Stag Vedlikehold AS
Org.nr 922320586
Om Stag Vedlikehold AS
Stag Vedlikehold AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Færder, Vestfold. Selskapet er registrert i bransjen Kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Kristian Elvebø Edland er daglig leder, og Kristian Elvebø Edland er styreleder. I 2025 hadde Stag Vedlikehold AS en omsetning på 435 822 kr, en økning på 12 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 23 271 kr. Egenkapitalen var 42 827 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Stag AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 72 innen kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift i Færder, og ett av 6 730 i Norge. Det er eldre enn 66 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Vaktmestertjenester, kjøp og salg av byggevarer samt kjøp/salg og drift av fast eiendom.
Formål
Vaktmestertjenester og annet som naturlig faller sammen med dette, kjøp og salg av byggevarer, kjøp, salg samt drift av fast eiendom og investering i næringsvirksomhet, herunder aksjer og andeler.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 435 822 kr | 23 866 kr | 23 271 kr | 100 620 kr | 42 827 kr | 57 793 kr |
| 2024 | 389 461 kr | −16 425 kr | −16 153 kr | 354 727 kr | 19 556 kr | 335 170 kr |
| 2023 | 585 935 kr | −47 039 kr | −50 188 kr | 401 225 kr | 35 709 kr | 365 517 kr |
| 2022 | 825 057 kr | 19 745 kr | 10 492 kr | 461 644 kr | 85 897 kr | 375 747 kr |
| 2021 | 876 377 kr | 199 836 kr | 177 530 kr | 461 868 kr | 75 404 kr | 386 464 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 76 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 25.03.2026Styre
2Sist endret 25.03.2026Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Stag AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100.0 % | 30 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Stag Vedlikehold AS | BEDR | Kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift | Færder | − |
Kunngjøringer14
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 24.3.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 24.3.2026 | Signatur ↗ |
| 24.3.2026 | Styre ↗ |
| 24.3.2026 | Daglig leder ↗ |
| 24.2.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.2.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.4.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 19.4.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+Brian Alan Spencer(Varamedlem)+Kristian Elvebø Edland(Daglig leder)+Kristian Elvebø Edland(Styrets leder)−Bjørn Ove Stag(Daglig leder)−Bjørn Ove Stag(Styrets leder)−Mette Stag(Styremedlem)
- Selskapsopplysninger oppdatertAdresse:Holtekjærlia 7→Flekkenveien 51
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 42,6 % | 40,8 % |
| Likviditetsgrad | 1,58 | 1,48 |
| Gjeldsgrad | 1,35 | 0,85 |
| Egenkapitalrentabilitet | 54,3 % | 12,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Stag Vedlikehold AS
Hvor stor er bransjen Stag Vedlikehold AS tilhører?
Stag Vedlikehold AS er ett av 72 selskaper innen kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift i Færder, og ett av 6 730 på landsbasis.
Hvor lenge har Stag Vedlikehold AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Stag Vedlikehold AS ble etablert i 2019 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 66 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Stag Vedlikehold AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Stag Vedlikehold AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Stag Vedlikehold AS?
Kristian Elvebø Edland er registrert som daglig leder i Stag Vedlikehold AS.
Hvem eier Stag Vedlikehold AS?
Stag Vedlikehold AS eies i hovedsak av Stag AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva omsatte Stag Vedlikehold AS for i 2025?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 435 822 kr, opp 12 % fra 2024. Egenkapitalen var 42 827 kr ved årsslutt.
Hvor mye egenkapital har Stag Vedlikehold AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Stag Vedlikehold AS en egenkapital på 42 827 kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 42,6 %.
Hvor solid er økonomien i Stag Vedlikehold AS?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Stag Vedlikehold AS økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestfold
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.