fond/legat som støtter veldedige og allmennyttige formål",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "922664633" })Spør AI-assistenten
Er Israel Next STI registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Israel Next STI med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Israel Next STI: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −25,6 % fra 2024 · −82,9 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 519 kr | −47 581 kr | −32 849 kr | 342 244 kr | 331 508 kr | 10 736 kr |
| 2024 | 66 586 kr | 10 101 kr | 26 353 kr | 368 424 kr | 364 358 kr | 4 066 kr |
| 2023 | 447 930 kr | 324 544 kr | 333 390 kr | 344 684 kr | 338 005 kr | 6 679 kr |
| 2022 | 84 165 kr | −92 575 kr | −92 408 kr | 13 297 kr | 4 615 kr | 8 682 kr |
| 2021 | 289 988 kr | 111 890 kr | 111 929 kr | 87 243 kr | 97 023 kr | −9 781 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIBankinnskudd og kontanter utgjorde om lag 100 prosent av eiendelene ved utgangen av 2025. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/922664633/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922664633/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922664633",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 49519, "operating_profit": -47581, "net_profit": -32849, "equity": 331508, … },
{ "year": 2024, "revenue": 66586, "operating_profit": 10101, "net_profit": 26353, "equity": 364358, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "922664633" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Israel Next STI utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Israel Next STI i 2025?
Hvor mye falt omsetningen til Israel Next STI fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Roller og styre7
Daglig leder
1Sist endret 12.06.2026Styre
5Sist endret 18.07.2019Revisor
1Sist endret 18.07.2019API og MCPGET /company/922664633/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922664633/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922664633",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "922664633" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Israel Next STI: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Israel Next STI?
Hvem er daglig leder og styreleder i Israel Next STI?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Israel Next STI | AAFY | Aktiviteter i fond/legat som støtter veldedige og allmennyttige formål | Oslo | − |
Kunngjøringer7
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 1.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.8.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.9.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.6.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/922664633/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922664633/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922664633",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-01", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-08-13", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "922664633" })Spør AI-assistenten
Når leverte Israel Next STI sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Israel Next STI i Brønnøysundregistrene?
Når ble Israel Next STI sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre+Anton Sigurd Eick(Daglig leder)−Roar Sørensen(Daglig leder)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 96,9 % | 99,8 % |
| Likviditetsgrad | 31,88 | 37,53 |
| Gjeldsgrad | 0,03 | 0,00 |
| Egenkapitalrentabilitet | -9,9 % | 2,4 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/922664633/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922664633/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922664633",
"nace_code": "94.991",
"industry_count": 3099,
"revenue": { "value": 49519, "percentile": 0.5831 },
"operating_margin": { "value": -0.9609, "percentile": 0.1485 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "922664633" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Israel Next STI sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Israel Next STI på i bransjen?
Hvor ligger Israel Next STI blant de 3099 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIVis 5 tilVis færre
Også på denne adressen
Godt å vite om Israel Next STI
Hvor stor er bransjen Israel Next STI tilhører?
Israel Next STI er ett av 1 043 selskaper innen aktiviteter i fond/legat som støtter veldedige og allmennyttige formål i Oslo, og ett av 3 228 på landsbasis.
Hvor lenge har Israel Next STI eksistert sammenlignet med bransjen?
Israel Next STI ble etablert i 2019 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 14 % av selskapene i bransjen.
Er Israel Next STI et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Stiftelse. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Israel Next STI i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Israel Next STI?
Israel Next STI er registrert i bransjen Aktiviteter i fond/legat som støtter veldedige og allmennyttige formål (næringskode 94.991). Registrert aktivitet: Informasjonsspredning, utdanning/kurs, studiereiser og kristen aktivitet.
Hvem leder Israel Next STI?
Anton Sigurd Eick er registrert som daglig leder i Israel Next STI.
Hvem er styreleder i Israel Next STI?
Styrets leder i Israel Next STI er Stephan Christiansen. Styret har totalt 5 registrerte medlemmer.
Hva omsatte Israel Next STI for i 2025?
Israel Next STI hadde i 2025 en omsetning på 49 519 kr og et underskudd på 32 849 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor lønnsom er driften i Israel Next STI?
Driftsresultatet for 2025 var −47 581 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor mye egenkapital har Israel Next STI?
Ved utgangen av 2025 hadde Israel Next STI en egenkapital på 331 508 kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 96,9 %.
Hvor solid er økonomien i Israel Next STI?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Israel Next STI økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.