Tuneveien 4 AS
- Omsetning
- 608 897
- −26,8 %
- Resultat
- −123 934
- −378,5 %
Om Tuneveien 4 AS
Tuneveien 4 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Sarpsborg, Østfold. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Kjell Ivar Førrisdal er styrets leder. I 2025 hadde Tuneveien 4 AS en omsetning på 608 897 kr, en nedgang på 27 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 123 934 kr. Egenkapitalen var 249 819 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Jon Harald Førrisdal med 30 % av aksjene. Selskapet er ett av 601 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Sarpsborg, og ett av 76 536 i Norge. Det ble etablert samme år som 3 565 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Utleie av næringseiendom.
Formål
Kjøp og salg av aksjer, verdipapirer og eiendommer samt hva som dermed er forbundet. Videre ved aksjetegning eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.
API og MCPGET /company/922349223
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922349223" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922349223",
"name": "TUNEVEIEN 4 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "SARPSBORG", "county": "ØSTFOLD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "922349223" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Tuneveien 4 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Tuneveien 4 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Sarpsborg holder Tuneveien 4 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −26,8 % fra 2024 · +38,4 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 608 897 kr | −15 577 kr | −123 934 kr | 2,93 mill kr | 249 819 kr | 2,68 mill kr |
| 2024 | 832 092 kr | 210 380 kr | 44 501 kr | 3,08 mill kr | 373 753 kr | 2,71 mill kr |
| 2023 | 569 308 kr | 160 461 kr | 23 117 kr | 2,94 mill kr | 329 252 kr | 2,61 mill kr |
| 2022 | 585 197 kr | 62 756 kr | −8 226 kr | 2,92 mill kr | 306 135 kr | 2,61 mill kr |
| 2021 | 440 087 kr | 90 021 kr | 21 466 kr | 2,93 mill kr | 314 361 kr | 2,61 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at andre driftskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 63 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 34 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Årsregnskapet oppgir pantstillelser.
API og MCPGET /company/922349223/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922349223/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922349223",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 608897,
"operating_profit": -15577,
"net_profit": -123934,
"equity": 249819,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": 832092, "operating_profit": 210380, "net_profit": 44501, "equity": 373753, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "922349223" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Tuneveien 4 AS i 2025?
Hvor mye falt omsetningen til Tuneveien 4 AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Hvor stort underskudd hadde Tuneveien 4 AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 07.03.2019Regnskapsfører
1Sist endret 25.06.2026API og MCPGET /company/922349223/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922349223/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922349223",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "922349223" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Tuneveien 4 AS?
List alle roller i Tuneveien 4 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Tuneveien 4 AS?
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
3 endret eierandel
- Kjell Ivar Førrisdal40 % → 20 %
- Per Kristian Kjuul Førrisdal20 % → 30 %
- Jon Harald Førrisdal20 % → 30 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Jon Harald Førrisdal | Person | Ordinære aksjer | 30,0 % | 1 800 |
| Per Kristian Kjuul Førrisdal | Person | Ordinære aksjer | 30,0 % | 1 800 |
| Kjell Ivar Førrisdal | Person | Ordinære aksjer | 20,0 % | 1 200 |
| Trine Kristin Førrisdal | Person | Ordinære aksjer | 20,0 % | 1 200 |
4 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/922349223/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922349223/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922349223",
"shareholders": [
…
],
"total": 4
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "922349223" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Tuneveien 4 AS, og hvor store eierandeler har de?
Er Tuneveien 4 AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Tuneveien 4 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Tuneveien 4 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Sarpsborg | − |
Kunngjøringer14
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 2.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 10.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.4.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.2.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 5.6.2019 | Kapital ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/922349223/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922349223/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922349223",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-02", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-04-09", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "922349223" })Spør AI-assistenten
Har Tuneveien 4 AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Hva er de siste kunngjøringene for Tuneveien 4 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Tuneveien 4 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre−ENORA AS(Regnskapsfører)
- Endring i roller og styre+AIDER AS(Regnskapsfører)
- Endring i roller og styre+ENORA AS(Regnskapsfører)−TOWER NEWCO AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 8,5 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,86 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 10,74 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | -49,6 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/922349223/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922349223/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922349223",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64535,
"revenue": { "value": 608897, "percentile": 0.5193 },
"operating_margin": { "value": -0.0256, "percentile": 0.2031 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "922349223" })Spør AI-assistenten
Er Tuneveien 4 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Hvor solid er Tuneveien 4 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Tuneveien 4 AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Tuneveien 4 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Tuneveien 4 AS?
Det er registrert 76 536 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 601 i Sarpsborg.
Er Tuneveien 4 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2019, som er lenger enn 31 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 3 565 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Tuneveien 4 AS?
Tuneveien 4 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er største aksjonær i Tuneveien 4 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Jon Harald Førrisdal største eier i Tuneveien 4 AS med 30 % av aksjene. Nest størst er Per Kristian Kjuul Førrisdal med 30 %.
Hva er omsetningen til Tuneveien 4 AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 608 897 kr, ned 27 % fra 2024. Egenkapitalen var 249 819 kr ved årsslutt.
Hva er aksjekapitalen i Tuneveien 4 AS?
Tuneveien 4 AS har en registrert aksjekapital på 210 000 kr, fordelt på 6 000 aksjer.
Er Tuneveien 4 AS registrert i MVA-registeret?
Tuneveien 4 AS er registrert i MVA-registeret (siden 2019) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Hvem fører regnskapet til Tuneveien 4 AS?
Aider AS er registrert som regnskapsfører for Tuneveien 4 AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Østfold
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.