Sr Turbuss AS
- Omsetning
- 1,9 mill
- −31,5 %
- Resultat
- 296 356
- −45,6 %
Om Sr Turbuss AS
Sr Turbuss AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Moss, Østfold. Selskapet er registrert i bransjen Passasjertransport utenom rutetabell. Virksomheten ble stiftet i 2019 og har vært i drift i 7 år. Safet Ramadani er daglig leder, og Safet Ramadani er styreleder. I 2025 hadde Sr Turbuss AS en omsetning på 1,93 mill kr, en nedgang på 31 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 296 356 kr. Egenkapitalen var 1,99 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Safet Ramadani med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 5 innen passasjertransport utenom rutetabell i Moss, og ett av 669 i Norge. Det ble etablert samme år som 29 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (55 %).
Aktivitet og formål
Drive turbiltransport. Selskapet vil også kunne eie aksjer/andeler i andre selskap, utøve tjenester i forbindelse med investerings- og handelstransaksjoner, ved egen virksomhet eller ved deltagelse i andre selskaper, også i utlandet.
API og MCPGET /company/922175705
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922175705" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922175705",
"name": "SR TURBUSS AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "49.320",
"nace_desc": "Passasjertransport utenom rutetabell",
"employees": null,
"address": { "municipality": "MOSS", "county": "ØSTFOLD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "922175705" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Sr Turbuss AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Sr Turbuss AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Moss holder Sr Turbuss AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −31,5 % fra 2024 · +16,5 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,93 mill kr | 417 194 kr | 296 356 kr | 2,95 mill kr | 1,99 mill kr | 965 851 kr |
| 2024 | 2,81 mill kr | 695 680 kr | 544 987 kr | 1,98 mill kr | 1,69 mill kr | 295 068 kr |
| 2023 | 3,12 mill kr | 846 738 kr | 660 735 kr | 1,40 mill kr | 1,34 mill kr | 50 773 kr |
| 2022 | 2,31 mill kr | 595 768 kr | 454 338 kr | 925 488 kr | 684 172 kr | 241 315 kr |
| 2021 | 1,65 mill kr | 173 545 kr | 115 672 kr | 430 138 kr | 229 834 kr | 200 304 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 46 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 23 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 58 prosent av eiendelene. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/922175705/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922175705/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922175705",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1926578,
"operating_profit": 417194,
"net_profit": 296356,
"equity": 1986250,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 2812356,
"operating_profit": 695680,
"net_profit": 544987,
"equity": 1689894,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "922175705" })Spør AI-assistenten
Hvor mye falt omsetningen til Sr Turbuss AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Sr Turbuss AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Sr Turbuss AS per år.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 07.02.2019Styre
1Sist endret 07.02.2019Regnskapsfører
1Sist endret 09.09.2026API og MCPGET /company/922175705/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922175705/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922175705",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "922175705" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Sr Turbuss AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Sr Turbuss AS?
Hvem er regnskapsfører for Sr Turbuss AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Safet Ramadani | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 10 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/922175705/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922175705/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922175705",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "922175705" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Sr Turbuss AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Sr Turbuss AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Sr Turbuss AS | BEDR | Passasjertransport utenom rutetabell | Moss | − |
Kunngjøringer10
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 25.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.8.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 24.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.9.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.6.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 7.2.2019 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/922175705/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922175705/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922175705",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-25", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-01", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "922175705" })Spør AI-assistenten
Når ble Sr Turbuss AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Sr Turbuss AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Sr Turbuss AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+CONSOLIDA PARTNER AS(Regnskapsfører)−FIX REGNSKAP AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 67,3 % | 36,7 % |
| Likviditetsgrad | 5,95 | 1,54 |
| Gjeldsgrad | 0,49 | 1,12 |
| Egenkapitalrentabilitet | 14,9 % | 15,1 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -31,5 % | +4,9 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/922175705/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/922175705/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "922175705",
"nace_code": "49.320",
"industry_count": 366,
"revenue": { "value": 1926578, "percentile": 0.3994 },
"operating_margin": { "value": 0.2165, "percentile": 0.8312 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "922175705" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Sr Turbuss AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Sr Turbuss AS blant de største selskapene innen passasjertransport utenom rutetabell?
Hvor solid er Sr Turbuss AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså i Moss
1 000+ til i Moss →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Sr Turbuss AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Sr Turbuss AS?
Det er registrert 669 selskaper i Norge innen passasjertransport utenom rutetabell, hvorav 5 i Moss.
Er Sr Turbuss AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2019, som er lenger enn 35 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 29 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Sr Turbuss AS?
Sr Turbuss AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Sr Turbuss AS?
Daglig leder i Sr Turbuss AS er Safet Ramadani, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem sitter i styret i Sr Turbuss AS?
Safet Ramadani er registrert som styreleder i Sr Turbuss AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem eier Sr Turbuss AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Safet Ramadani største eier i Sr Turbuss AS med 100 % av aksjene.
Hva er omsetningen til Sr Turbuss AS?
I 2025 omsatte Sr Turbuss AS for 1,93 mill kr, ned 31 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 296 356 kr.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Sr Turbuss AS?
Sr Turbuss AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Østfold
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.