Mjas Invest AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −11 487
- 7 års regnskap
Om Mjas Invest AS
Mjas Invest AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Gjøvik, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Stian Almli er styrets leder. I 2025 hadde Mjas Invest AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 11 487 kr. Egenkapitalen var 8 049 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Stian Almli med 100 % av aksjene. Det er eldre enn 82 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet
Investering og forvaltning av eierinteresser.
Formål
Forvalte sine eierinteresser, foreta finansielle og industrielle investeringer, samt all annen virksomhet som naturlig hører sammen med dette.
API og MCPGET /company/922584346
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922584346" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922584346",
"name": "MJAS INVEST AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "00.000",
"nace_desc": "Uoppgitt",
"employees": null,
"address": { "municipality": "GJØVIK", "county": "INNLANDET", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "922584346" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Mjas Invest AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Mjas Invest AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Mjas Invest AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −11 500 kr | −11 487 kr | 1,13 mill kr | 8 049 kr | 1,12 mill kr |
| 2024 | 0 kr | −7 508 kr | −7 493 kr | 893 075 kr | 19 536 kr | 873 539 kr |
| 2023 | 0 kr | −3 936 kr | −3 921 kr | 893 060 kr | 27 029 kr | 866 031 kr |
| 2022 | 0 kr | −3 628 kr | −3 662 kr | 743 050 kr | 30 950 kr | 712 100 kr |
| 2021 | 33 kr | −4 172 kr | −4 172 kr | 746 712 kr | 34 612 kr | 712 100 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av omløpsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/922584346/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922584346/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922584346",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -11500, "net_profit": -11487, "equity": 8049, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -7508, "net_profit": -7493, "equity": 19536, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "922584346" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Mjas Invest AS per år.
Hvordan har omsetningen til Mjas Invest AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Mjas Invest AS i 2025?
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 04.04.2019Regnskapsfører
1Sist endret 02.10.2019API og MCPGET /company/922584346/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922584346/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922584346",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "922584346" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Mjas Invest AS?
Hvem er regnskapsfører for Mjas Invest AS?
List alle roller i Mjas Invest AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Stian Almli | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/922584346/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922584346/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922584346",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "922584346" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Mjas Invest AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Mjas Invest AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Kunngjøringer10
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 21.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 31.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.7.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.8.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.3.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 4.4.2019 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/922584346/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922584346/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922584346",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-21", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-26", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "922584346" })Spør AI-assistenten
Når ble Mjas Invest AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Mjas Invest AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Mjas Invest AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 0,7 % | 85,7 % |
| Likviditetsgrad | 0,87 | 3,55 |
| Gjeldsgrad | 139,59 | 0,07 |
| Egenkapitalrentabilitet | -142,7 % | 0,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/922584346/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922584346/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922584346",
"nace_code": "00.000",
"industry_count": 45474,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0021 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "922584346" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Mjas Invest AS blant de 45474 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Mjas Invest AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Mjas Invest AS blant de største selskapene innen uoppgitt?
Investeringer
MJAS INVEST AS eier aksjer i 3 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Visitcard AS | Gjøvik | 48,8 % | 2023 | 2025 | Aktiv |
| Snowcastle Games AS | Oslo | 2,9 % | 2020 | 2025 | Aktiv |
| Sava International AS | Lillestrøm | 0,8 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Vis 1 tilVis færre
Spørsmål og svar om Mjas Invest AS
Hvor lenge har Mjas Invest AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Mjas Invest AS ble etablert i 2019 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 82 % av selskapene.
Hvilken status har Mjas Invest AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Mjas Invest AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem er styreleder i Mjas Invest AS?
Styrets leder i Mjas Invest AS er Stian Almli.
Hvem eier Mjas Invest AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Stian Almli største eier i Mjas Invest AS med 100 % av aksjene.
Går Mjas Invest AS med overskudd?
Mjas Invest AS hadde i 2025 en omsetning på 0 kr og et underskudd på 11 487 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor lønnsom er driften i Mjas Invest AS?
Driftsresultatet for 2025 var −11 500 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor mye egenkapital har Mjas Invest AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Mjas Invest AS en egenkapital på 8 049 kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 0,7 %.
Hvilken regnskapsfører bruker Mjas Invest AS?
I Enhetsregisteret er Mjas Invest AS registrert med regnskapsfører Toten Regnskap AS.
Alle kommuner i Innlandet
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.